Ikaz Kukaları

Yol şartları, araç arızaları ve benzeri durumlar nedeniyle araçların mecburen yol kenarına park edilmesi gerekebiliyor. Ayrıca, kimi zaman garaj ve depo önü gibi noktalarda başka araçların park etmesi de sorunlara yol açabiliyor. İkaz kukaları, güvenli ve kontrollü park için görsel uyarı sağlayan bir aparattır. Bu gibi zorunlu durumlarda ihtiyacınız olabilecek ikaz kukalarını hepsiburada.com'dan hemen ve kolayca satın alabilirsiniz.
Aracınızla yol alırken lastik patlaması, motor arızası ve diğer problemler nedeniyle yolda kalma durumu yaşayabilirsiniz. Haliyle aracın tamiratı sırasında ya da yol yardımı ve araç çekicisi beklerken mecburi olarak park etmek gerekiyor. Böyle bir durumda, yol kenarında güvenli park için, trafikteki diğer araçların uzaktan farkedebileceği ikaz kukalarına ihtiyaç duyuluyor. Ayrıca, kent içinde kimi noktalarda park edilen araçların yarattığı trafik sorunlarının önlenmesinde de ikaz kukalarını kullanmak gerekiyor. Garaj önü, depo önü veya araç giriş çıkışı olan noktalarda başka araçların park etmelerini engellemek için ikaz kukaları pratik bir uygulama.
Türkiye'nin en çok tercih edilen yapı market, bahçe ve oto ürünleri online mağazası olan hepsiburada.com, ihtiyacınız olan tüm trafik ürünleri ile bir tık uzağınızda. Space ve Modacar markalı ikaz kukaları ile araç park etme ile ilgili yaşanacak sorunlara kolay ve etkili bir çözüm bulabilirsiniz.

 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

İkaz Kukası Fiyatları

407 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 407 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/264022/265573