Flaşör

Yapı market bahçe oto ana başlığı altında yer alan oto aksesuarları kategorisinde kişisel ve ticari tüm araçlara uygun pek çok sayıda ürün yer almaktadır. Bu ürünler arasından ek donanımlar haricinde otomobilin temel gereksinimlerine dair gerekli ürünleri edinmek için oto yedek aksesuar bölümüne göz atmak gerekmektedir. Bu bölümde kolaylıkla bulunabilen kaporta, ateşleme sistemi, mekanik aksam, motor aksamı gibi farklı kategorilere ait ürünler arasında elektrik aksamlar adlı alt başlık yer almaktadır. Bu başlık altında standart bir otomobilde mutlaka bulunması gereken farlardan stop lambalarına, sinyallerden cam krikolarına pek çok ürün yer almaktadır. Bu tip elektrik aksam kapsamındaki ürünlerden flaşör kategorisine de aynı başlık altından kolayca ulaşılabilmektedir. Çoğunluğu Wolcar olmak üzere ek olarak Toptancı Kapında isimli markalara ait farklı flaşör modelleri bu sekmede listelenmektedir. 

Flaşör Fiyatları

Araçların marka ve modellerine göre değişiklik gösteren flaşör fiyatları düşükten yükseğe kolayca sıralanabilmektedir. Ancak flaşör seçiminde önemli olan husus aracın teknik bilgileridir. Volkswagen, Audi gibi en çok tercih edilen araba markalarının farklı modellerine ait ürünler bu kategori altında yer almaktadır. Aracın markasının yanı sıra hangi model olduğu da flaşör seçiminde önem kazanmaktadır. Çünkü aynı marka olsa dahi araçtan araca ürün uyumlulukları değişkenlik göstermektedir. Örnek olarak Volkswagen araçlar arasından Jetta isimli model ile Passat isimli modeldeki araçlar için farklı flaşörler kullanılmaktadır. Benzer şekilde Golf ve Polo gibi aynı markaya ait diğer modeller için de bu araçlara uyumlu flaşörler seçilmelidir. Dolayısıyla üst sınıf olarak kabul edilen araçların fiyatları orta sınıf araçlardan daha yüksek olduğu gibi benzer durum yedek parçalarda da yaşanmaktadır.

Daha üst model araçların tüm donanımlarında olduğu gibi flaşör fiyatları da diğer araçlara nazaran daha yüksek olarak satışa sunulmaktadır. Bu bağlamda modelin yanı sıra fiyata etki eden bir diğer etmen ise aracın üretim yılıdır. 2005 model, 2010 model gibi ifadelerle belirtilen aracın üretim yılına göre de flaşörlerin uyumluluk durumu değişmektedir. Aynı marka ve aynı model araçların üretim yılları farklı olduğu durumlarda da farklı flaşör seçimleri yapılması gerekmektedir. Tıpkı model farklılıklarında olduğu gibi daha yeni araçlar için satışa sunulan flaşör fiyatları da eski araçlara ait flaşörlerle kıyaslandığında daha yüksek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu tip fiyat kıyaslamalarını yaparken dikkat edilmesi gereken husus ise aynı araç için üretilen ürünlerin karşılaştırılıyor olmasıdır. Çünkü çeşitli parametrelere bağlı olarak araçların değerleri ve dolayısıyla araçlara ait yedek parçaların da fiyatları değişkenlik göstermektedir. Bu kategori arasında yer alan ürünler arasından ürünün kullanılacağı aracın uyumluluk durumu dikkatle araştırılmalıdır. Flaşörler kategorisinde yer alan ürünlerin ürün başlıklarında ve açıklamalarında hangi flaşörün hangi marka ve model araca uygunluk sağladığı net bir şekilde belirtilmektedir. 

Birbirinden farklı çok sayıda marka ve model otomobillerde kullanılmak üzere tasarlanmış flaşörlerin yanı sıra bu kategoride diğer taşıma araçları için htiyaç duyulan flaşör çeşitleri de bulunmaktadır. Örnek olarak bisiklet kullanıcılarının gereksinim duyduğu bisiklet flaşörleri de bu reyonda satışa sunulmaktadır. Otomobillerde daha çok fonksiyonel açıdan tercih edilen bu ürün, bisikletler için estetik bir aksesuar olarak da tercih edilmektedir. Ledli ışıkları sayesinde görsel açıdan kullanıcıların beğenisini toplarkan aynı zamanda bisiklet flaşörleri yolun belli kısımlarında yoğun trafiğe dahil olan bisiklet kullanıcılarının otomobil ve diğer büyük araçların sürücüleri tarafından farkedilmesini sağlayan bir üründür. Böylece olası kaza ihtimallerini minimize ederek hem bisiklet kullanıcılarının hem de otomatik kullanıcılarının can güvenliğinin korunmasına katkı sağlamaktadır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Flaşör

1050 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 1050 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/20003812/60001302/60007107