Oto kokusu ve araç parfümleri, otomobillerin ve diğer ulaşım araçlarının içinde zaman içerisinde oluşan kötü kokuların verdiği rahatsızlığı ortadan kaldırmak amacıyla tercih ediliyor. Pek çok değişik tasarıma ve birden fazla kullanım şekline sahip oto kokusu modelleri; her türden ulaşım aracı içerisinde kolaylıkla kullanılabiliyor. Sprey oto kokusu olarak kullanılan modellerin yanında, havalandırma mazgallarına takılan likit oto parfümleri veya jel olarak kullanılabilen modeller uzun süreli kullanım için tercih ediliyor. 

Daha çok araç aynasına asılarak kullanılan asma koku modelleri ise kısa süreli kullanımlarda tercih edilen araç kokusu modelleri arasında yer alıyor. Sizler de sevdiğiniz kokuya sahip bir oto kokusu ile aracınızın içini ferah bir ortama dönüştürebilir uzun ve sıkıcı olabilecek yolculuklarınızdan keyif alabilirsiniz.

Oto Parfümü Sayesinde Keyifli Sürüş

Araçlar; uzun süreli kullanım, sigara dumanı, araç döşemelerinden ve kumaşlarından kaynaklanan kokular, klima veya havalandırmanın sebep olduğu kokular, araç içerisinde yiyecek tüketilmesi, araç içerisinde evcil hayvan bulundurulması gibi nedenlerle kötü kokabiliyor. Seyahat süresi ne olursa olsun bu kötü kokular araç içerisinde seyahat edenleri rahatsız ediyor. Bu olumsuz etkinin giderilmesi ve sürüşün keyifli bir hâle dönüştürülebilmesi oto parfümü kullanılarak mümkün hâle geliyor. 

Herkes tarafından beğenilen pek çok farklı kokuya sahip araba parfümü seçenekleri arasında rahatlatıcı vanilya, taptaze kavun, okyanus, eşsiz lavanta, limon ve çam aroması kokuları dikkat çekiyor. Bunların dışında onlarca farklı koku seçeneği araç içerisinde ferah bir ortam elde edilmesine yardımcı oluyor. Sizler de ister ailenizle ister misafirlerinizle yapacağınız seyahatler sırasında kullanacağınız araç parfümleriyle yolculuğunuzu daha ferah bir hâle getirebilirsiniz. 

Oto Koku Seti İle Farklı Koku Deneyimi

Aracın havasını değiştirmek isteyen ve tek bir koku ile yetinmek istemeyenler, birden fazla koku içeren oto koku seti kullanmayı tercih ediyorlar. Okyanus, yasemin, limon, vanilya gibi beğenilen kokulardan oluşan bu setler aynı zamanda ekonomik bir kullanım sunuyor. Şişe veya jel şeklinde kullanılan oto kokusu modelleri araç içerisine sürekli koku yayacak şekilde çalışıyor. Koku yayma işleminin sürekli değil de belirli aralıklarla yapılmasını sağlamak için ise otomatik koku makinesi kullanılabiliyor. Otomatik koku makineleri özellikle koku hassasiyeti olan kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. 

Oto kokuları genellikle solunum yolu hastalığı olanlar veya bünyeleri alerjik olan kullanıcıları rahatsız etmeyecek şekilde doğal esanslar kullanılarak üretiliyor. Ayrıca sağlığa zararlı içerik barındırmayan şekilde üretilen oto spreyleri çocuklar ve yaşlıların bulundukları araçlarda da gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor. Sizler de tüm aile bireylerinin zevklerine uygun oto koku setlerinden satın alabilir yolculuğunuzu konforlu bir hâle getirebilirsiniz.

Her Zevke Uygun Oto Kokusu Çeşitleri 

Oto kokuları araçların iç ortamında ferahlığı sağlamaları yanında araçların havalandırma kanalları sayesinde kötü kokuların araç dışına atılmasına da yardımcı oluyor. Bazı oto parfüm modelleri antibakteriyel özellikleri ile bakterilerin sebep olduğu kötü kokulara da engel oluyorlar. Koku ve ebat olarak farklı çeşitlere sahip araç parfümleri, farklı büyüklükte kaplarda kullanıma sunuluyor. Sevdiğiniz parfümü istediğiniz büyüklükteki şişede satın alarak kokunun daha uzun süreler aracınızda olmasını sağlayabilirsiniz.

Oto kokuları sprey ve likit olarak kullanımları yanında oto koku jeli olarak da kullanılabiliyor. Oto koku jelleri de likit oto kokuları gibi araç içinde uygun bir noktaya konularak kullanılıyor. Jel oto kokuları araç içerisinde sürekli bir şekilde koku yayılmasını sağlayarak aracın iç ortamının ferah kalmasına yardımcı oluyor.

Seyahatlerinizi sevdiğiniz kokular eşliğinde ve ferah bir ortamda geçirmek isterseniz, zevkinize uygun bir oto kokusunu veya oto kokusu setini kolayca satın alabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Oto Kokusu Fiyatları

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/26029