Su motorları kullanımı yaygın olan cihazlardır. Su taşınmasını sağlamak için kullanılabilecek, kullanımı yaygın olan ürünlerdir. Farklı su motorlarının değişik özellikleri bulunuyor. Bazıları su emmek için özellikle tasarlanmış iken bazıları da yüksek konumlara su pompalamak için geliştiriliyor. Bunların yanında sulama gibi daha yatay alan ve uzun menzilli durumlarda kullanımı da söz konusu. Bu gibi farklı yerlerde kullanılan, su iletim işlemi için şebekeye harici bağlanan cihazlar su motorlardır. Farklı enerji kaynakları ile çalışan versiyonları mevcuttur. Loncin su motorları bu dalda sıkça tercih edilen, güvenilir, kalitesi ile beğeni toplamış popüler su motorlarından. Yılların deneyimini yenilikçi teknolojiler ile birleştiren Loncin su motorlarını su pompalamak için tercih edebilirsiniz. Farklı özellikteki ürünleri ile çeşitli seçenekleri mevcut.

Loncin Su Motorları Yorumları

Hepsiburada üzerinden çoğu ürünün teknik bilgilerini bulmak mümkün. Satıcıların sunduğu bu ürünlere genelde çok detaylı olup gerekli bilgilendirmeyi yapıyor. Ama bazı ürünlerde bilgiler eksik kalabiliyor. Bunların yanında, bilgiler bir yana ürünlerin nasıl çalıştığı bu özellikleri nasıl karşıladığı ayrı bir durum. Bu konularda bilgi sahibi olabilmek için en tercih edilen yöntemlerden biri de farklı kullanıcıların tecrübelerinden yararlanmak. Hepsiburada sağladığı yorum sistemi sayesinde Loncin su motorları yorumlarına ulaşabilirsiniz. Bu sayede ürün ne kadar kaliteli, verimi nasıl, kullanım ömrü ne kadar ve iddia edilen özellikleri tutuyor mu gibi soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Bunların yanında satıcılar da online alışveriş çok önemli bir noktası. Aynı ürün Hepsiburada üzerinden farklı satıcılar aracılığıyla pazarlanabilir. Ürün tercihinin önemli bir kısmı da haliyle satıcılar ile alakalı oluyor. Satıcı güvenilir mi, zamanında teslim ediyor mu, parçalar tam mı, iddia edildiği gibi 1.el mi gibi soruların cevaplarını Hepsiburada yorumları üzerinden bulma imkanınız bulunur. Güvenli bir alışveriş için Hepsiburada Loncin su motorları yorumlarına bakmakta fayda var.

Loncin Su Motorları Alınırken Dikkat Edilecek Hususlar

Farklı teknik özellikleri önemli olduğu Loncin su motorları tercih ederken kullanılacak alan son derece önemlidir. Loncin su motorları alınırken dikkat edilecek hususların başında ne amaçla ve nerede kullanılacağı gelir. Bu durum gerek makine gücü, gerek pompa çeşidi ve gerekse su pompalamaya alakalı diğer özellikleri yakından ilgilendirir. Bu konuda üretici tavsiyelerini veya kullanıcı tecrübelerini incelemekte fayda var. Bunun yanında motor gücü ve tipi son derece kritik. Loncin su motorunun çalışma kapasitesini ve performansını belirleyen başlıca özelliklerden biri de motor gücü ve tipi. Kaç zamanlı motor olduğu ,soğutmasının nasıl olduğu ve gücü Loncin su motoru seçerken göz önünde bulundurulmalı. Bu özelliklerin yanında devir sayısı da son derece önemli. Bazı modeller yükseklik ve derinlik için performans gösterirken bazı modellerde uzun pompalama vakitleri, hız ve debi gibi konularda daha iyi performans gösterir. Devir sayısı birebir bu özelliklerin iyiliğini göstermese de önemli bir kategoridir. Yakıt depo hacmi ve çalışma süresi de bir diğer önemli husustur. Hacmi küçük olan Loncin su motorlarının yakıt değişimi daha sık olma durumdadır. Bunun yanında çalışma süresi de beraberinde incelenmeli. Giriş çıkış çapı ve pompa tipi de önemli unsurların arasında. Ne kadar farklı boru seçenekleri bulunsa da, bazı durumlarda bu özellik önemli olabilir. Bunlardan hayır olarak en kritik özellikler arasında Loncin su motorunun debisi, emme derinliği ve basma yüksekliği son derece kritik. Kullanılacak yerin ölçülerine ve fiziki koşullarına uygun olan özelliklerde Loncin su motoru tercih etmek son derece kritik. Gerekli özellikleri tatmin etmeyecek Loncin su motorları performansı kötü olacak ve su iletiminde kalite düşecektir. 

Loncin Su Motorları Çeşitleri

Farklı ürünleri piyasada mevcut olan Loncin su motorları çeşitlerinden bazı modeller popülerliği ile ön plana çıkıyor. Gerek kalitesi gerekse performansları sayesinde kullanıcıları tarafından beğenilen bu modeller, alışverişe başlarken yol gösterme açısından önemli olabilir. Birkaç popüler modeli sunmakta fayda var.

  • Loncin LC25ZB36 Su Motoru

Gerek performans gerekse enerji tüketimi açısından çok iyi standartlara sahip olan bu model popülerlik açısından önemli bir seviyede. Kullanıcıları tarafından beğenilmiş bir model. Yüksek basınç üretebilen bu Loncin su motoru benzinle çalışıyor. Motor tipi olarak 4 zamanlı bir motora sahip ve hava soğutmalı bir sistemle soğutuluyor. 2.5 hp gücünde sağlam bir motora sahip. Dakikada 3600 devir hızına çıkabilir. İpli metot ile çalıştırılıyor. 2.5 saat boyunca düzenli bir biçimde çalışabiliyor. 1.4 litre yakıt ve 0.45 litre yağ deposuna sahip. Santrifüj tipi olan pompası kendinden emişli. 7 metre maksimum emme derinliğinin yanında 36 metre basma yüksekliği gibi ciddi bir rakamda su pompalayabilir. Kuvvetli bir debiye sahip bu ürün uzun kullanım ömrüyle göz alıyor.

  • Loncin C50ZB60 Su Motoru

Popüler Loncin su motorları arasında olan bu model hem yüksek enerji verimliliği hem de yüksek performansta çalışmasıyla ön plana çıkıyor. Yüksek basınçlı su motoru olan bu model 4 zamanlı bir motora sahip. Motorunun soğutma sistemi hava soğutmalıdır. 6.5 hp gibi yüksek bir motor gücü üretebiliyor. Dakikada 3600 devir yapabilme potansiyeline sahip. İpli çalıştırma sistemi mevcut. 3.6 yakıt ve 0.6 yağ depo hacmi ile yaklaşık 3 saat boyunca düzenli çalışabiliyor. Pompa tipi santrifüj olup kendinden emişlidir. Emme derinliği 7 metre olan bu model 60 metre gibi ciddi bir yüksekliğe su pompalayabilir. Çok yüksek debi üretebilen bu model uzun kullanım ömrüne de sahip.

  • Loncin LC40ZB80 Su Motoru

Bir diğer popüler Loncin su motoru modeli ise LC40ZB80. Güçlü bir motor sahip bu model çok yüksek performans gösteriyor. 6.5 hp gücü üretebilen güçlü bir model. İpli metot ile çalıştırılıyor. 3.5 litre depo hacmi ile yaklaşık 3 saat boyunca düzenli olarak çalışabiliyor. Emme derinliği 8 metre gibi ciddi bir rakam olan bu modelin 80 metre gibi gayet iddialı basma yüksekliği var. Bu güçlü modelin debisi son derece yüksek rakamları görürken bir yandan da düzgün bir su akışı sağlıyor. Güç ve menzil istenilen durumlar için son derece uygun olan bu model uzun kullanım ömrü ile beğeni topluyor.

Loncin Su Motorları Fiyatları

Farkı ürünleri envanterinden bulunduran Loncin markasını ürünlerini farklı fiyatlarda bulmak olası. Gerek parça kullanımı, gerek üretim maliyeti, gerek popülerlik ve gerekse kullanım yerinden kaynaklı türlü sebeplerden dolayı, farklı Loncin su motorları fiyatları ile karşılaşmak çok normal. Hepsiburada üzerinden farklı modelleri karşılaştırabilir, özelliklerini inceleyip ona göre karar verebilirsiniz. Modelden kaynaklı fiyat farklılıklarının yanında, satıcı farkları da son derece önemli bir rol oynayabilir. Farklı satıcıların bir araya geldiği Hepsiburada üzerinden satıcılar arası fiyatlandırma farklarını da inceleme imkanınız var. İndirim oranı filtre seçeneği ile Hepsiburada, hali hazırda olan indirimleri araştırmanızı çok pratik bir hale getiriyor. Üyelik aldığınız takdirde indirimleri e-mail yolu ile öğrenebilirsiniz. Güvenli, hesaplı, isabetli ve hızlı bir alışveriş için Hepsiburada son derece kullanışlıdır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Loncin Su Motoru Fiyatları

51 ürün listeleniyor
Hemen Al Sonra Öde
Toplam 24 / 51 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483601/465415/452384/34000238/loncin