Günün her saatinde tüketilebilen kahve, molaların ve sohbetlerin daha keyifli hale gelmesini sağlar. En kaliteli kahve çekirdeklerinden elde edilen Jacobs kahveler, güne daha enerjik başlamanıza yardımcı olurken çalışma saatlerinin de vazgeçilmezlerindendir. Jacobs Kahve fiyatları ise ürünün gramajı ve çeşidine göre değişiklik gösterir.

Jacobs Hazır Kahveler

Hazır kahveler, pratik hazırlanmaları nedeniyle günlük yaşantıda sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Çözünebilen kahveleri hazırlamak için yalnızca sıcak su yeterli olsa da kahve makinelerinde de kullanılabilir.

Jacobs hazır kahvelerin klasik ve gold seçenekleri bulunup aralarındaki fark, kahvenin kurutularak elde edilme yöntemidir. Klasik kahveler sıcak yardımıyla elde edilip daha incedir. Gold kahveler ise dondurularak işlenir ve partiküllü yapıdadır.

Jacobs hazır kahveler tek düze ürünler olmayıp farklı sertlik değerinde seçenekleri mevcuttur. Her damak tadına hitap eden değişik tatlar sunan Jacobs kahveleri 500-1000 gram arasında büyük paketlerle alabileceğiniz gibi tek kullanımlık paketlerde de satın alabilirsiniz.

Jacobs Filtre Kahveler

Jacobs filtre kahveler daha çok ofislerde tercih edilen ürünler olmakla beraber evlerde de tüketilir. Farklı kavurma derecelerinde seçenekleri bulunan ürünleri satın alırken hangi çekirdekten elde edildiklerini inceleyebilirsiniz. Jacobs filtre kahveler Kenya, Guatemala, Kolombiya gibi ülkelerin kahveleri olup değişik aromalara sahiptir.

Jacobs filtre kahveleri dilerseniz french press ile demleyebilir dilerseniz moka pot, filtreleme yöntemlerini tercih edebilir ya da filtre kahve makinesi kullanabilirsiniz.

Jacobs Kahve Kapsülleri

Jacobs kahve kapsülleri, kapsül kahve makineleriyle kullanabilen ürünler olup pratik bir şekilde üst kalite kahve hazırlamanıza yardımcı olur. Uzun süre taze kalmasıyla ön plana çıkan ürünlerin pek çok farklı seçeneği vardır. Tercih ettiğiniz kahvenin sertlik derecesi, aroması, yoğunluğu gibi etmenleri göz önüne alarak size hitap eden ürünü satın alabilirsiniz. Jacobs kahve kapsülleriyle espresso, latte, mocha gibi pek çok farklı kahve hazırlayabilirsiniz.

Jacobs Espresso

Daha çok kahve tiryakilerinin tercih ettiği lezzetlerden olan espresso, yoğun yapısıyla güne daha enerjik başlamanızı sağlar. Özel çekirdeklerden elde edilen Jacobs espressolar sayesinde kusursuz bir kahve deneyimi yapabilirsiniz.

Uzun süre taze kalmasını sağlayan özel paketlerinde satılan Jacobs espressolar genellikle kahve makinesinde hazırlansa da İtalyanlara özgü bir yöntem olan moka pot ile demlenmesi de mümkündür.

Jacobs Sıcak Çikolata

Jacobs sıcak çikolata, çikolatanın güzel hallerinden birisi olup özellikle soğuk kış günleri için ideal bir içecektir. İçecek olarak tüketmenin yanı sıra tatlılarda da kullanabileceğiniz ürünlerin içeriğinde taze ve yoğun aromalı kakao bulunur. Yoğun kıvamıyla muhteşem bir deneyim yaşatan Jacobs sıcak çikolatalar, gününüzü daha keyifli hale getirirken enerjinizi de artırır.

Jacobs sıcak çikolatayı dilerseniz 1 kilogramlık paketlerinde satın alarak daha uygun fiyata getirebilir isterseniz tek kullanım paketleriyle her an yanınızda taşıyabilirsiniz.

Jacobs Kahve Seçiminde Dikkat Edilecekler

  • Kahvem her zaman yanımda olsun diyorsanız tercihinizi Jacobs hazır kahvelerden yana kullanabilirsiniz. Yalnızca su ile hazırlayabileceğiniz ürünler için kahve makinesi ya da farklı ekipmanlara ihtiyaç yoktur.
  • Kahvenin kokusunu hissetmeyi seviyor ve kahvenizi kendiniz çekmek istiyorsanız Jacobs kahve çekirdeklerini inceleyebilirsiniz.
  • Hafif içimli kahvelerden hoşlanıyorsanız Jacobs filtre kahveler sizin için ideal seçim olabilir. Farklı yörelerin kahvelerinden elde edilen Jacobs filtre kahve seçeneklerinden damak tadınıza göre seçiminize yapabilirsiniz.
  • Kahvenizi sert seviyorsanız Jacobs espressoları satın alabilirsiniz. Espresso makinesinin yanı sıra moka pot gibi farklı demlemeye yöntemleriyle hazırlayabileceğiniz Jacobs espressoyu dilerseniz sek içebilirsiniz dilerseniz americano, latte, mocha gibi kahveler hazırlamak için kullanabilirsiniz.
  • Jacobs kahvelerin farklı kavurma oranlarına sahip seçenekleri mevcuttur. Hafif lezzetler için az kavrulmuş kahveleri tercih edebilir daha sert kahvelerden hoşlanıyorsanız daha fazla kavrulan ürünleri satın alabilirsiniz.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Jacobs Kahve Fiyatları ve Çeşitleri

Süpermarket
Süpermarket
İçecek
İçecek
Kahve
Kahve
Filtre & Çekirdek Kahveler
Filtre & Çekirdek Kahveler
Hazır Kahve
Hazır Kahve
Kahve Kapsülleri
Kahve Kapsülleri
Espresso, Cappucino Kahve
Espresso, Cappucino Kahve
Sıcak Çikolata, Salep
Sıcak Çikolata, Salep
Süt Tozu
Süt Tozu
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 378 ürün
DSACategoryId/2147483619/28001517/28001486/jacobs