Krom şıklığını yansıtan bagaj çıtaları, otomobil tasarım detaylarının ön planda kalmasını sağlayan unsurlardan bir tanesidir. Görünümleriyle dikkat çekici, işlevsel özellikleriyle de oldukça faydaları otomobil parçalarındandır. Bagaj çıtaları araçları darbelere karşı koruyan özelliğe sahiptir. Bagaj çıtası ürünleri, otomobillerin alabilecekleri darbelere karşı koruyarak sürücülere ek masraf çıkmasını engelleyen unsurlardır. Omsa Line Türk malı kalitesini barındırdığı bagaj çıtası ürünleriyle araçlarını korumak isteyenlerin ihtiyaçlarına cevap verir. Kromun görünüm kalitesiyle ile birleşen tüm detaylarıyla bagaj çıtaları araçlara güzellik katar. Üstelik sürücüler bagaj çıtası aksesuar ve yedek parçalarıyla araçlarını kişiselleştirebilir. Bu sayede özgün ve kendi tarzlarını yansıtan otomobil sahibi olurlar. Hepsiburada aracını korumak isteyen, kendi stilini yansıtan otomobile sahip olmak isteyenlere Omsa Line bagaj çıtası modellerini sayfalarında sunar. 

Şık Unsurlara Sahip Omsa Line Bagaj Çıtası Ürünleri

Omsa Line bagaj çıtası ürünleri, araçların marka ve modellerine göre tasarlanır. Detaylı ve titiz üretim aşamalarından geçen ürünler, bu sayede her araç modelinde tam uyumu yakalar. Bu detaylı işçilik ürünlerin araçlara montajının kolay olmasını da sağlar. Üstelik detaylı çalışma ve üretim süreci, Omsa Line bagaj çıtalarına hasar ve darbelerde aynı zamanda aracın seyri sırasında yerinden oynamayan özellikler kazandırılır. Omsa Line bagaj çıtalarında görünüm şıklığının yanı sıra malzeme kalitesiyle de kendinden söz ettirir. Uzun yıllar kullanımı için markanın tüm bagaj çıtası modelleri birinci kalite malzemeden üretilir. Paslanmaz çelikten imal edilen çıtalar, kötü hava koşullarında dahi parlak krom kaplamasından hiç bir şey kaybetmemekle birlikte uzun ömürlüdür. 

Montajı Pratik, Görünümü Orijinal Omsa Line Bagaj Çıtaları

Omsa Line krom kaplama bagaj çıtaları montaj dostudur. Kullanıcısına montaj esnasında herhangi ek maliyet çıkarmayan ürünler otomobile takılırken çift taraflı bant yeterli olmaktadır. Markanın bagaj çıtaları çift taraflı bant yardımıyla araca mükemmel şekilde yapışarak kullanıcısına sıkıntı çıkarmaz. Ürünün en sağlıklı şekilde kullanımını sağlamak için ise Omsa Line tarafından belirtilmiş montaj talimatına uymak yeterlidir. Bagaj çıtasının takılacağı bölgenin temizlenmiş ve kuru olması ürünün bölgeye tam oturması için yeterlidir. Profesyonel tasarıma sahip bagaj çıtaları montaj sonrasında aracı darbelere karşı korumaya başlar. Şık görüntüsüyle fark yaratır.

Omsa Line Bagaj Çıta Ürünleri Kullanım Avantajları

 • Omsa Line bagaj çıtaları Türkiye'de üretilir. Türk malı malzeme kalitesi arabalarda sergilenir.
 • En iyi kalitedeki paslanmaz çelikten imal edilen Omsa Line bagaj koruma çıta ürünleri senelere meydan okur. 
 • Omsa Line bagaj çıtaları araç marka ve modellerine tam uyumlu şekilde tasarlanır. Bu sayede maksimum özgünlük yakalanır. 
 • Krom parlaklığını Omsa Line ürünlerine için hiç bir zaman tükenmez. Markanın bagaj çıtalarının ömrü boyunca ilk günkü parlaklık korunur.
 • Omsa Line bagaj çıtalarının malzeme bileşenleri canlı sağlığına zararsızdır, herhangi alerjik reaksiyona neden olmaz.
 • Bagaj çıtaları, firmanın talimatları dikkate alındığı takdirde pratik ve sorunsuz montaj imkânı sunar.
 • Omsa Line tasarım ve üretim süreçlerine dair uluslararası geçerliliği olan tüm belgelere sahiptir. 

1957 yılı itibarıyla faaliyetlerine başlayan başta Türkiye olmak üzere tüm dünyaya otomobil aksesuar ve parçalarını üreten Omsa Line markasının bagaj çıtaları tüm avantajlarının yanında kullanıcılara uygun fiyat aralıklarıyla sunulur. Türk malı bagaj çıtalarının Hepsiburada sayfalarındaki avantajlı ödeme koşulları ve fiyatlar, tüketiciler tarafından tercih edilmelerini artırır.  Omsa Line bagaj çıtası fiyatları ile memnun eder, performansı ile ihtiyacı karşılar. Yenilikçi görünüm için uzman tasarım çalışmalarından, yüksek donanımlı üretim süreçleri ve zorlu testlerden geçirilen Omsa Line bagaj çıtası ürünleri otomobillerde farkı arayanların tercihidir. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Omsaline Bagaj Çıtası Fiyatları

462 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Omsaline
  2. Omsa
  3. Spider
  4. Next
  5. Modacar
  6. AccessoryPart
  7. Bod
  8. Mastercare
  9. Oled
  10. Unikum
  11. İnci
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı
 • Marka Omsaline
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024971/20024979/20024982/omsaline
Başa dön