ARA
Loading interface...
Loading interface...
Eclectia
Eclectia Isobond Süper Yapıştırıcı 20 gr

Eclectia Isobond Süper Yapıştırıcı 20 gr

Eclectia
19,90 TL
( / adet)
Satıcı: eclectia
Puan 9,6
%
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/60002705/2147483620/80081048/60005248/60005252
Eclectia Isobond Süper Yapıştırıcı 20 gr

YAPIŞTIRICIDA YENİ TEKNOLOJİLER, KALICI ÇÖZÜMLER

                                 İSOBOND 1502 SUPER GLUE 20 GR SÜPER YAPIŞTIRICI

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ ve TANITIMI

İsobond 1502 süper yapıştırıcı; düşük viskoziteli, çok hızlı kürleşen bir siyano akrilat yapıştırıcıdır. Süper Hızlı Japon Yapıştırıcı özellikle çok hızlı kürleşme istenen uygulamalarda mükemmel sonuç verir. Çabuk kurur, Birkaç saniye içerisinde yüksek yapışma gücüne erişir. Oda sıcaklığında mükemmel yapışma ve saydamlık sağlayan bir yapıştırıcıdır.

UYGULAMA ALANLARI

Genel yapıştırma uygulamalarında; Cam, porselen seramik, kauçuk, mermer, metal ve birçok plastik, deri, mukavva, kauçuk, mantar vb gibi yüzeyleri hızlı yapıştırmak amaçlı kullanılır.

UYGULAMATALİMATI Yüzeyler düzgün ve tam temas sağlayacak şekilde ayarlanmalıdır. Uygulama yapılacak yüzeyler, toz, kir ve yağdan arındırılmalı, yüzey kuru halde olmalıdır. Yeteri miktarda yapıştırıcı bir yüzeye uygulandıktan sonra yüzeyler sıkıca bastırılır. Don ve aşırı sıcak havalarda uygulama yapmaktan kaçınılmalıdır.

SARFİYAT/ TÜKETİM

Hazırdır su veya başka maddeler ile inceltilmez. Daha fazla veya daha az sarf edilmesi verimsizliğe, ürün performansında yan etkilere yol açabilir. Uygulama yapılan yüzey, uygulama esnasında ve sonrasında yağmur, su, mekanik darbeler vb. tüm dış etkenlerden 2 saat korunmalıdır.

KURUMA SÜRESİ

Dokunma kuruma süresi 10 dakikadır. Bu değerler 20° C 1 mm kalınlık için verilmiştir. Uygulama sırasında ortam sıcaklığı +5 °C ve +30 °C arasında olmalıdır. Tam kuruma ortam koşullarına göre değişebilir.

RAF ÖMRÜ /DEPOLAMA ŞARTLARI

Doğrudan güneş ışığı almayan, kuru serin ortamlarda, ağzı kapalı orijinal ambalajlarında açılmamış olarak +5 °C , +25 °C arasında saklandığı ve depolandığı takdirde, üretim tarihinden itibaren 12 ay kullanıma uygundur. Kullanılmadığında ambalajın ağzını kapalı tutunuz. Donmaktan koruyunuz.

 

SAĞLIK EMNİYET

Tüm kimyasal ürünlerde olduğu gibi kullanma ve depolama sırasında gıda ürünleri, deri, göz ve ağızla temas ettirilmemelidir. Güçlü ısı ve ışık kaynaklarından uzakta saklanmalıdır Uygulama esnasında, iş ve işçi sağlığı kurallarına uygun iş elbisesi, koruyucu eldiven, gözlük ve maske kullanılmalıdır. Kaza ile yutulduğunda doktora başvurunuz. Çocukların erişemeyeceği yerlerde depolanmalıdır. Tipik asetik kokusu

 

AMBALAJ ŞEKLİ

20 gr plastik x 50’li koli

 

RENK Şeffaf

Renk Şeffaf
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 12
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000R3VDH
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön