Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Derby
Derby Siyah Oto Döşeme Boya Seti ve Deri Çatlak Giderici Dolgu Tamir Macunu

Derby Siyah Oto Döşeme Boya Seti ve Deri Çatlak Giderici Dolgu Tamir Macunu

Derby
299,90 TL
( / adet)
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (4)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

299,90 TL
299,90 TL
DSACategoryId/60002705/2147483631/20035732/20035769
Derby Siyah Oto Döşeme Boya Seti ve Deri Çatlak Giderici Dolgu Tamir Macunu

1. Primer Up Boya öncesi temizleme sıvısı  
Bir bez yardımıyla tüm boyanacak deri yüzeyleri cam siler gibi hafif bastırarak siliniz. Sildiğiniz yerlerde matlaşma olacaktır. Deri yüzeyi iyice kuruduktan sonra koltukların üzerine mutlaka oturarak deri yüzeyini esnetiniz. Bu çok önemli bir püf noktadır, lütfen atlamayınız.  

2. Special Up / WB – Deri Döşeme Boyası 
Temizlik sıvısı ile silip kuruttuğumuz ve üzerine oturarak esnettiğimiz derilerin boyama işlemine geçiyoruz. Boyayı ortalama 1 dakika çok iyi çalkalıyoruz. Uygulama için bulaşık süngerlerinin yumuşak yüzeylerini kullanabilirsiniz. Boyayı süngere yedirdikten sonra deri yüzeyine hafif bastırarak boyayı ince bir film halinde, yüzeyde bol bırakmayarak boyanacak yüzeye yediriniz. Bol kalan yerlerde renk farklılıkları oluşacaktır, dikkat ediniz. 
Kuruduktan sonra tekrar koltuklara oturunuz ve deri yüzeyini esnetiniz. Bundan sonraki katları boya tabancası ile de uygulayabilirsiniz. İmkanı olmayanlar tekrar süngerle ikince kat boya uygulamasını yapabilirler. Saç kurutma makinasıyla boyanın hızlı kurumasını sağlayabilirsiniz. 


3. Special Up Fix – Boya Sonrası Sabitleme Cilası 
Su bazlı deri yüzey cilasıdır. Deriye sıfır kokusu, ekstra matlık ve yumuşak bir tutum verir. Ürün kullanılmadan önce iyice çalkalanmalıdır. Bu ürünü bol sürmemelisiniz. Special Up/Fix geniş bir kaba alınır, yeni temiz bir sünger bu kaba batırılır ve cilanın fazlası sıkılarak sünger nemli halde iken yeni boyanmış deri yüzeyine bastırmadan hızlı bir şekilde uygulanır. Kuruması beklenir, aynı şekilde ikinci katta uygulanarak boyama işlemi bitirilir. Aracınızı iki saatlik havalandırmadan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Deride Çatlak Tamiri Uygulaması 

Derby Special Filler çatlak macunu çatlak yüzeylere spatula yardımıyla iyice doldurulur ve kuruması beklenir. İyice kuruduktan sonra 500 veya 800 numara zımpara ile düzeltilir, ardından boyama işlemine geçilir. 

Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000X74AF
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Popüler aramalar

Başa dön