110 ülkede 40 bin satış noktasına sahip olan Flormar, 1970 yılından beri kaliteli makyaj ürünleri ile kadınların beğenisini kazanır. Rimelden fondötene, rujdan ojeye kadar birçok ürün ile çeşitlilik sağlayan Flormar makyaj malzemeleri erişilebilir fiyat seçeneği sayesinde her bütçeye uygun olur. Trendleri takip etmeyi sevenler, renklerin gizemli dünyasında yer bulanlar için yeni nesil ürün seriler sunan Flormar makyaj malzemeleri, genç kızların makyaj çantalarında yer bulur.

Pürüzsüz Bir Ten ile Mükemmel Görünüm

Flormar makyaj malzemeleri içerisinde yer alan fondöten, kapatıcı ve pudra seçenekleri ile cildinizdeki tüm renk eşitsizliklerini anında giderebilirsiniz. E vitamini yönünden zengin olan fondötenleri ile cildinizi kusursuzlaştırırken besleyebilir ve gün boyu nemli kalmasını sağlayabilirsiniz. Mat ve saten bitişli fondöten çeşitleri ile cildinizin yapısına uygun alternatifi bulabilirsiniz. Hafif ve günlük kullanım için renkli nemlendiricileri bulunan Flormar makyaj malzemeleri ile sağlıklı görünen bir cilde sahip olmanız çok daha kolay. Allık ve bronzer ürünleri ile cildinizde doğal bir ışıltı yaratmanızı sağlayan Flormar makyaj malzemeleri, kaliteli ürün içeriği ile cildinize zarar vermez. Gözenek görünümünü azaltan, parlamayı önleyen, kırışıklıklara dolmayan Flormar ten ürünleri ile günlük veya profesyonel makyajlar yapabilmeniz mümkün. 

Etkiliyici Gözler için Ekstra Hacim

Flormar makyaj malzemeleri içinde en sık tercih edilen ürünlerden biri de maskaralardır. Ultra hacim ve dolgunluk sağlayan Flormar maskaralar ile etkileyici gözlere sahip olabilirsiniz. Kirpiklerinizi tek tek ayıran, suya dayanıklı ve kıvrım etkisi yüksek olan bu maskara modelleri ile göz makyajınızı kusursuz şekilde tamamlayabilirsiniz. Kirpik yapısı seyrek olanlar için takma kirpik seçenekleri sunan Flormar, gözlerinin doğal güzelliğini yansıtmanızı kolaylaştırır. Flormar makyaj malzemeleri içinde yer alan göz kalemleri, farlar ve rimeller ile gözlerinizin şeklini belirginleştirebilirsiniz. 

Makyajın Her Adımında Flormar

Flormar makyaj malzemeleri fırça setleri, temizleme losyonları, renkli kozmetik ürünleri gibi çeşitleri ile makyajın her adımında size yardımcı olur. Doğal ve günlük makyajlardan profesyonel makyajlara kadar her stilde makyaj yapmanızı sağlayan bu ürünler, her yaştan kadına hitap eder. Genç kızlara yönelik daha hafif ve renkli ürünler, ileri yaşlardaki kadınlar için kapatıcılığı yüksek ve koyu renklere sahip ürünler sunar.

  • Ulaşılabilir fiyat aralığı ile bütçenizi zorlamaz.
  • Yerli üretilen kaliteli formülleri ile cildinizin yapısını korur.
  • Geniş ürün yelpazesi ile ihtiyaç duyduğunuz her ürünü size sunar.
  • Yoğun pigmentli yapısı ile etkili sonuçlar ortaya çıkarır.
  • Yardımcı ürünleri ile kişisel bakımınızda ve makyaj rutininizde size kolaylık sağlar. 

 Flormar Ten Ürünleri Seçiminde Neye Dikkat Edilmelidir?

 Flormar ten ürünleri, kapatıcılık düzeyi ve formülü açısından çeşitlilik gösterir. Cildiniz yağlı bir yapıda ise mat bitişli ve pudralı flormar fondötenleri, BB kremleri tercih edebilirsiniz. Kuru veya normal ciltler için ise saten bitişli, nemlendirici etkili ürünler daha uygun olur. Parlamaya müsait ciltler flormar pudraları ile gün içinden parlamayı kontrol altına alabilirler.

 Sürekli Oje Kullanımından Dolayı Tırnakların Sararmaması için Neler Yapılmalıdır?

 Flormar makyaj malzemeleri içinde yer alan besleyici formüle sahip ojeler tercih edilebilir. Ojeleri çıkarırken kullanılan asetonlar yerine vitamin desteği sunan tırnak temizleme suları değerlendirilmelidir. Sağlıklı beslenmek, tırnak temizliğine ve nemlendirilmesine dikkat etmek istenmeyen sararmaların önlenmesinde yardımcı olur. 

Neden Flormar Ürünlerini Tercih Etmeliyim?

 Flormar, yerli üretim ile dünyanın birçok noktasına ürün sunan kozmetik şirketidir. Erişilebilir fiyatlar ile kaliteli formüllere sahip makyaj malzemelerini sunan Flormar, makyaj uygulamasında kullanılan tüm ürünleri üretir. Geniş ürün seçeneği, etkili ürünleri ve yoğun pigmentleri ile Flormar makyaj malzemelerini her mevsim kullanabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Flormar Makyaj Malzemeleri

Marka
Yüz
Gözler
Dudaklar
Tırnaklar
Makyaj Temizleyiciler
Makyaj Fırça ve Aksesuarlar
Makyaj Setleri
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 2172 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483603/341425/flormar