Türkiye’nin ilk plastik bahçe mobilya üreticilerinden biri olan Siesta, iç ve dış mekânlara yönelik mobilyalar üretir. İşlevsel ve fonksiyonel tasarımlarıyla farklı ihtiyaçlara çözümler sunan marka, bahçe mobilyası kategorisinde takım mobilyalara yer verir. Takım mobilyalar, modern tasarımlarıyla bahçe dekorunda yenilikçi bir stil arayanlara hitap eder.

Takım Mobilya Çeşitleri

Siesta bahçe mobilyaları oturma grupları, köşe takımları ve masa takımlarından oluşur. Oturma grupları standart rattan bahçe setleri ve modern detaylara sahip setler olarak karşınıza çıkar. Terasta, bahçede ve geniş balkonlarda kullanıma uygun olan oturma grupları iki adet tekli koltuk, bir adet çift kişilik koltuk ve ürün serisine göre bir adet orta sehpadan oluşur. Genellikle minderleriyle birlikte satılan bahçe setleri modeline göre iki adet yan sehpa da içerebilir. Rattan efektli modeller, örgü stiline sahip olup aynı renkte farklı mobilyalar ile daha büyük setler oluşturmak için idealdir. Modern tasarıma sahip olan mobilyalarsa kişisel zevke göre seçilebilir.

Masa takımlarında koltuk tipi kolçaklı sandalyeler ve normal sandalyelerden oluşan setler bulunur. Setler, rattan efekti modeller olabileceği gibi standart sandalye tasarımına sahip yuvarlak, dikdörtgen ya da kare masa seçenekleriyle alıcıya sunulur. Masa takımları 4 kişilik, 6 kişilik veya 8 kişilik setler halinde bulunabilir. Tasarım açısından rattan efektli parçalar dışında modern sandalye setleri, iç mekâna da uyumlu modelleriyle esnek bir kullanım sergiler. Özellikle tek parça sırt ve oturma bölümüyle özel bir stil yakalayan sandalyeler, seçkin renk ve tasarımlarıyla tek başına şık yaşam alanları oluşturmaya yeter.

Konforlu ve Pratik Kullanım

Siesta koltuk takımları ve masa takımları, kendine özgü pratik kullanım özellikleri taşır. Markanın oturma grupları, hafif ve ergonomik tasarımıyla öne çıkar. Kolay taşınan kolay yerleştirilen ve kış aylarında kolay toplanan takımlar, kolay temizlenme özelliğiyle her açıdan pratik bir kullanım sergiler.

Masa takımları ise modeline göre değişen özellikler taşır. Kolçaklı sandalyeye sahip sandalyeli setler, kolları destekleyerek rahat bir oturma deneyimi sunar. Kolçaksız sandalyeler ise daha az yer kaplayarak hem masa çevresinde hem de kullanılacağı alanda ferah bir görüntü oluşturmaya destek olur. Masa tasarımlarında ise ayak yükseklikleri ayarlanabilen masalar ergonomik bir kullanım sergiler. Sandalye boyuna göre ayarlanabilen masalar, güvenli ve rahat bir kullanım sunar.

Sandalye modelleriyse üst üste istiflenebilir yapısıyla dikkat çeker. İster kolçaklı ister standart tasarıma sahip olsun üst üste yerleştirilebilen yapısıyla az yer kaplayan ürünler, kullanılmadığında pratik bir şekilde saklanabilir. Markanın masa takımları evde kişisel kullanımın yanı sıra iş yerlerinde de kullanıma uygun tasarımları içerir. Kafe, restoran, otel gibi alanlarda tercih edilebilen masa takımları farklı renk ve model seçenekleriyle alıcıya ulaşır.

 Siesta Takım Mobilyalar Hangi Malzemeden Üretilir?

 Markanın masa takımları modeline göre değişen malzemeden üretilmiştir. Genellikle ikinci nesil, gaz enjeksiyon sistemiyle polipropilen ve cam elyaf karışımından veya kompaunt ve polipropilen karışımından üretilen sandalye ve masa takımları, hafif tasarıma sahiptir.

 Siesta Mobilyalar Kurulu Olarak Mı Gönderilir?

 Markanın masa ve sandalye takımları kurulu olan ürünlerdir. Tek parçadan üretilen sandalyeler, özenle paketlenerek gönderilir. Markanın oturma grubu ve bahçe setleriyse ürün modeline göre değişiklik gösterir. Rattan efektli bahçe setleri demonte ürünlerdir ve kolayca kurulabilir.

 Siesta Mobilyalar Doğa Şartlarına ve Güneş Işınlarına Dayanıklı Mıdır?

 Evet. Genellikle polipropilen malzemeden üretilen mobilyalar, çürümeye ve paslanmaya dayanıklıdır. Yağmurda rahatlıkla kullanılabilir ve UV ışınlarına karşı dayanıklı yapısıyla rengini kaybetmez.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Siesta Takım Mobilyalar

Sepette Kampanyalı Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 240 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483601/34001194/34001200/siesta