MopaTeks yataklar uyku saatleriniz için size konforlu, rahat, ortopedik ve sağlıklı alternatifler sunar. Tek kişilik, çift kişilik, tek kişilik geniş ve çocuk yatakları gibi çeşitleri bulunan MopaTeks, gününüzün üçte birini azami konforla geçirebilmeniz için mükemmel yatak seçeneklerini sizinle buluşturur. Mopateks ürünleri yaylı, visco, lateks ve yatak şiltesi gibi çeşitlere ayrılarak size sunulur. Bu yatak alternatifleri arasından vücut yapınıza, kilonuza, karyolanızın ebatlarına ve kişisel tercihlerinize en uygun olanları seçebilirsiniz. Farklı uyku alışkanlıklarına cevap veren, çökmelere karşı güçlendirilmiş, nefes aldıran kumaşlarla üretilen, hafif yapıdaki yatak modelleri marka aracılığıyla size ihtiyacınız olan uyku ve dinlenme kalitesini sunar.

Yüksek Konforlu Mopateks Yaylı Yataklar 

Mopeks yaylı yataklar serisi dayanıklı yay sisteminin yanı sıra vücut ısınıza ve ağırlığınıza uygun örme kumaş ile kaplandıklarından hem yaz hem kış aylarında size konforlu uyku sunar. Bedeninizin her noktasına, ihtiyaç dahilinde destek sağlayan bu yataklar kan dolaşımınızı düzenleyerek uyuşmaları engeller. Böylelikle yatakta dönmeleriniz azalır ve derin uyku evreniz uzar. Böyle bir ortamda bedeniniz uykuda kendini sağaltma gücünü kullanabilir. 

MopaTeks Yaylı Yatakların Başlıca Özellikleri;

 • Mopateks yatakların çoğunda bulunan bonel yay sistemi sayesinde, yatakların çökme sorunu ortadan kalkar. 

 • Ürünlerde bulunan ekstra yay adedi sayesinde bedene yayılan baskı azalır.

 • Yataklarda yer alan ve vücut ısısına duyarlı anti-bakteriyel kumaş özelliği kullanıcılara ekstra fayda sunar. 

 • Mopateks yataklarda yer alan özel örme kumaş, yüksek buhar geçirgenliğine sahip olduğundan terlemeye engel olur, uyku esnasında serin ve kuru kalmanızı mümkün kılar. 

 • Ürünler size deliksiz bir uyku süreci sağlar. 
 • Yatakların büyük çoğunluğunda kenar desteği sağlayan süngerler çökmelere karşı güçlendirildiğinden yatağın kenarında oturmayı seven kişilere konfor sunar.

Mopateks Visco Yatak Çeşitleri ile Rahat Uyku

Son derece güvenilir ve konforlu donanımlara sahip olan MopaTeks visco yatak modelleri, kolay taşınabilen, küçük bir dokunuşla yatağınızı daha konforlu hale getirmenizi sağlayan, vücudunuzdaki basıncı azaltarak ve dengeleyerek kas ağrılarınıza son veren özellikleriyle yaşamınıza değer katar. Markanın visko yatak modellerinin yay dizilimleri, ergonomik ve ortopedik olarak vücudunuzun ağırlık noktalarını destekler. Aşınmalara karşı son derece direnç sağlayan Mopateks ürünler, teninize reaksiyon göstermez. Mopateks yatakalrın 

 • Isı ve basınca duyarlı olan Mopateks visko yatak seçenekleri , vücudunuzu gevşetir ve uyku kalitenizi artırmanıza yardımcı olur.

 • Antibakteriyel özellikteki kumaşlar, patojenlere karşı koruma sağlayarak virüs, bakteri, mantar gibi sağlığa zarar veren oluşumları önler. 

 • Mopateks tasarımlar kötü kokuların oluşumuna karşı önleyici donanıma sahiptir.

 • Ürünler ileri teknoloji sayesinde son derece rahat ve konforludur.

 • Son derece dayanıklı olan Mopateks tasarımların formu kolay bozulmaz ve yatağınızı uzun yıllar ilk günkü haliyle kullanabilirsiniz

MopaTeks Yatak Fiyatlarında Seçenekler

Yaylı ve visco yatakların yanı sıra lateks ürünlerle karşınıza çıkan Mopateks yatak fiyatları ürün cinsine ve özelliklerine göre değişkendir. Her yaş grubundan kullanıcıya uygun ürünlerle size her açıdan en iyi çözümü sağlayan, MopaTeks yatak çeşitleri çocuklar için de en başarılı alternatiflerle size ulaşır. Bebek ve çocuklarınızın günün uzun saatlerini dinlenerek ve uykuda geçirdikleri göz önüne alındığında yatak seçimi oldukça önem kazanır. Mopateks yataklar standart yataklara göre daha kullanışlı ve rahattır. Bu nedenle uyku sürecinizde omurgalarınızın en doğru çizgide kalmasına yardım eder ve omurganızın doğal eğriliğini korur. Bel fıtığı, sırt ve boyun ağrılarınızda azalmaya destek olur. Mopateks yatakları fiyatları, ürünlerin donanımlarına, ebatlarına, kumaş özelliklerine ve çeşitli detaylara göre değişir. Size ve ihtiyaçlarınıza en uygun yatak modelini satın almak, hayat kalitenizde büyük değişiklikler yaratır. 


ARA
Loading interface...
Loading interface...

MopaTeks Yatak Fiyatları

Marka
Visco Yatak
Yaylı Yatak
Lateks Yatak
Yatak Pedleri / Şilteler
160 x 200 cm
90 x 190 cm
150 x 200 cm
100 x 200 cm
120 x 200 cm
180 x 200 cm
90 x 200 cm
140 x 190 cm
140 x 200 cm
80 x 180 cm
80 x 190 cm
80 x 160 cm
80 x 200 cm
Çift Kişilik
Tek Kişilik
Tek Kişilik Geniş
Visko
Lateks & Visko
Yaylı
Sünger
Kuş Tüyü
Toplam 14 / 14 ürün
DSACategoryId/60002028/2147483618/511123/mopateks