Kauçuk Boyalar

Modern yaşamın en önemli gereklerinden biri haline gelen arabaların trendlere uygun görünmesi de büyük önem taşıyor. Özellikle aracın rengini değiştirmek isteyen sürücülere kullanım kolaylığı sağlayan kauçuk boyalar, pratikliği ile sürücülerin tercihi oluyor. Değişik markalar tarafından onlarca renk seçeneği ile hazırlanan boyalar, otomobilin orjinalliğini bozmadan sökülebilir özelliğinden dolayı beğeni kazanıyor. Araçta meydana gelen küçük çiziklerin kaplamasında da önemli bir rol oynayan kauçuk boyalar, arabanın dış görüntüsüne daha canlı bir renk katmanı sağlarken bir yandan da şıklığı ile göz dolduruyor. Kaliteli bir boyama yöntemi olan sökülebilir kauçuk boyalar, aracın sahip olduğu orijinal renge zarar vermeyen yapısından dolayı dilendiği takdirde araçtan kolaylıkla çıkarılabiliyor ve aracın orijinal rengine kısa bir sürede geri dönmesini sağlıyor.

Kauçuk ağacının öz suyunun uçurulması sonucu açığa kalan kısmı kauçuk, dayanıklı yapısıyla dikkat çekiyor. Birçok kimyasal maddenin yapısında kullanılan kauçuk, araç boyalarının yapısında da sıklıkla kullanılıyor. Elastik bir yapıya sahip olan kauçuk boyalar, su geçirmeyen yapıları ile uygulanan yüzeylerde tam bir koruma sağlıyor. Güneş ışıklarından ve ultra viyole ışınlardan etkilenmeyen ürünler, yüksek elastikiyet özelliklerinden dolayı araçlarda yer alan küçük çizilmeleri kapatıyor. Kuru ya da hafif nemli yüzeylere uygulanabilen ürünler, kuvvetle yapışarak zaman içersinde kabarma ya da ayrılma yapmıyor ve ayrıca basınçlı suya olan dirençli yapısından dolayı sıklıkla yıkanabiliyor. Kauçuk boya ile kaplanan araçlar yeni bir görünüme sahip olmanın yanı sıra aracın ilk günkü orijinal rengini muhafaza ediyor. Üst üste ne kadar çok kauçuk boya uygulaması yapılırsa, boyanın kaliteli görüntüsü ve uzun süre kullanılma olasılığı artıyor. Doğru yöntem uygulanarak kolaylıkla sökülebilen kauçuk boyalar, sökülme uygulamasından sonra orijinal renkte bir bozulmaya ya da iz veya kalıntıya neden olmuyor. Aracına özen gösteren sürücüler kauçuk boyaları aracın orijinal rengini koruma amaçlı olarak da kullanabiliyor. Tüm marka ve modellere uygun geniş ürün seçeneğine sahip kauçuk boya modelleri, ışıktan etkilenmeyen, sararma yapmayan, yağmur, kar, güneç gibi dış etkenlerden etkilenmeyen yapısıyla araçlara uzun süre kaliteli ve canlı bir görünüm sağlıyor.

Kauçuk Boya Fiyatları

Zamana karşı araçların direncini arttıran kauçuk boyalar, normal boyama işlemine göre çok daha uygun fiyatları ile sürücülerin dikkatini üzerine topluyor. Farklı markalar ve farklı kalitelere göre fiyatlandırılan kauçuk boya fiyatları, kullanılan malzemenin cinsine göre farklılık gösteriyor. Araç üzerinde yer alan olumsuzlukları ortadan kaldırmanın en ekonomik ve pratik uygulaması olan kauçuk boyalar, opak, metalik, mat, sedefli modelleri ile binlerce renk seçenekleri sunuyor. Aracın dış yüzeyini orijinal gibi kaplayan modeller, farklı ve tarz bir görünüm yaratmayı seven sürücülerin gözdesi oluyor. Araba modelini sporlaştırmak isteyen sürücülerin sıklıkla başvurduğu kauçuk boya fiyatları uygunluğu ile sıklıkla sürücüler tarafından tercih ediliyor. Araçların boyama giderlerinden tasarruf yapılmasını sağlayan ürünler, ufak taş parçaları ve kuş pisliklerinin oluşturduğu aşınmalardan da araçları koruyucu özellik gösteriyor. Ayrıca araç her yıkandığında orijinal boyanın zararlarını da sıfıra indirgeyerek arabanın orjinalliğini koruyor ve piyasa değerinin düşmesine fırsat vermiyor. Diğer otomobil boyama uygulamalarına göre zamandan da tasarruf sağlayan kauçuk boyalar, düşük maliyetleri ve şık görünümleri ile göz dolduruyor. Kauçuk boyalar özellikle güneş ışınlarının oluşturduğu kılcal sarmal çizikliklerini ortadan kaldırıyor ve aracın ilk günkü görünümünü koruyor. İstenilen anda sökülebilir olması ise aracın orijinal halde satılmasına fırsat veriyor. Ayrıca normal boyama ile ikinci el piyasası düşen araçlar, sökülebilen kauçuk boyalar ile dilendiğinde sökülebiliyor ve orijinal hali ile değerinde satılabiliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kauçuk Boya

282 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 282 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/60001216/60007333/60007336