Faber-Castell kırtasiye malzemeleri ile okul çağındaki öğrencilerin yararlanabileceği çok sayıda kullanışlı gerece sahip olursunuz. Üniversite çağındaki kişiler için de uygun malzemeler içeren ürün gamıyla beğeni toplayan Faber-Castell dayanıklı gereçler üreterek kullanıcılarına konforlu bir kullanım sağlar. Markanın kaliteli kırtasiye gereçlerini ofisinizde de kullanabilirsiniz. Kalem ve yazı ürünleri alternatif renklerle birçok seçenek sunar. Yazdığınız yazıları silebilmenize ve değiştirebilmenize olanak tanıyan silgiler sayesinde gönül rahatlığıyla karalamalar yapabilirsiniz. Okul aktiviteleri için uygun malzemelerin yanı sıra çeşitli boyaları içeren resim gereçleriyle de dikkat çeken Faber-Castell ile çocuğunuzun okul hayatında resim derslerini daha da eğlenceli bir şekilde geçirmesini sağlayabilirsiniz. Okul çantaları da tasarlayan marka ile Faber-Castell kırtasiye malzemelerinin sağladığı ergonomik konfordan yararlanan çocuklar eşyalarını rahatlıkla taşır. 

Resimleri Boyalarla Renklendirin

Faber-Castell kırtasiye malzemeleri arasındaki kuru boya modelleri ile resim defterinizde yaptığınız çizimleri çeşitli renklerden yararlanarak daha canlı hale getirebilirsiniz. Dayanıklı uçlara sahip olan ve kolayca kırılmayan boya kalemleri hayalinizdeki resmi gerçeğe dönüştürebilmenizi sağlar. Sulu boya tekniğini uygulamak istediğinizde kullanabileceğiniz Faber-Castell kırtasiye malzemeleri ile dağılmayan ve arzu ettiğiniz rengi başarıyla yansıtan kullanışlı boyalardan faydalanabilirsiniz. Daha farklı teknikleri deneyimlemek istediğinizde keçeli kalemlerden ya da pastel boyalardan da faydalanabilirsiniz. Sadece resim amaçlı olarak değil, aynı zamanda aldığınız notlara başlık atmak ya da kitaplardaki önemli noktaların altını çizmek için de keçeli kalemlerden yararlanabilirsiniz. Faber-Castell kırtasiye malzemeleri arasında kendisine yer bulan pastel boya çeşitleri ise resim defterine kolayca uygulanabilen yapılarıyla çocuklar için pratik bir şekilde resim yapabilmeye yardımcı olur. 

Kalem ve Silgi Çeşitleriyle Keyifli Bir Şekilde Not Alın

Derslerde ya da ders çalışırken not alarak bilgileri daha iyi bir şekilde aklınızda tutabilirsiniz. Faber-Castell kırtasiye malzemeleri içerisinde bulunan kalem çeşitlerinden yararlanarak notlarınızı çabuk ve kaliteli bir şekilde alabilirsiniz. Uçlu kalem modellerinin 0.5, 0.7 ya da 0.9 uçlarla kullanabileceğiniz çeşitlerinden yararlanarak defterlerinize rahatça yazı yazabilirsiniz. Faber-Castell'in ürettiği dayanıklı uçları kullanarak yazı yazarken uç kırılması sorunu yaşamadan not tutabilirsiniz. Kurşun kalem çeşitleri de üreten marka sayesinde resim yaparken ya da yazı yazarken faydalanabileceğiniz alternatif kalemleri kullanabilirsiniz. Kalemtıraş kullanarak uçlarının sivriliğini ayarlayabileceğiniz bu kalemler farklı yumuşaklık düzeylerine sahip modellerle kullanımınız için en uygun ürünü bulabilmenizi sağlar. Kaleminizin bıraktığı izleri silmek ve yazılarınızda düzeltme yapmak için Faber-Castell silgi çeşitlerinin sağladığı konforu değerlendirebilirsiniz. Defterlerinizi daha renkli hale getirmek için Faber-Castell kırtasiye malzemeleri içerisindeki fosforlu kalemleri de kullanabilirsiniz. 

Okul Hayatını Kolaylaştıran Kullanışlı Gereçler

Faber-Castell kırtasiye malzemeleri defter çeşitleriyle zenginlik kazanır. Kareli, çizgili ya da çizgisiz defter modelleri boyutlarına göre de geniş bir seçenek alanı yaratarak beğeni kazanır. Her ders için en uygun defteri bularak sipariş edebilirsiniz. Yüksek kaliteye sahip hamurlardan üretilen defterler farklı kalemleri kullanabileceğiniz dayanıklı yüzeyleriyle yazma kolaylığı yaratır. Silme işlemine dayanıklı defter sayfaları güvenli bir kullanım oluşturur. Yaprak koparma işlemlerini daha kolay hale getiren telli defterleri satın alarak pratik bir ürüne sahip olabilirsiniz. Yapışkan notları kullanarak çalışma masanızda ya da ders kitaplarının belirli noktalarında notlarınızı konumlandırabilirsiniz. Faber-Castell kırtasiye malzemeleri okul çantalarıyla da hem çocukların hem de ebeveynlerin takdirini kazanır. Geniş bir iç hacme sahip okul çantalarını kullanarak defter, kitap, kalemlik gibi ürünleri rahatlıkla yerleştirebileceğiniz bir gerece sahip olursunuz. Fermuarla ulaşılabilen bölmeler sayesinde kitapları ayrı bir göze, defterleri ise diğer bir göze yerleştirebilirsiniz. Omuzları acıtmayan ergonomik askılıkları çocuğunuzun boyuna göre ayarlayarak çantalardan yararlanabilmesini sağlayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Faber-Castell Kırtasiye

Kırtasiye / Ofis
Kırtasiye / Ofis
Ofis ve Okul Kırtasiye
Ofis ve Okul Kırtasiye
Kalem ve Yazı
Kalem ve Yazı
Okul Çantası
Okul Çantası
Okul Aktivite ve Boya
Okul Aktivite ve Boya
Dosyalama, Arşivleme
Dosyalama, Arşivleme
Defter, Ajanda
Defter, Ajanda
Sınıf ve Laboratuvar Malzemesi
Sınıf ve Laboratuvar Malzemesi
Masa Üstü Gereçleri
Masa Üstü Gereçleri
Ölçüm ve Çizim
Ölçüm ve Çizim
Kırtasiye ve Okul Seti
Kırtasiye ve Okul Seti
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Toplam 24 / 6431 ürün
DSACategoryId/2147483643/15344/fabercastell