Far Folyosu

Kaputtan başlayarak iç kısımdaki konsollara kadar pek çok bölgede uygulanabilen karbon folyo, araçların farlarında rahatlıkla kullanılabilir. Far lambalarına yapılan folyo uygulamaları, araca estetik bir hava katmasının yanı sıra aracı koruma görevi görür. Değişik renklerde tasarlanan far filmlerini uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Birbirinden çeşitli seçenekler arasından ihtiyacınıza hitap eden ürünü tercih edebilirsiniz. 

Far Folyosu Çeşitleri

Araca dikkat çekici bir görünüm katan far folyosu, değişik renklerde üretilir. Boyut olarak da farklı seçeneklere sahip olan far folyoları araçlarınızı dış etkenlere karşı korumanıza yardımcı olur. Elastik yapıya sahip olan far filmleri kendinden yapışkanlıdır. Araç far folyoları siyah, mor, sarı, yeşil ve kırmızı başta olmak üzere geniş renk seçeneği ile beğeni toplar. Çeşitli markaların ürünleri ile aracınızın göz kamaştırıcı bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Far ışıklarınızı renklendirmekle kalmayıp farlarınızı koruma altına da alabilirsiniz. Arabanız için hayalini kurduğunuz görünüme far filmi folyoları ile kavuşabilirsiniz. Dilerseniz tek renkle yetinmeyip çok renkli far folyosu modellerine de yönelebilirsiniz. Tüketicilere zengin bir seçenek aralığında sunulan far folyoları ile araçlarınızı özelleştirme olanağına sahip olabilirsiniz. Çizik izi kapatmak için koyu renklere yönelebilirsiniz. Uzun süreli ve dayanıklı kullanım için sağlam yapıya sahip olan far folyolarını tercih edebilirsiniz. Çok sayıda far folyosu arasından beğendiğiniz ürünü seçerek farlarınız için gerekli korumayı sağlayabilirsiniz. 

Far Folyosu Seçimi ve Kullanımı

Far folyosu seçerken dikkatli davranmakta fayda vardır. Aracınız ile uyumlu renkte far folyosu seçerek aracınızın görünümünü şık bir hale getirebilirsiniz. Otopark ya da garajda saklanmayan her araç çizilmelere karşı tehlike altındadır. Tehlikelerin düzeyini belirli oranda düşürmek adına kaliteli far folyoları kullanmayı deneyebilirsiniz. Alacağınız far filminin birinci sınıf malzemelerden üretilmiş olması büyük önem taşır. Dayanıklı malzemelerden üretilen ve kolay yapışan filmler solma ve aşınma yapmaması bakımından güvenli bir şekilde tercih edilebilir.  

Far filmi uygulamasında uygulama yapılacak olan yüzeyin toz, kir ve reçine gibi yapışmayı engelleyecek olan dış etkenlerden arındırılması gereklidir. Seçmiş olduğunuz far filminizi uygulamaya yapacağınız alandan en az 3 cm taşacak seviyede kolayca kesebilirsiniz. Fazlalığı arka kısma kıvırarak ihtiyaç duyduğunuz kaplama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Filmleri aracınızın stop, far ve sis farı başta olmak üzere evde ya da işte istediğiniz her yüzeye rahatlıkla uygulayabilirsiniz. İyi yapılmış bir kaplama işlemi aracınızın güzel görünmesine katkıda bulunur. Ürünlerin farklı numaralara sahip olması durumunda, far folyo numarası folyonun renk yoğunluğunu ifade eder. Aracınızı isterseniz açık isterseniz de koyu renkli far filmi folyolarıyla kaplayabilirsiniz. Far folyosu sayesinde farlarınızın güçlü ışık vermesine katkıda bulunabilmek için oto far folyosunun numarasına doğru karar vermeniz gerekir. İhtiyaçlarınızı göz önüne alarak aracınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz. 

Far Folyosu Fiyatları

Far folyosu fiyatları kendi arasında değişiklik gösterir. Far folyosunun uzunluğu, kalitesi, yapısı ve özellikleri fiyatlandırma üzerinde son derece etkilidir. Genel olarak ekonomik seviyelerde satışa sunulan far folyoları istenildiğinde sökülebilir ve yerine yenileri yapıştırılabilir. Farklı renk seçeneklerine sahip olmaları bakımından aracınızın stop farlarını boyamanıza gerek yoktur. Boyama maliyetini ortadan kaldıran far folyoları ile stoplara sevdiğiniz tüm renkleri verebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz renk ile aracınızın estetik ve güzel bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Leke ve iz yapmayan kaliteli far filmi folyoları, fiyat olarak pahalı seviyelerde satışa sunulur. Her türlü bütçeye hitap edebilmeleri bakımından ekonomik fiyat seçenekleri de mevcuttur. Araç dışı aksesuarları kategorisi içerisinde çeşitli markaların sunduğu far folyosu ürünlerini inceleyerek hepsiburada.com ayrıcalıkları ile satın alabilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Far Folyosu Fiyatları

705 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 36 / 705 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?