Haşerelere, böceklenmelere ya da zararlı hayvanlara karşı koruma sağlamanıza yardımcı olan ilaçlama makinesi çeşitleri, huzurlu ve hijyenik yaşam alanları oluşturmanızı amaçlıyor. Evlerde, iş yerlerinde, hastanelerde, askeri birliklerde, kafeteryalarda, marketlerde ya da yurtlarda kullanıma uygun olan ilaçlama ürünleri, çok yönlü kullanımlarıyla dikkat çekici bir kullanım sunuyor. Savaştığınız ya da kökünü kurutmak istediğiniz haşere türüne göre farklı çözümler sunan ilaçlama makineleri arasından seçiminizi kolaylıkla yapabilir, mekanlarınıza yeniden hijyen getirebilirsiniz.

Bahçelerinizi, odalarınızı ya da ortak kullanım alanlarınızı çok daha temiz tutmanızı sağlayan ilaçlama makinesi, hızlı ve etkili bir çözüm sunuyor. Kullanacağınız mekâna göre farklı başlıklara ve stillere sahip ilaçlama makineleri, ilaçlama yapacağınız yüzeye göre seçim yapma imkanı sağlıyor. Kimyasal sıvılarınızı ya da gübre çözeltilerinizi rahatlıkla püskürtmenizi sağlayan farklı basınç teknikleri kullanan cihazlar sayesinde, dilerseniz kokusuz dilerseniz basınçsız bir uygulama elde edebilirsiniz.

Özellikle iç mekânlarda oluşabilecek zehirlenme, baş dönmesi ya da bulantı gibi durumların önüne geçmek için özel dizayn edilmiş ilaçlama makinesi çeşitleri, evinizin tüm haşerelerden arınmasını sağlarken, aynı zamanda sağlıklı bir kullanım da sunuyor. Su bazlı, geniş spektrumlu, solvent ve türevi çözeltileri içermeyen haşere ilacı makineleri, haşereleri larvaları ile birlikte yok etmeyi amaçlıyor. İlaçlama sırasında ilk damladan son damlaya kadar etkin bir püskürtme sistemi ile donatılmış modeller, toksik etkisinden hiçbir şey kaybetmemeyi amaçlıyor.

Suyu belirli bir açı ve basınç ile havaya püskürtmek ve suyun kendi ağırlığı ile toprak ve mahsulleriniz üzerinde ince damlacıklar halinde düşmesine olanak tanıyan yağmurlama ibriği, bahçelerinizde ya da tarlalarınızda etkin ve dengeli bir sulama imkanı sağlıyor. Toprak koşullarınız her ne olursa olsun evinizin bahçesini ya da tarlanızı etkin bir şekilde sulamanıza imkan veren yağmurlama ibriği modelleri, mahsullerinizin çok daha sağlıklı yetişmesini ya da bahçenizin hiç olmadığı kadar gösterişli görünmesini amaçlıyor. Gerek portatif olması, gerekse pratik kullanımı ile rahatlıkla tercih edebileceğiniz modeller sayesinde, her zaman hayalini kurduğunuz bahçeye sahip olabilir, mevsim koşullarının olumsuz etkilerini en aza indirebilirsiniz.

İlaçlama Makinesi Fiyatları

Kullanım alanlarına ya da boyutlarına göre farklılık gösteren ilaçlama makinesi fiyatları, her bütçeden kullanıcıya hitap etmeyi amaçlıyor. Özellikle ev ya da iş yeri kullanımına uygun portatif modeller, herkesin haşerelerden uzak, hijyenik bir ortamda yaşamasını mümkün kılıyor. Kolaylıkla taşınabilen ve etkili bir sıvı atış mesafesine sahip portatif ilaçlama makineleri; dolap arkaları, apartman dairesi boşlukları, asansör köşeleri ya da çatı mazgalları gibi müdahale etmesi güç yerlere kolaylıkla ulaşmanızı amaçlıyor.

Püskürtme tertibatını bidonlara yerleştirerek spreyi açık konuma getirdikten sonra ilaçlama işlemine başlamanızı sağlayan cihazlar, aynı zamanda kolay bir kullanım sunuyor. Hortum içerisindeki havadan sıvı püskürtme işlemi tamamlandıktan sonra bahçelerinizi, toprak alanlarınızı ya da tarlalarınızı rahatlıkla ilaçlayabilir, kullandığınız bölgedeki haşerelerin telef olmasını sağlayabilirsiniz.

Farklı depo hacimleri ve motor güçleri ile çeşitlendirilmiş ilaçlama makineleri, geniş bir kullanım alanı elde etmenizi sağlıyor. Kullanım alanınız geniş ve engebeli ise 300 litrelik kapasiteye ve 7 hp motor gücüne sahip modelleri tercih edebilir, tüm işlemlerinizi tek bir seferde tamamlayabilirsiniz. Oturma yeri ve direksiyon kontrol aksamları ile birlikte gelen ilaçlama makineleri, girilmesi zor bölgelere ve dar alanlara uygun farklı başlıklarla da ihtiyacınıza en iyi şekilde cevap vermeyi amaçlıyor. İlaçlama makinenizin giremediği ya da ulaşamadığı noktalarda 15 metreye kadar uzanan hortumları ve ilaçlama tabancalarını tercih edebilir, haşereler ile yuvalarında savaşabilirsiniz. Hem daha uzun süreli, hem de daha etkili bir ilaçlama imkanı veren ilaçlama borusu aparatlı modelleri tercih ederek, aileniz ve sizin için daha sağlıklı bir yaşam alanı oluşturabilir, evinizde güvenle oturabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

İlaçlama - Sisleme Makineleri

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 1621 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483601/465415/465426