LS2 firmasının 1998 yılında Çin’de başlayan hikâyesi ilham veren birçok detaya sahip bulunuyor. Öncelikle farklı markalar için fason üretim yaparak sektöre giren firma, sonrasında kendi markasını oluşturma kararı alıyor ve büyük bir ivmeye büyüme süreci o tarihte başlıyor. Günümüzde yılda 2.500.000 adet yüksek kaliteli ve güvenlik odaklı motosiklet kaskı üreten marka, dünya devleri arasında yer alıyor. LS2, hâlen motosiklet ekipmanları pazarında ISO9000 sertifikasına sahip tek Çinli kask üreticisi olarak bulunuyor. Kaliteli ürün – uygun fiyat stratejisi ile Amerika ve Avrupa’nın en çok bilinen ve tercih edilen markaları sayılan LS2’nin birbirinden konforlu, güvenli ve şık modellerini bu kategoride bulabilir, teknik özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyerek size en uygun modeli seçebilirsiniz.

Artırılmış Sürücü Güvenliği

Motosiklet kaskları; kapalı, dual sport, kros, çeneden açılır, modüler ve yarım kasklar olarak çeşitleniyor. Bu büyük ürün çeşitliliği arasında ideal kaskın hangisi olduğuna karar verirken ise en önemli kriter kullanım amacı oluyor. Motosikletin kategorisi, kullanıldığı alan, kullanım tercihleri gibi pek çok etken kask seçiminde etkili oluyor. Kapalı kasklar; başı tamamen çevreleyen, vizör ve havalandırma kanalları haricinde başka açılan parçası bulunmayan kask modelleri olarak tanımlanıyor ve olası riskler karşısında başı tamamen korumak üzere geliştiriliyor. Modeller, rüzgar direnci düşük, ses yalıtımı oldukça başarılı kask modelleri olarak biliniyor. LS2, tüm belirtilen önceliklerde ve sürücünün can güvenliğine odaklı üretimi ile beğeni topluyor. Yüksek hızlarda dahi baş ve boyun boyun bölgesinin mümkün olan en az basınca maruz kalmasını sağlıyor ve düşük ağırlıklı - aerodinamik bir yapıyla tasarlanıyor.

LS2, kaskların son derece dayanıklı ve hafif bir yapıya sahip olması amacıyla fiberglass ve polikarbon malzemeden üretiliyor. Bu sayede dayanım ve güvenlik testlerinde oldukça yüksek skorlara sahiptir.

LS2 kask modelleri, standart olarak insan vücuduna tam uyum sağlayacak ergonomiye sahip tasarımlarla üretiliyor. Buna ek olarak bazı modellerde hava şişirme sistemi desteği ile entegrasyon bir adım daha ileriye götürülüyor.

Çenede ve tepede bulunan hava çıkışları ile solunum sonucu oluşan havanın dışarı aktarılması sağlanıyor, kask içinde rahatsız edici bir nem ve buğu oluşumu engelleniyor.

LS2’nin bazı serilerinde; kask içinde Bluetooth ve intercom kulaklıklar için entegre boşluklar, çift kavramalı çene kilit mekanizması ve kolay kullanım için mikrometrik alüminyum çene kayışı bulunuyor.

Konforlu Kullanım

Motosiklet kasklarının ergonomisi ve malzeme kalitesi kadar kullanım fonksiyonları da büyük önem taşıyor. Çabuk hasar gören vizör, başı tam sarmayan, ses izolasyonu düşük kask yapısı, optimize edilmemiş kabuk tasarımı gibi sorunlar ise hem motosiklet kullanımını kısıtlayan, hem de sürüş güvenliğine büyük zarar veren unsurlar arasında bulunuyor. LS2’nin uzun yıllara dayanan üretim tecrübesi, farkını kasklar için geliştirdiği fonksiyonlarda da hissettiriyor.

LS2 kask modellerinin vizörleri, 3D görünümlü anti UV’li polikarbon malzemeden üretiliyor. Çizilmeye karşı oldukça dirençli olan bu materyal; saydamlığını uzun süre koruyor ve özellikle gece sürüşlerinde diğer araçların ışıklarının kırılarak olduğundan parlak görünmesini engelliyor.

SHARP testlerinden tam puan alan ve DOT ve ECE 22.05 Güvenlik Sertifikası’na sahip olan marka, çeşitli kabuk boyutlarıyla her kullanıcıya uygun formlar sunuyor.

LS2 modellerinde standart olarak güçlendirilmiş metal plaka bölgeleri bulunuyor. Buna ek olarak acil durumda hızlı çıkarılabilir yanak ped sistemi, boyun rulosu ve çene altı rüzgar perdesi gibi fark yaratan detaylar, son derece konforlu bir sürüş vadediyor.

Birbirinden çekici renkleri ve keskin hatlara sahip tasarımları ile göz kamaştıran LS2 kask modelleri, güvenli olduğu kadar da şık bir görünüm sağlıyor. LS2'nin bazı serilerinde bu estetik görünümün yanı sıra gece sürüş güvenliğini de artırmaya yönelik olarak parlak ışık yayan reflektörler bulunuyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

LS2 Motosiklet Kapalı Kasklar

2032 ürün listeleniyor
AGV
LS2
Shoei
Shark
Hjc
MT
Scorpion
Nexx
Arai
Nolan
Bell
Weichuang
Axxis
Sway
MTS
Givi
Axor
Smk
Pangolin Outdoors
KYT
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Beden
Toplam 36 / 2032 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?