Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Eraser 1 Kg 12 Adet Kombi Petek Tesisat Temizleme Kimyasalı

NANOERASER
467,90 TL
( / adet)
%
Loading interface...
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003081/13003085
Eraser 1 Kg 12 Adet Kombi Petek Tesisat Temizleme Kimyasalı

Eraser New Strong Cleaner

Kombi Petek Tesisat (Sistem) Temizleme Kimyasalı 

1 Kg X 12 Adet Bidon

 

 

ÖNEMLİ AÇIKLAMA: Eraser uluslararası bir çok üniversite, kuruluş ve mühendisler tarafından iş birliği neticesinde üstün Alman formülasyonları temel alınarak hazırlanmış, alanında kendini ispatlamış kaliteli özel inhibitörler içeren eşsiz bir formülasyona sahiptir. Diğer kombi petek tesisat koruma kimyasallarından %100 daha etkili ve zararsız olduğu bir çok bağımsız testler tarafından onaylanmış ve belgelendirilmiştir.  Eraser kombi petek tesisat temizleme ve koruma kimyasalları  SEYRANLIOĞLU LTD ŞTİ  tarafından,  ISO 9001-14001  standartlarına uygun tesiste üretilmiştir. Ürünüzü tüm marka ve model kombilerde, sistemlerde güvenle kullanabilirsiniz. Ürünümüz doğrudan adınıza faturalı, fabrikadan adresinize gönderilecektir.

 

SİSTEME FAYDALARI NELERDİR?:  Kombinizin daha verimli ve sağlıklı çalışmasını sağlar. Peteklerde meydana gelen tıkanmaları önler ve giderir. İleride meydana gelebilecek pahalı masrafların önüne geçecektir. Yıllarca tesisatta devir daim yapan suyun kireçten pisliklerden temizlenerek daha iyi bir ısınma sağlanır. Tesisatta kirliliğinden dolayı sürekli arıza yapan kombilerde bakım masrafları azalır.  Daha az yakıt ile istenilen sıcaklığa ulaşabilmek için sistemin kimyasal bakım yapılması size %20'e varan tasarruf sağlayacağı gibi sistemde bakteriyel organik tortuların da oluşmasını engelleyecektir. Peteklerdeki ısı transferi netleşeceğinden beklemek gerekmeden tüm petekler aynı ölçüde ısınacaktır. 

 

KULLANIM TALİMATI:  Tesisatta dolaşan su miktarına göre (100 lt suya 1 kg Eraser Heating System Cleaner) kullanın. Tesisatınızın uygun bir yerinden pislik tutucu, radyatör ya da boşaltım vanasından sisteme karıştırın. Kombinizi 60-70 derece sıcaklıkta 45-60 dakika çalıştırın. Sirkülâsyon ile pis suyu boşaltın. Bir kaç kere durulama yaptıktan sonra sisteme temiz suyu ilave edin. Sisteminizi koruma altına almak için mutlaka temizlikten sonra Eraser Kombi Petek Tesisat Sistem Koruma Kimyasalı kullanın. Uzman yardımıyla tesisat temizleme pompası ile yapılan işlemlerde de aynı işlem basamakları takip edilmelidir.

 

İÇERİK BİLGİSİ:  Organik asitler, inorganik asitler, yüzey koruyucular, bakteri önleyiciler, asit inhibitörleri, nano aktif asit inhibitörleri, anti kalsiyum, anti silisyum, antipas ajanları ve deiyonize su içermektedir.

 

Türü Temizlik Kimyasalı
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 12
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000E6Y5N
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön