Posta Kutuları

Müstakil evlerde ya da apartman dairelerinde kullanılabilen posta kutusu çeşitleri dekoratif tasarımlarıyla oldukça şık bir görüntü yaratır. Adresinize gelen postaların görevliler tarafından rahatça yerleştirilebilmesi için geniş şekilde tasarlanan bu kutular ahşap malzemeden üretilen zarif modellerle dikkat çeker. Metal ile üretilen çeşitler de ince ve dayanıklı gövdeleriyle beğeni toplayan seçenekler arasında yer alır. Üstlerine etiket ve numara bilgilerinin kolayca yapıştırılabildiği posta kutusu ürünleri set halindeki modelleri de içerir. Bu sayede bütün apartmanın ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde kullanılabilecek bir ürüne sahip olmak mümkün hale gelir. Kapaklı ve kapaksız posta kutuları alternatif modellere erişebilmeyi sağlar. Faturalardan aidat makbuzlarına kadar birçok belgenin rahatça içlerine yerleştirilebildiği posta kutularını bina girişinde ve yağış almayan alanlarda değerlendirebilirsiniz.

Anahtar Desteğiyle Güvenli Kullanım

Kilit sistemine de sahip olan ve posta kutusu fiyatları yönünden de ekonomik opsiyonlar sunan ürünleri binanızda verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. İçlerine yerleştirilen belge ve mektupları anahtar sahibi olmayan kişilerin alamayacağı şekilde üretilen posta kutuları çok fazla kişinin girip çıktığı apartmanlarda emniyetli bir kullanım sağlar. Pratik kilit sistemi aracılığıyla düzenli olarak posta kutunuzu açıp içerisindekileri kontrol edebilirsiniz. Kuş yuvası görünümünde tasarlanan modeller estetik hatları ve sempatik tasarımlarıyla bina girişlerinde şık bir dekor oluşturur. Çatılı yapılarıyla açık havada da kullanılmaya uygun metal posta kutuları binaların dış kısmına da monte edilebilir. Mektup zarflarının rahatça geçebilmesi için uygun genişlikte aralıklara tasarımlarında yer veren posta kutusu çeşitleri sayesinde postacılar ve fatura kesim görevlileri ilgili belgeleri size ait kutunun içerisine kolayca geçirir. Yabancı cisimlerin iç alana girmesini önleyen ve el ya da parmak girişini engelleyen dar tasarım sadece kâğıt ürünlerinin geçebileceği kalınlıkta deliklere yer vererek emniyetli bir kullanım yaşatır.

Pratik Montaj İmkânı

Vida ve kancalarla beraber kısa sürede duvara monte edilebilen posta kutusu çeşitleri iş yerlerinin girişinde de rahatlıkla kullanılabilir. Etiket yapıştırmak için uygun noktalara tasarımlarında yer veren posta kutuları aracılığıyla kişisel ya da kurumsal bilgileri belirten verilere kolayca erişilir. Birden fazla anahtarla kullanım kolaylığı yaratan posta kutusu modelleri bir anahtarı kaybetmeniz durumunda yedek üründen rahatça yararlanabilmeniz için idealdir. En, boy ve derinlik gibi konularda ihtiyaçlarınıza uygun çözümler getiren modelleri tercih edebilirsiniz. Çok fazla posta mektup ve belge alan iş yerleri büyük ebatlara sahip kutuları tercih edebilir. Ahşap malzemeyle üretilen açık posta kutuları bina girişlerinde ya da işletmelerde tanıtım afişlerinin ya da şikâyet dilekçelerinin yerleştirilebilmesi için idealdir. Estetik kıvrımlarla dekoratif bir görünüm oluşturan ahşap desenli ve kapaksız posta kutuları ortak kullanım alanları için pratik bir seçimdir.

Tasarım Çeşitliliğinden Yararlanın

Dayanıklı MDF malzeme ile üretilen ahşap posta kutuları parlak yapılarıyla dikkat çeker. Verniklenerek parlatılan bu kutular aynı zamanda yıpranma, solma gibi sorunlara karşı dayanıklı yapılarıyla da takdir toplar. Açık tasarıma sahip posta kutuları derin saklama alanlarıyla rüzgârda kağıtların uçuşmasının önlenmesi için de uygundur. Hem ahşap hem de metal modellerin yer aldığı set ürünler toplu halde ve simetrik bir posta kutusu alanı yaratabilmeniz için size uygun opsiyonlar sunar. Binanın boyası ve dekorasyonu da göz önünde bulundurularak estetik ve kullanışlı posta kutuları arasından seçim yapılabilir. Ortak fatura kutuları apartmanlarda verimli şekilde değerlendirilebilir. Elektrik için ayrı, su ve doğal gaz için ayrı yerleşim noktalarına sahip olan bu ürünler bina sakinlerinin faturalarını rahatça bulabilmesi ve görevlileri pratiklik kazandırmaları açısından oldukça kullanışlıdır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Posta Kutusu Fiyatları

185 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 185 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003347/60000384