ARA
Loading interface...
Loading interface...
Sahler
Sahler Cıtroen C3 Aırcross 2018 Sonrası 4.5d Paspas

Sahler Cıtroen C3 Aırcross 2018 Sonrası 4.5d Paspas

Sahler
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20035777/20035778
Sahler Cıtroen C3 Aırcross 2018 Sonrası 4.5d Paspas

NTT OTO AKSESUARLARI

SAHLER 4.5D HAVUZLU PASPAS

Ürünümüz SAHLER Markadır.

Resim temsilidir. Aracınıza uyumlu ürün gönderilecektir.

Ürün Özellikleri:

✔️ Sahler 4,5D Paspas OEM ürünler gibi plastik enjeksiyon üretim tekniği ile imal edilmiştir.
✔️ Ürünler plastik enjeksiyon yöntemiyle yüksek basınçta basıldığından malzeme moleküler bazda yoğunlaşır dolayısıyla tok görünümü ve kullanım ömrü artar.
✔️ Çiftli çelik kalıplarda üretilen Sahler Paspas’larda mükemmel bir yüzey ve desen netliği vardır.
✔️ Sahler 4,5D Paspas prestijli otomotiv üreticilerinin tercih ettiği TPE-yeni nesil TERMO KAUÇUK’tan imal edilmiştir.
✔️ Koku yapmayan, medikal sektöründe bile kullanılan sıhhi, çevre dostu hammaddemizi zararlı ve hurda malzeme içermeyen formülü ile güvenle kullanabilirsiniz.
✔️ -50 derece’den +80 dereceye kadar ısı değişimlerinde formunu kaybetmez.
✔️ Sahler 4,5D Paspasın kalıp ölçüsü 3D Lazer Cihazı ile milimetrik hassasiyetle alınıp özel yazılım programları kullanılarak tasarlandığından araca uyumu mükemmeldir.
✔️ Kir, toz, çamur vb. maddeleri havuzlu yapısı yani kenar bariyerleri sayesinde hapseder ve kirlerin paspasın altına geçmesini engeller.
✔️ Sahler 4,5D Havuzlu Paspasların kenar bariyerleri, diğer paspaslar gibi kalan boşlukları kapatmak için yatık değildir, dik açılıdır ve aracınıza bire bir tam uyumludur.
✔️ Havuz oluşturulurken pedal altına uzanan desenler diğer paspaslardaki gibi kesintiye uğramaz. OEM ürünlerde olduğu gibi tek parça olarak uzanır.
✔️ Klips yeri olan araçların özel klipsleri mevcuttur, klips olmayan araçlar için patentli portatif klips sistemi gönderilmektedir.
✔️ Paspaslarımızın zemininde kaydırmaz çivi desenleri vardır, ayrıca ürünün yanında gönderdiğimiz ilave portatif klipsler sayesinde paspaslarımız aracın zeminine mükemmel bir şekilde tutunarak kayma ve kaza riskini minimize eder.
✔️ Sahler 4.5D paspas arkada oturan yolcularında konforlu bir seyahat yapabilmesi için dünyada ilk ve tek olarak patentli kaydırmaz bağlantılı şaft üstü sistemine sahiptir. Şaft üstü parçası arka paspaslara monte edilebilir ve istediğiniz zaman sökülebilir.
✔️Paspaslarda en çok aşınan topuk bölgesi, paspasımızın diğer alanlarına göre %30 daha kalın üretilmiştir.
✔️ Paspas kalıplarımızın hem ön hem arka yüzeyleri ekstra zaman ve finans sarf edilerek kumlama işleminden geçirilmiştir. Böylece orijinal ürünlerdeki mat şıklığı tüketiciye sunularak trend bir ürün ortaya çıkarılırken, aynı zamanda ayakkabı topuğu ile paspas yüzeyi temasında oluşabilecek muhtemel kaymalar minimize edilmiştir.
✔️ Sahler Paspaslar 3,5-4 kg civarı ağırlığıyla, toplam araç ağırlığını dikkate alan otomotiv üreticilerinin, her parçada daha hafif fakat daha sağlam ürünlere yönelme politikasına uygundur.
✔️ Paspaslarımızın altına hangi parçanın nereye ait olduğu, kullanım kolaylığı ve müşteri memnuniyeti için resmedilmiştir.
✔️ Sahler 4.5D paspasların altında hangi ay ve yılda üretildiği bilgisi kalıba işlenerek hem tüketici bilgilendirilmiş olmakta hem de kalite kontrol adına hammadde takibi sağlanmış olmaktadır. 

Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön