Koltuk Başlıkları

Araç Koltuk Başlıkları, aracınız ve sizin güvenliğiniz için oldukça önemlidir. Aracınızın en önemli parçalarından biri olan koltuk başlığı otomobilinizde başta görünüm olmak üzere, pek çok şeyi değiştirebilir. Bu yüzden, hem konforlu hem işlevsel olması gerekmektedir. Seyahatlerinizin konforlu ve keyifli geçebilmesi kullanışlı aksesuarlar olan koltuk başlıklarına bağlıdır. Ortopedik üretim teknolojisine göre üretilen araç koltuk başlıkları, boyun ve omuz sağlığı için son derece uygundur. Özellikle, uzun süre araç kullanan kişilerin sağlığının bozulmaması için doğru tercih yapılmalıdır. 

Doğru Araç Koltuk Başlığının ve Bileşenlerinin Sürücüye Sağladığı Faydalar Nelerdir?

Aracınızın aksesuarları içerisinde sağlığınız ve güveniniz için önemli bir yere sahip olan araç koltuk başlıkları doğru seçildiğinde, keyifli ve konforlu bir ortam oluşur. Bunun için iyi bir araştırma yapmanız gerekir. 

  • Seyahatlerinizin konforlu bir şekilde geçmesi için tercihinizi ortopedik başlıklardan yana kullanmalısınız. Kemik sağlığınız için oldukça önemli olan bu tür başlıklar ile herhangi bir sorun yaşamadan uzun yolculuklar gerçekleştirebilirsiniz.
  • Farklı baş yapılarına uyum sağlayan başlıklar ergonomik yapıları ile dikkat çeker. Portatif yapıları sayesinde her araca uyum sağlayabilir. 
  • Aracınızın görünümünü değiştiren koltuk başlıkları sayesinde otonuzun segmentini değiştirmiş gibi hissedersiniz. 
  • Koltuk başlığının yaylarını da satın alıp değişimi yaptırabilir ya da kendiniz yapabilirsiniz. 
  • Orijinal parçalar sayesinde aracınızın yıpranma payı düşer ve değeri artar. 

Araç Başlığı Nasıl Değiştirilir?

Araba modeline göre başlığın değiştirilme yöntemleri farklılık gösterse de, genel olarak birbiri ile benzerlik taşır. Öncelikle, sizin ve aracınızın ihtiyaçlarını karşılayan doğru araç başlığını ve bileşenlerini araştırmanız gerekir. Daha sonra aracınızın servisine yaptırabileceğiniz işlemi, kendiniz de rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ön koltuk başlığının yan tarafında bulunan düğmeye basıp, yukarı doğru çekerseniz kolaylıkla sökülebilir. Uzun zamandır çıkarılmayan başlıklar biraz zorlansa da, sağ ve sola oynatarak işlemi tamamlayabilirsiniz. Yeni koltuk başlığını takmadan önce, satın aldığınız yayı başlık demirlerine geçirin ve yeni başlığı üzerine geçirin. Genellikle, her koltuk tipine uyum sağlayan yaylar sayesinde, araç başlığınız kısa sürede yenilenir. Aracınızın farklı bir görünüm katan araç başlıkları ile sürüşünüze devam edebilirsiniz. 

Araç Koltuk Başlıklarının Aksesuarları Nelerdir?

Araç koltuk aksesuarları sadece başlıklardan oluşmamaktadır. Koltuk değişimine katkıda bulunan başlık yayı, motosiklet başlığı ve koltuk arkası koruyucu kılıfı da aksesuarlar içerisinde yer alır. Aksesuarların aracınızın ve sizin güvenliğinize, konforunuza ve sağlığınıza olumlu yönde etkileri bulunur. Doğru ürün seçimleri kapsamında, aracınızı baştan aşağıya rahat ve kolay bir şekilde yenileyebilirsiniz. Böylece, uzun ya da kısa fark etmeksizin tüm yolculuklarınız keyifli bir ortamda geçer.

Araç Koltuk Başlıkları ve Aksesuarlarının Özellikleri 

Araç koltuk başlığı ve aksesuarları farklı özellikleri ile hizmetinize sunulur. Her araba tipine uyum sağlayan koltuk başlıkları, değiştirilmelerine yardımcı olan bileşenlerden başlık yayı, koltuğu aya izi, çamur, toz ve delinme ya da yırtılmalara karşı koruyan koltuk arkası koruyucu kılıfı ile su geçirmeyen motosiklet başlığı ihtiyaçlarınızı karşılar.

  • Ürünlerin dayanıklı olması öncelikli özellikler arasında yer alır. Üretildikleri malzemelerin uzun ömürlü olması gerekir.
  • Koltuk başlıklarının yumuşak olması, sağlığınız için oldukça önemlidir. Ağrı çekmeden sürüşünüzü gerçekleştirebilirsiniz. 
  • Su geçirmez LED ekran, motosikletler için oldukça önemlidir. 
  • Koltuk arkası kılıfının silinebilir özelliği, temizliğinizde size kolaylık sağlar. Montaj gerektirmediği için de kolay sökülüp takılabilir.
  • Araç başlığının önemli aksesuarlarından biri olan başlık yayının paslanmaz metalden üretilmesi dayanıklılığını kanıtlar niteliktedir. Ayrıca, yumuşak spiralden üretilen başlık yayı, belirli ölçülerde yükselme ve alçalma sağlayarak, yüksekliğinin boyunuza göre ayarlanabilir olduğunu gösterir.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Araç Koltuk Başlıkları

10.000+ ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024879/20024892