Kaliteli ve Ucuz Priz Sticker Modelleri ve Fiyatları

En güzel anlarınızı geçirdiğiniz evinizi, dekoratif eşyaların yanı sıra evinizle bütünlük sergileyecek modern ve minimal ürünlerle zenginleştirmek arzusundaysanız, prizlerinizin çevresinde ve üzerinde uygulanabilen priz sticker modellerini deneyebilirsiniz. Farklı markalar tarafından her tarza ve beklentiye uygun olacak şekilde tasarlanan ürünler, her odanıza bambaşka bir hava katarken, priz ve elektrik düğmelerinizin eskisinden çok daha şık görünmesine de yardımcı olur.

Priz Sticker Modelleri

Çok renkli ve tek renkli priz sticker modelleri, farklı boyutlarda ve yapılarda olup genellikle vinil malzemeden imal edilirler. Arka kısımları güçlü yapışkanlarla donatılan modeller, uygulandığı alanın görünümünü anında değiştirebilir. Ünlü çizgi film karakterlerinden özel tasarımlı soyut şekillere, esprili uyarılardan karikatürize figürlere kadar çok geniş bir yelpazede yer alan priz sticker modelleri, seçeceğiniz markanın geliştirdiği ürüne göre tek parçadan ya da çok parçadan oluşabilir. Oturma odası, salon, yatak odası ve özellikle çocuk odalarının havasını değiştirirken çok daha renkli ve canlı görünmesine imkan tanıyan priz sticker modelleri, retro görünümlü yaşam alanları yaratmak isteyenler için de uygun seçeneklerdir. Özellikle sanat eserlerinin yoğun olarak konumlandırıldığı alanların ferah görünmesine olanak veren soyut şekilleri üzerinde bulunduran priz sticker modelleri, sanatçı yönünüzün ortaya çıkmasını da sağlayabilir. Tek başına ve yan yana bulunan prizler için ayrı ayrı modeller hazırlayan üreticiler, set halinde ortaya koydukları ürünlerle odalarınızda tematik çalışmalar hazırlayabilmenize de fırsat verirler. Kimi markaların sunduğu ürünler, mikro boyutlarda hazırlanan priz üstü sticker şeklindedir. Ülkemizin tarihi ve doğal güzelliklerinin, soyut görsellerin ya da çeşitli çizgi film karakterlerinin görselleriyle farklılaştırılan ürünler, duvara yapıştırılan ürünleri kullanmak istemeyenler için idealdir.

Duvara uygulanırken haricen yapıştırıcıya gereksinim duymadan pratik bir biçimde yapıştırma işlemini tamamlamanıza imkan tanıyan ve kullanıcı dostu tasarımlarıyla ön plana çıkan ürünleri, duvar ya da prizlere uygulamadan önce ilgili alanları temizlemeniz gerekir. Zira zemin üzerinde toz, yağ, kireç ve benzeri kalıntılar olursa, ürünler tam olarak yapışmayabilir. Bunun yanı sıra edindiğiniz priz sticker çeşitlerini yeni boyanmış duvarda kullanmanız da tavsiye edilmez.

Hoşunuza giden ürünleri dilediğiniz alana uyguladıktan sonra gerekli gördüğünüz takdirde nemli bir bezle temizlik işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Duvarların haricinde; cam, ayna, fayans ve seramik gibi yüzeylere de kolayca uygulayabileceğiniz ürünler, güçlü yapıştırıcıları sayesinde uzun süre ilk günkü durumlarını muhafaza ederler.

Priz Sticker Fiyatları

Tarzınıza uygun olan ve beklentilerinizi karşılan priz stickerların fiyatları, seçeceğiniz ürünün; markası, modeli, yapısı, imal edildiği malzeme, paket içeriği, rengi ve boyutları gibi çok sayıda değişkene göre farklılık gösterir. Genellikle çoklu paketler halinde sunulan ve birden fazla odada kullanılabilecek sayıda olan ürünler, priz alanınız genişse ve çevresinde konumlandırılmış başka bir eşya yoksa duvarlarınızın çok daha zarif görünmesine yardım eder.

Yenilikçi çizgilerinin yanı sıra klasik stilleriyle de büyük beğeni toplayan priz sticker modelleri, yalnızca evlerde değil; kreş, anaokulu ve hatta görselliğe önem veren iş yerlerinde de rahatlıkla değerlendirilebilir. Estetik açıdan her zaman daha iyisini isteyen kullanıcılara hitap eden ürünler, sadeliği zarafetle bir araya getirmesiyle de tercih nedeni haline gelebilir.

Edindiğiniz ürünleri bir süre sonra yapıştırdığınız alandan çıkarmak isterseniz, işlemi mümkün olduğunca yavaş ve dikkatli bir biçimde yapmanız gerekir. Aksi halde duvarınızın boyası zedelenebilir. Çıkarma işlemini tamamladıktan sonra duvarda yapışkan yüzey parçaları kaldıysa, alkol yardımıyla bu parçaları kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

Siz de gereksinimlerinizi karşılayan ürünlerden dilediklerinizi edinebilir, odalarınızın canlı ve estetik açıdan daha güçlü görünmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Priz Sticker Modelleri ve Fiyatları

314 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 314 ürün
DSACategoryId/60002028/18021300/60006444/60006449