Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
İsonem
Isonem MS82 Nem Rutubet Boyası Beyaz 1 kg + Rulo

Isonem MS82 Nem Rutubet Boyası Beyaz 1 kg + Rulo

İsonem
161,90 TL
( / adet)
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (3)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

179,90 TL
200,00 TL
DSACategoryId/60002705/2147483620/80081048/60005248/60005251
Isonem MS82 Nem Rutubet Boyası Beyaz 1 kg + Rulo

Ayrıntılar

 

 

 

 

 


NEM BOYASI

 

Binaların iç ve dış duvarlarında doğa koşullarından oluşan nem ve rutubet sorunlarının giderilmesi için özel kimyasallar ve polimerlerle modifiye edilerek üretilmiş çok güçlü sentetik yalıtım boyasıdır. Her türlü nemli ya da kuru duvarlara, boyalı ve boyasız yüzeylere uygulanabilir. Mükemmel alkali ve nem dayanımı sayesinde duvarlarda rutubet ve nem oluşumunu engeller, varsa yok eder. Her türlü yüzeye yapışma mukavemeti son derece güçlüdür, kabarma yapmaz, kimyasallara karşı dayanımı oldukça iyidir. UV ve yağmurdan, sudan, tuzdan etkilenmez. İç ve dış duvarlarda, binalarının subasmanlarında, bodrumlarda, garaj ya da kilerlerde, kuzeye bakan iç duvarlarda ve bir çok nem ve rutubet görülen mahal alanlarında kullanılır. Kullanıldığı yüzeyde mükemmel neme dayanım gösteren film tabakaları oluşturur. Boya ya da duvar nemli bile olsa yüzeye çok sıkı tutunur. Tuzlu sudan ve tuz kusmalarından etkilenmez. Bu özelliğinden dolayı binaların subasmanlarındaki boya kabarması problemini çözmek için de kullanılır. MS 82 uygulandığı duvarın bünyesine işleyerek içerideki nemi özel kimyasalları sayesinde kurutur.MS 82 nem boyasının uygulama yapılan yüzeye hiç bir yan etkisi yoktur.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

 

içerik : Termoplastik reçine esaslı, solvent bazlı, tek komponentli

Renk : Beyaz

Viskozite (25°C, mPa.s) : 2000 - 4000

Katı Madde Oranı (Ağırlıkça %) : 70 ± 2

Kuruma süresi : 24 saat

Su basıncı dayanımı (0,28 kg/cm) : 4psi

 

KULLANIM ALANI:

Nemli duvarlarda, boyalı ya da boyasız rutubetli duvarlarda,
Subasmanlarda, iç ve dış duvarlarda,
Bodrum kat duvarlarında,
Sıva, alçı, beton, şap gibi yüzeylerde ve zeminlerde,
Tünellerde, binaların kuzey cephelerinde,
Rutubet ve nem sorunlarında.

 

Yüzey hazırlığı:MS 82 nem boyası  kullanıma hazır haldedir, astar gerektirmez. Uygulama öncesi yüzeylerdeki kararma şeklindeki oluşumlar ISONEM NANO CLEAN PLUS SPREY ile temizlenmelidir. Uygulama yapılacak yüzey nemli, rutubetli ya da kuru olabilir. Boyalı, boyasız her türlü yüzeye tatbik edilebilir. Sadece boyalı yüzeylerde kabaran kısımlar varsa uygulama yapılacak yüzeyler temizlenmeli ve uygun tamir harcı kullanılarak sağlam bir yüzey elde edilmelidir.

 

Uygulama şekli:  Orijinal ambalajındaki MS 82 kapağı açılarak 3 dakika iyice karıştırılmalıdır. Karıştırma işlemi bittikten sonra mevcut yüzeye ürün inceltilmeden fırça, uygun bir püskürtücü ya da özellikle sentetik epoksi rulo ile uygulama yapılması tavsiye edilir. Bir kat uygulama yapılmalı ve 24 saat beklendikten sonra ikinci kat uygulanmalıdır. Uygulama yapılan mekanların havalandırılması mutlaka iyi yapılmalı uygulama yapılırken maske, eldiven ve koruyucu gözlük kullanılmalıdır.

 

SARFİYAT : 500 - 600 g/m² (2 kat uygulama).
1 kg : 1,5 - 2 m² / 1 teneke kutu. 5 kg : 8 - 10 m² / 1 teneke kutu
AMBALAJ ŞEKLİ : 1 kg ve 5 kg teneke kutu
RAF ÖMRÜ : Orijinal, açılmamış ve hasar görmemiş ambalajlarda depolandığı takdirde üretim tarihinden itibaren 24 ay kullanıma uygundur.
DEPOLAMA KOŞULLARI : Kuru ve serin ortamda ısı ve ateşten uzakta, ambalaj kapakları sıkıca kapalı olarak saklayınız.

Garanti Süresi (Ay) 12
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV000014ETT1
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön