Günden güne gelişen teknoloji ile birlikte artık hemen hemen her araçta kullanılan navigasyon cihazları, hayatınızı kolaylaştırmak ve yolculuğunuzu daha keyifli hale getirmek için tasarlanmıştır. Gitmek istediğiniz adresi kolayca bulabilmenizi sağlayan bu cihazlar, kullanıcılarına sorunsuz bir yolculuk ve rahat ulaşım vaad etmektedir.

Hayatınızın her alanına giren teknolojik ürünler, özellikle yolculuk sırasında kurtarıcınız olacaktır. Türkiye’nin her noktasına rahatça ulaşımınızı sağlayacak ve size yol gösterecek Goldmaster navigasyon sistemleri, uzun yolculuklara çıkan, şehir içi seyahatler yapan ve dışarıda olmayı seven herkesin daha güvenli yolculuk yapmasını sağlamaktadır.

Goldmaster Navigasyon

Türkiye piyasasında 40 yılı aşkın süredir hizmet veren Goldmaster markası, dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek kullanıcılarına kaliteli ve kullanışlı ürünler sunmayı amaç edinmiştir. Ürettiği zengin ürün çeşidi ve şık tasarımlarıyla dikkat çeken marka, yeni çağın trendlerine uygun işlevsel ürünler sunmaktadır.

Farklı renklerde üretilen Goldmaster navigasyon cihazları hassas dokunmatik özellikli LCD ekrana sahiptir. Şehir haritalarını üç boyutlu görüntüleme imkanı sunan navigasyon cihazları, etrafınızdaki binaları gerçeğe yakın şekilde görüntüleyerek yönünüzü daha kolay bulmanızı sağlamaktadır.

Hafıza kartı ve USB girişi de bulunan cihazlar ile müzik ve video dosyalarınızı çalıştırabilir, fotoğraflarınızı görüntüleyebilirsiniz. Medya oynatma özelliği de bulunan cihazınızın yüksek çözünürlüğü sayesinde videolarınızı net şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda herkesin severek kullandığı elektronik kitap dosyalarını cihazınıza yükleyebilir, yorucu geçen bir günün ardından cihazınız üzerinden kitap okuyabilirsiniz.

Goldmaster Navigasyon Güncelleme İmkanı

Goldmaster navigasyon sistemlerinin birçoğu, ömür boyu ücretsiz güncelleme imkanı tanımaktadır. Bu özellik sayesinde ekstra hiçbir bedel ödemeden yol güncellemelerini alabilir, Türkiye çapında tüm illere seyahat edebilir, detaylı adres tarifleri alabilirsiniz. Dilediğiniz adresi girerek yol tarifi alabileceğiniz cihazlar, 500.000’e yakın önemli noktayı hafızasında bulundurmaktadır. Okul, otel, hastane, eczane ve benzer noktaları cihazınız yardımıyla kolayca keşfedebilirsiniz. Cihazda belirtilen rotadan çıktığınız anda, sistem hızlı bir şekilde bulunduğunuz noktaya göre yeni bir rota çizerek sizi gideceğiniz yere en kolay şekilde ulaştırmayı amaçlamaktadır.

Türkiye haritası yüklenmiş olarak gelen cihazların bazılarında ek olarak KKTC haritası da bulunmaktadır. Dilerseniz, seyahat edeceğiniz farklı ülke haritalarını da cihazınıza yükleyebilir, tüm yurtdışı seyahatlerinizi keyifli anlara dönüştürebilirsiniz. Cihazınızdan aldığınız her yol tarifinde; gidilecek noktaya olan uzaklık, tahmini varış süresi ve koordinat bilgilerini veren yol bilgisayarı ile zamanınızı riske atmanız önlenmektedir.

Dahili hoparlörleri bulunan cihazlar, gideceğiniz yolu sesli şekilde tarif ederek kullanımı kolaylaştırmaktadır. Dönüş yapacağınız noktayı metreler öncesinden haber veren cihazlar, hızlı sistemi sayesinde yolculuğunuz devam ederken tam zamanında uyarı verebilmektedir. Sesli uyarı sistemi ile yolculuk sırasında ekrana odaklanmanıza gerek kalmayacaktır. Bu özellik, güvenliğiniz açısından büyük avantaj sağlamaktadır. Cihazlarda 3.5 mm standart kulaklık girişleri de bulunmaktadır. Dilerseniz, cihazınıza gelen uyarıları kulaklık aracılığıyla da dinleyebilirsiniz.

Goldmaster Navigasyon Fiyatları

Goldmaster navigasyon sistemleri, özellik ve fiyat konusunda farklılıklar göstermektedir. Üç boyutlu harita, bluetooth bağlantısı ve cihazların dahili hafızası fiyat konusunda en belirleyici özellikler arasındadır. Tüm yolculuklarınızda zamanınız ve enerjinizden tasarruf etmenizi sağlayan navigasyon sistemleri stresten uzak, güvenli bir yolculuk yapmanıza yardımcı olmaktadır.

Birçok özelliği tek bir cihazda kullanıcılarının hizmetine sunan Goldmaster, yeni yol arkadaşınız olmakla birlikte, yolculuk haricinde geçirdiğiniz vakitlerde de müzik dinleme ve kitap okuma gibi imkanlar sağlayarak, yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz bir cihaz olacaktır. Kalite ve uygun fiyatı bir arada sunan markanın her bütçeye uygun cihaz seçenekleri bulunmaktadır.

Üretim aşamasında kullanıcıların istek ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak üretilen Goldmaster navigasyon sistemleri, defalarca çeşitli testlerden geçirilerek kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Goldmaster Navigasyon Sistemleri

Fiyat Aralığı
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?