Plafonyer

Plafonyer Fiyatları ve Modelleri

İç mekan aydınlatması ürünlerinden olan plafonyer, evlere son derece şık ve modern bir görünüm kazandırıyor. Klasik modelleri ile banyolarda tercih edilen bu ürün, salon ve diğer mekanlar için üretilen birbirinden şık tasarımlarıyla da dikkat çekiyor.

Ev dekorasyonunun vazgeçilmezi haline gelen plafonyerler, klasik avize modellerinin alternatifi olarak tercih ediliyor. Farklı kullanım alanlarına sahip çeşitleri olan plafonyer modelleri arasında her tarzda dekore edilen evlere uyum sağlayabilecek seçenekler yer alıyor. Plafonyerler içerisinde duvar lambası ve gece lambası formundaki alternatifleri de bulabilirsiniz.

Şık ve Modern Mekanların Vazgeçilmezi Plafonyer Modelleri

Salon ve odalar için avize görünümlü gümüş, altın ve beyaz gibi renklerdeki metal kasalara uygun veya farklı renklerdeki desenli, şeritli ya da düz cama sahip olan seçeneklere göz atabilirsiniz. Banyolar için yuvarlak, kare, elips gibi farklı şekillere, cam renklerine, desenlere ve boyutlara sahip olan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Farklı enerji tiplerine sahip olan ürünler arasında ev, ofis ve ticari işletmelerde kullanılabilecek seçenekler de bulunuyor. Evinizin farklı alanlarında ek aydınlatma aksesuarı istiyorsanız duvara monte edilebilen plafonyer modellerini inceleyebilirsiniz. Zevkinize ve ihtiyaçlarınıza göre tasarruflu ampullü ya da led'li modelleri de değerlendirebilirsiniz. 

Ayarlanabilir farklı renklerdeki aydınlatma seçenekleri sunan modeller de büyük ilgi görüyor. Cam, taş, metal ya da plastik materyaller ile tasarlanan ürünler genel olarak E27 ve E14 türünde bir veya daha fazla sayıdaki duy ile birlikte çalışıyor.

Dekoratif ve İşlevsel Plafonyer Seçenekleri

Dekorasyonunuzun popülaritesini artıran ürünler aydınlatmanızı doğru şekilde yapabilmenize de katkı sağlıyor. Tavandan ışığı eşit şekilde dağıtan ve istenildiği zaman loş bir ortam elde edebilmenize de katkı sağlayan plafonyer modelleri büyük mekanlarda birden fazla kullanılarak aydınlık bir ortam oluşturulmasına imkan veriyor.

Çalışma odalarının vazgeçilmezi olan plafonyer modelleri aynı zamanda çocuk odalarında da güvenilir bir şekilde kullanabileceğiniz özel aydınlatma ürünleri arasında bulunuyor. Çocukların renkli dünyalarına hitap edebilecek özel tasarımlar markalar tarafından büyük bir titizlikle tasarlanıyor. Bu ürünler kolay temizlenebilir yapılarıyla da ön plana çıkıyor.

Tavanı alçak olan mekanları olduğundan daha ferah ve aydınlık gösterebilecek yapıya sahip plafonyer fiyatları ve modelleri arasında farklı seçenekler yer alıyor. Fiyatlandırmalar seçeceğiniz ürünün teknik özelliklerine, boyutuna ve aydınlatma gücüne göre değişkenlik gösterebiliyor. Dayanıklı yapıya sahip olan ürünler uzun ömürlü kullanım sunuyor.

Soru 1: Plafonyer avize nasıl takılır?

Cevap 1: İlk olarak plafonyerin elektrik bağlantısının geçtiği alana sabitlenmesi gerekir. Daha sonra sabitleme işlemi kolay bir şekilde gerçekleştirilir. Tavana sıfır olacak şekilde takılması gereken plafonyerler montaj zorluk seviyesi açısından basit düzeydedir. Kendi imkanlarınız ile istediğiniz yere ürün montajını yapabilirsiniz.

Soru 2: Dekorasyon ile uyumlu plafonyer nasıl seçilir?

Cevap 2: Aydınlatma ve tavan estetiği bir evin dekorasyonunu olumlu ve olumsuz yönde etkileyebilen en önemli ayrıntılar arasındadır. Bu sebeple plafonyer satın alacağınız zaman mekan içerisindeki eşyaların renklerini de göz önünde bulundurmalısınız. Koltuk, halı ve mekanda yer alan diğer aksesuarlar ile uyumlu renklerden oluşan plafonyerleri seçerek mekanınızı daha çekici ve göz alıcı bir hale getirebilirsiniz.

Soru 3: Plafonyerler ile nasıl enerji tasarrufu elde edilir?

Cevap 3: Plafonyer modellerini led ampuller dışında tasarruf ampulleriyle de kullanabilirsiniz. Banyo, tuvalet ya da koridor gibi ihtiyaç duyulmadığı anlarda kullanılmayan yerlerde sensörlü olarak çalışan özel plafonyer modellerini de seçebilirsiniz. Sensörlü modeller ışığı açık unutmak gibi problemleri ortadan kaldıran ve gereksiz elektrik tüketiminin önüne geçen özel modellerdir.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Plafonyer Fiyatları ve Modelleri

1421 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 36 / 1421 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?