Ikea Fotoğraf Çerçevesi

Herkesin evinde kendi zevkine uygun olarak oluşturulmuş bir dekorasyon vardır. Vaktinizin büyük bir kısmını evinizde geçirdiğiniz için bu dekorasyonların önemi oldukça fazladır. 

Ikea fotoğraf çerçevesi ile evinizin ambiyansını yeniden oluşturabilirsiniz. Çünkü her atmosferin her dekorasyonun, kişinin üzerinde büyük bir etkisi vardır. Genel olarak bakıldığında mobilyaların, dekoratif eşyaların, evin tamamlayıcısı olması konusunda etken rolü vardır. Tablo veya resim çerçevelerinin kişiye enerji vermesi veya stilinizi oluşturmanızda katkısı büyüktür. Ikea etkileyici ve çarpıcı çerçeve tasarımları ile duvarlarınızdaki bütünlüğü yakalayacaktır. Farklı model, ölçü ve renk seçenekleri ile tasarlanarak üretilmiş olan çerçevelerle kullanıcının zevkine uygun olan çerçeveyi seçme şansına sahiptir. 

Çerçeveler yatay, dikey olarak farklı kombinasyonlara uygun biçimde geliştirilmektedir. Kimi çerçeveler resmin veya fotoğrafın daha net görünmesine yardımcı olmaktadır. Resmin veya fotoğrafın renklerini daha canlı gösterecektir. Ikea fotoğraf çerçevesi modelleri arasında siyah ve beyaz renk seçenekleri en çok tercih edilen tasarımlar arasındadır. Dilerseniz üçlü tasarımları ile resimlerinizin en keyifli anlarınıza eşlik etmesini sağlayabilirsiniz. Masa üzerine yerleştirilmesi için üretilen formlardan birini evinizin bir köşesine yerleştirerek gününüzün mutlu ve neşeli geçmesine yardımcı olabilirsiniz. Dilerseniz evinizde tercih ettiğiniz masa üstü çerçeveleri iş yerinizde veya ofisinizde de kullanabilirsiniz. Sevdiklerinizin bir arada olduğu bir fotoğrafı hem masa üzerine koyabilir hem de duvara asabilirsiniz. Buna en uygun olan zincirli tasarıma sahip olan çerçeve, masa da kullanıldığı gibi duvara da asılabilir. Beğenilen ve çok fazla talep edilen zincir formu çerçevelere göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Son derece zarif ve şık bir görünümü ile göze hitap etmektedir. 

Ikea Fotoğraf Çerçeve Modelleri

Zamansızlığın önderi olan fotoğrafları en güzel çerçeveler ile her an yanı başınızda veya göz önünde bulundurabilirsiniz. Evinizin ya da bulunduğunuz ortamın ihtişamını veya atmosferini artırmak için farklı tasarımlara sahip olan Ikea çerçeve modelleri size ve zevkinize hitap eden en mükemmel modellerini sunmaktadır. Tekli, üçlü, sekizli modelleri arasında kombinasyonu en güzel şekilde yansıtan çerçeveleri ister masa üzerinde isterseniz duvarda sergileyebilirsiniz.

Fotoğraf çerçevesi Ikea markasının aranan bir ürünü olup, modelleri ilr duvarınızda renkli dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Mobilya trendlerinin zaman içinde gelişmesi ile birlikte değişmesi sebebiyle zamana ayak uydurmak ve zamanı yakalamak isteyebilirsiniz. Bu nedenle evinizdeki eşyalarınızı yenilemek için yeniden bir tarz oluşturmanız gerebilir. Zamansız parçaları kendi bünyesinde toplayan marka, duvarlarınızdaki dekorlarınızda size sınırsız seçenekler sunmaktadır. Birbirinden farklı tasarımlara sahip olan çerçeve modelleri, evinizin veya iş yerinizin en popüler parçası olmaktadır. Eşyalarınızla sağladığı bütünlüğü sayesinde evinizdeki görselliği ile tüm dikkatleri kendi üzerinde toplamayı başaran bir güce sahiptir. Her döneme ayrı bir etki bırakan zamansız çerçevelerle, içindeki resimlerin, fotoğrafların veya posterlerin modaya uygun bir biçimde değiştirilme kolaylığını sahip olursunuz. Bohem tarzı bir ev tarzına sahip iseniz ya da modern bir eviniz varsa veya daha klasik bir ev tasarımına sahipseniz Ikea çerçeveleri tüm farklı ev stillerine uygun modellerle size yardımcı olacaktır.

Birden fazla çerçeve ile basit ve sıradan olan bir alanın veya duvarın aniden nasıl da hareketlendiğini, canlandığını, heyecan verici ve eğlenceli bir alana dönüştüğünü görebilirsiniz. Ikea fotoğraf çerçeveleri yalnızca evin stilini veya tarzını kilitlemeyecek, o evdeki veya alandaki tüm görsellerin fark edilmesini sağlayacak imkanı sunacaktır. Kendi alanınızdaki özgürlüğünüzü daha geniş alanlara kaydıracaktır. Çerçevelerin her stile ve tarza ayak uyduran bir enerjisi vardır. Evinizle bütünleşmenizi sağlayacak tasarımlara sahiptir. Abartısız ama eşsiz tasarımı ile ortama büyük bir fark katabilirsiniz. Kendinize özgü bir çerçeve modeli seçerek ruhunuzu yansıtabilirsiniz. Evinizin stilini yansıtarak ortamı eğlenceli ve renkli bir hale getirebilirsiniz.

Ikea Çerçeve Çeşitleri 

Sevdiklerinizle değerli anlarınızı bir fotoğrafta toplamak için ve bunları en güzel şekilde sergilemek için çerçevelerin farklı tasarımları vardır. Çoklu çerçeveler sayesinde ailenizle ya da sevdiklerinizle birlikte olan en güzel, en mutlu anlarınızı Ikea 3’lü fotoğraf çerçevesi modelini tercih ederek canlı tutabilirsiniz. Evinizin her köşesinde kullanacağınız bu çerçeveleri ister masanızda, isterseniz duvarınızda kullanabilirsiniz. Evinize küçük bir dokunuş yapmak için farklı model ve renk alternatifleri ile size uygun tasarımları seçebilirsiniz. Evinizin havasını Ikea 3’lü çerçeve modelleri ile kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Aileniz, arkadaşlarınız, dostlarınız ile bir arada olduğunuz fotoğrafları sanatsal bir sergi gibi kullanabilirsiniz. Tekli olanlardan çoklu birçok model ve renklere kadar ahşap tasarımlara sahip çerçevelerden dilediğinizi seçebilirsiniz. 

Ikea 8 li çerçeve evinizdeki ihtişamı ortaya çıkarmaya yarayan dekorasyon ürünlerinden biridir. Evinizin daha dinamik bir yapıda olduğu hissini yansıtmaktadır. Birden fazla çerçevenin hem yatay hem de dikey birleşimleri ile 8’li modelleri evinize apayrı bir hava katacaktır. Çoklu çerçeve modelleri evin içerisinde son derece gösterişli ve dikkat çeken detayları ile odak noktası haline dönüşecektir. Evdeki diğer ürünlerin veya parçaların varlığını da yansıtacak bir görselliğe sahiptir. Dilediğiniz zamana ve mekana uygun biçimde değiştirilebileceğiniz olanağa sahipsiniz. Evinizin içinde size özgürlüğü sunan ve her stile ayak uyduran tasarımlar, duvarlarınızla bütünleşecektir. 8 li fotoğraf çerçevesi modelinin farklı serilerde üretilmesi kullanıcıların büyük beğenisini kazanmıştır. Evinizin her köşesinde sizi mutlu eden bir görüntü ile karşılaşmanızı sağlayacaktır. Hem ayakta kullanımı hem de duvara asılı modelleri ile dilediğiniz kullanımı tercih edebilirsiniz. Çerçevelerin modelleri arasında, gül çerçeve evinize mistik bir hava katacaktır. Farklı tasarımlarında üretildiği modeller arasında kelebekli, ahşap, oval tasarımları çarpıcı renkleri ile duvar dekorasyonlarınızı oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Ikea 3 Boyutlu Çerçeve Modeli

3 boyutlu çerçeve Ikea markası tarafından duvarınızdaki monotonluğu ortadan kaldırmak ve evinizi daha keyifli hale getirmek için tasarlanmıştır. Benzersiz, ancak abartıdan uzak bu duvar dekorasyonu ile yaşam tarzınıza yeni bir soluk getirebilirsiniz. Çerçevelerin büyüleyici bir etkiye sahip olduğu bir gerçektir. Kendinize özgü bir alanın, sizin seçimlerinizle ruhunuzu yansıtmasında yardımcı olmaktadır. Evinizin stiline renk katan bu çerçeveler ile hem eğlenceli hem de modern bir tarz oluşturabilirsiniz. Üç boyutlu kelebek modelleri tablolar için renkli ve bir o kadar da çarpıcı duvar dekorasyonu oluşturacaktır. Bu tasarımlar ahşap malzemeden yapılarak, kare formu ile kullanıcıların beğenisini kazanmıştır. 

Ikea çerçeve 35x50 ölçü seçeneği sayesinde duvarınıza uygun olan boyutu ile evinizi bir galeriye dönüştürebilirsiniz. Çünkü duvar boyutları ile çerçeve büyüklüğünün uygun orantıya sahip olması gerekir. Bu nedenle tek boyutlu çerçeve modelleri her duvara uygun olmayabilir. Bu nedenle uygun çerçeve modelleri seçimleri yaparak duvarlarınızın daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz. A5 çerçeve Ikea markasının başka bir modeli olup, farklı boyutu ile dilediğiniz resimleri veya posterlerinizi duvarınıza asabilirsiniz. Çalışma odanızı, ofisinizi, antrenizi veya oturma odanızı canlandırabilirsiniz.

Ikea çerçeve arasında en popüler olan modelleri hangileridir?

Ikea modelleri arasında öncelikle ahşap, metal ve plastik olarak üretilen oval ve kare en çok tercih edilenler arasındadır. 

Ikea çoklu modeller nelerdir?

Tekli modellerinin yanı sıra üçlü ve sekizli modelleri üretilerek, fotoğraflarınızda canlılık ve hareketlilik kazandırmak amaçlanmıştır.

Ikea çerçeve fiyatları nasıldır?

Ikea çerçeve fiyatları modellerine göre farklılık göstermektedir. Kullanılan malzemelere göre fiyatları değişmektedir. Ancak her bütçeye uygun çeşitli çerçeveler üretilmektedir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

IKEA Fotoğraf Çerçevesi

41 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Yükseklik
Toplam 36 / 41 ürün
Popüler Aramalar
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?