Banyo Organizeri

Banyoda kullanılan kişisel bakım ürünlerini toplayan banyo organizeri modelleri, aranılan her şeyi kolaylıkla bulabilmenize yardımcı oluyor. Banyoya özel tasarlanan neme dayanıklı özellikleri ile küf ve kireç tutmayan ürünler, hayatı pratikleştirirken hijyeni de önceliyor. Banyo temizleyiciler ve bez yardımı ile temizlenebilen raflar, düzenli ev sakinlerinin gözdesi oluyor. Ayrıca, kolay taşınabilir hafif özellikleri ile de tercih ediliyor.

Banyo Organizeri Modelleri

Banyo organizeri modelleri arasında portatif çekmeceli ürünler, tek veya iki sütunlu banyo dolapları dışında duşakabin ve su kaydırıcıdan plastik dolaplara kadar tüm alternatifler yer alıyor. Havluların, temizlik malzemelerinin, şampuan, saç kremi, diş macunu gibi banyo gereklerinin depolanabileceği ürünler, yalnız ev içi değil; ofis ve büro kullanımları için de uygun olarak kategorize ediliyor.

Tarak, fırça, saç şekillendirici gibi ürünler de organizerler içinde kolaylıkla saklanabiliyor. Farklı boyutlardaki rafların küçük olanları, çamaşır makinesinin üzerinde veya banyo dolaplarının içinde de kullanılabiliyor. Büyük raflarda kağıt havlu, tuvalet kağıdı gibi materyaller muhafaza edilebiliyor. Genellikle pas tutmayan çelikten veya plastik maddelerden imal edilen dolaplar, renkli seçenekler sunuyor. Banyoda depolanabilen toka, ilaç veya makyaj ürünlerinin kolaylıkla sınıflandırılarak saklanabileceği küçük çekmecelerin de yer aldığı modeller arasında cilt kremlerinin saklanabileceği daha büyük çekmeceler de bulunuyor. Işık almaması gereken, kuru ve kokusuz muhafazası önerilen kozmetik ürünlerinin saklanması için uygun olan organizerler, kullanıcıların beğenisini topluyor.

Farklı garanti süreleri bulunan portatif ürünler, kolaylıkla kaldırılarak temizlenebiliyor. Büyük raflı organizerler, mutfaklarda havlu, alüminyum folyo gibi gereçlerin ve oyun odalarında ise oyuncakların toplanması için de tercih edilebiliyor. Şeffaf görünümleri nedeniyle içinde depolanan fazlalıkları kolaylıkla bulmanıza yardımcı olan dolaplar, nemli banyo ortamına dayanıklı özellikleri ile uzun süre kullanılabiliyor. Kimi dolaplar, ayak kısımlarında tekerlek bulundurmaları sayesinde kolaylıkla yerlerini değiştirmenize olanak tanıyor. Camlı dolaplar ise pvc kaplama ile dayanıklılık kazanarak farklı renk alternatifleri ile kullanıcılara birçok opsiyon sunuyor. Kalite standartlarını karşılayan mobilyalarda sertifika bilgileri, ürün özellikleri arasında yer buluyor. Garanti süresi, imalat ham maddesi, kullanım önerileri ve sertifika bilgileri de ürün açıklamaları arasında görülebiliyor,

Banyo Organizeri Fiyatları

Banyo organizeri fiyatları, ürünlerin imal edildiği materyale ve ürün özelliklerine göre değişebiliyor. Cam ve ahşap dolaplar, plastik ve pleksi modellerden daha pahalı olarak fiyatlandırılabiliyor. Dolap tasarımları, tekerlek bulundurup bulundurmamaları, camın buzlu olup olmaması gibi detaylar da fiyatlara etki ediyor. Dolapların boyutları da farklı etiketlerin nedeni olabiliyor.

Küçük raflar, büyüklerden daha uygun fiyatlarla kullanıcılarla buluşurken, ürünlerin montaj ve garanti özellikleri de fiyatlara yansıyor. Kimi dolaplar, desenler ve baskılarla estetik kazanarak fiyatını artırırken, kimileri ise farklı renk alternatifleri arasında fiyat farkı bulundurabiliyor. Ürünlerin neme dayanıklılık ve su geçirmezlik gibi kaplama özellikleri de fiyatlara etki ediyor. Çevre dostu sertifikaları olan, organik maddelerden üretilen dolaplar, diğerlerine göre daha yüksek fiyatlarda etiketlere sahip olabiliyor. Sitede yer alan karşılaştır butonu vasıtasıyla ürünler ve fiyatlar, kolaylıkla kıyaslanabiliyor. Fiyat karşılaştırması yapılırken tüm ürün özelliklerinin detaylıca incelenmesi tavsiye ediliyor.

Banyolara düzen ve kolaylık getirecek banyo dolapları ile evin her alanı düzene kavuşuyor. Kozmetik, temizlik ve bakım ürünlerinin sınıflandırılabileceği, kolaylıkla bulunup kullanılabileceği düzenli evlerin gözdesi olan dolaplar, şeffaf kapak özellikleri ile içinde depolanan araçlara rahatça ulaşılmasını sağlıyor.

Her ev, her banyo ya da mutfak ve her kullanım amacı için farklı model, materyal ve özelliklerde bulunabilecek organizerler arasından yapacağınız seçimle ev yaşamınızda çok daha düzenli bir ortama kavuşabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Raflı Dolap Fiyatları

1288 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Toplam 24 / 1288 ürün
DSACategoryId/60002028/18021299/60003483/60003486