Kilometre Teli

Kilometre teli, aracınızın sürüş esnasındaki hızını ölçerek nasıl yol alacağınız doğrultusunda sizi yönlendiriyor. Kilometre sayacının ve kadranın doğru çalışmasını sağlıyor. Gösterge ekranının arkasından ön teker miline kadar uzanan kablo ile verileri kolayca alıyorsunuz. Şanzımanın içinden dolanarak yol alan tel, birden fazla verinin toplanmasına olanak sunuyor.

Kilometre telinin topladığı veriler, mevcut hızınızı doğru şekilde ayarlayarak hız sınırlarına uygun araç kullanmanıza yardımcı oluyor. Bu sayede, daha güvenli sürüşün keyfine varıyorsunuz. Ortalama hız değerinizi öğrenerek, tahmini varış sürenizi hesaplıyorsunuz. Tahmini varış süresi ve ortalama hızın hesaplanması, yakıtınızı daha faydalı kullanmanıza olanak sunuyor. Ulaşmak istediğiniz yol boyunca aralıksız olarak veri sağlayan kilometre teli, bilgi akışını anlık olarak bildiriyor. Böylelikle, aracınızın üzerinde tam hakimiyet sahibi oluyorsunuz.

Aracınızın alt kısmından görünmeden ilerleyen kablo, yer yer aracın dış kısmından yol alıyor. Dışarıda kalan bölümlerin hava şartlarından etkilenmemesi için tel, plastik bir borunun içine gizleniyor. Yalnız bağlantı noktalarını açıkta bırakan plastik kaplama, rutubet ve nemden kilometre telini koruyor. Bu sayede, zorlu koşullarda bile görevini aksatmadan gerçekleştiriyor. Uzun ömürlü performans için geliştirilen plastik boru, telin metal alaşımlı malzemesini yumuşak dokusuyla kavrıyor. Böylece, aracın hareketlerinin sebep olduğu sarsıntılardan metalin zedelenmesinin önüne geçiliyor.

Kilometre Teli Fiyatları

Kilometre teli fiyatları, aracınızın modeline göre değişkenlik gösteriyor. Sahip olduğunuz taşıtın büyüklüğüyle orantılı olarak uzunluğu artan kilometre telinin fiyatları da kullanılan malzemenin artmasına ve azalmasına göre farklılaşıyor.

Kablonun hazırlanmasında kullanılan metal alaşım, marka ve modelin ihtiyaçlarına göre belirleniyor. İstenilen hassasiyet oranına göre bağlantı uçları altın ya da nikel kaplanıyor. Her aracın özelliğine göre dizayn edilen bağlantı uçları, yuvalarına tam oturuyor. Böylece, hareket esnasında yerlerinden oynama olasılıkları ortadan kalkıyor.

Bağlantı uçlarına yaklaşırken plastik kaplama, akordeon şeklini alıyor. Borunun rahatça hareket etmesini sağlayan tırtıklı tasarım, içinden geçen telin esnekliğiyle uyum içinde hareket ediyor. Aynı zamanda, uçlara doğru kalınlaşarak koruyucu malzemenin dayanıklılığını arttırıyor. Kaplamanın bitimleri sonlandıran özel yapıştırma tekniği, açılma ve gevşemelerin önüne geçiyor.

Yedekte bulundurulan kilometre teli, esnek yapısı sayesinde kolayca katlanabiliyor. Ne kadar uzun olursa olsun, kıvrıldığında dar alanlara sığabilecek duruma geliyor. Aracınızda düzenli olarak bulundurduğunuz alet çantasının herhangi bir gözüne rahatlıkla yerleştiriliyor. Böylece, uzun yola çıkmaya hazırlananlar için pratik bir çözüm sunuyor.

Kilometre telinin bağlı bulunduğu kilometre saatiniz için de ürünler yer alıyor. Kilometre sayacınızın göstergelerini birbirinden ayırarak daha kolay okunmalarını sağlayan çerçeveler bulunuyor. Sert ve sağlam malzemeden hazırlanan çerçeveler, aracınızın modeline uygun olarak tasarlanıyor. Her bir ekranın boyutunu ve bulunduğu yeri tespit ederek rakamların seçilmesini kolaylaştırıyor. Sürüş esnasında daha çok bilgiye daha hızlı bir şekilde göz atabiliyorsunuz. Ayrıca, göstergelerin üzerine tam oturarak aracın iç tasarımını tamamlıyor.

Kilometre teli fiyatları gibi çerçevelerin fiyatları da model ve markaya yönelik farklılıklar gösteriyor. Kullanılan malzemenin büyüklüğü ve rengi fiyat çeşitliliğinde etkili oluyor. Sağlam ve kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanan ürünler, kolaylıkla sökülüp takılabiliyor. İhtiyaç anında ister kendiniz ister yetkili servisinizden yardım alarak parçaları hızla değiştiriyorsunuz.

Sürüş halinde en çok gördüğünüz ve sürekli destek aldığınız parametreleri sunan parçalar içinden; kullanım alışkanlıklarınız ve araç özelliklerinizi göz önüne alarak, seçenekleri kolayca karşılaştırabilirsiniz. Pek çok çeşit arasından, aracınızın model ve markasının özelliklerine yönelik ürünleri rahatça bulabilirsiniz. Seçenekler arasında size en uygun olana hızla ulaşarak ihtiyacınızı daha fazla ertelemeden istediğiniz ürüne hemen sahip olabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kilometre Teli

241 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 36 / 241 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?