Avrupa'nın önde gelen yazı araçları üreticilerinden Stabilo; vurgulama, yazı ve çizim için geliştirdiği ürünleriyle tanınıyor. 160 yılı aşkın deneyim ve üstün Alman kalitesiyle hizmet veren marka, 180'den fazla ülkede varlık gösteriyor. Almanya, Çek Cumhuriyeti ve Malezya'da yer alan üretim merkezlerinden neredeyse tüm dünyaya açılan Stabilo, trendleri yakından takip ediyor ve yaşam stili haline gelen yazma gereçleri üretiyor. 

Stabilo kalemler, öğrenciler ve büro çalışanlarının en çok tercih ettiği yazma gereçleri arasında yer alıyor. Köklü geçmişinden edindiği tecrübeleri, çığır açan teknolojilerle bir araya getiren marka, hayatı çok daha renkli hale getiren ürünleri sayesinde fazlasıyla seviliyor. Geçmiş tecrübeleriyle ideal mürekkep miktarı ve çizgi kalınlığı gibi hususlarda başarılı olan Stabilo, geliştirdiği teknolojilerle yüksek kalıcılık, ergonomik tasarımlar ve geniş renk yelpazesi sunuyor. 

Stabilo, belge üstünde çalışanların önemli noktaları vurgulamaları adına geliştirdiği işaretleyici kalemleriyle öğrenci, öğretmen ve akademik kariyer yapan her yaştan insanın hayatını kolaylaştırıyor. Neon renklerin yanı sıra birbirinden güzel pastel renklere de yer verdiği marker koleksiyonu, farklı uç kalınlıkları ve boyutlarla beğenilere sunuluyor. Diğer taraftan dikkat çekici notlar almak isteyenler için geniş renk yelpazesiyle jel, tükenmez ve keçeli kalemler piyasaya sürüyor. 

Klasik yazı ihtiyaçlarını düşünerek de fonksiyonel çözümler sunan Stabilo, sınavlar için geliştirilmiş kurşun kalemlerden uçlu kalemlere geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Farklı yumuşaklıklarda yazım imkanı sunan kurşun kalemleri, çizim esnasında ihtiyaç duyulan konforu da sağlıyor. Çocukların doğru kalem tutma becerisi kazanmaları için özel tasarıma sahip kalemler üreten marka, sol elini kullananlar için pek çok seçeneğe sahip bulunuyor.

Kullanıcıların farklı yazma, çizme ve vurgulama amaçları olduğunun bilincinde hareket eden Stabilo, tükenmez kalemleri siyah, mavi ve kırmızı gibi klasikleşmiş renklerin dışına taşıyor. Farklı dokuda mürekkeplerle çeşitlendirdiği kalemler haricinde modern tasarımlara sahip kolay kullanılabilir dolma kalemler sunuyor.

Stabilo Çizim Gereçleri

Geniş ürün yelpazesi sayesinde kullanıcılarının yaratıcılıklarını dışa vurmalarına yardımcı olan Stabilo, teknik ve sanatsal çizim ihtiyaçları için çok sayıda alternatif sunuyor. Farklı uç kalınlık ve sertliklerine sahip olan eskiz kalemleri, temiz çizim yapma imkanı tanıyor. Renkli kalem çeşitleriyle çizimle yakından ilgilenenler kadar çocukların da kalbini kazanan marka, konforlu kullanım deneyimi yaşatıyor.

Stabilo çizim gereçleri içinde çantalı setler dikkat çekiyor. İğne uçlu, keçeli uçlu ve klasik boya kalemlerinden oluşan setler, çocuklar için özel olarak geliştirilmiş modelleri da barındırıyor. Kalem tutma becerisi yeni kazanan çocukları destekleyecek şekilde geliştirilen setler, sol elini kullanan çocukları da düşünüyor. Sulu boya, pastel boya ve kuru boya efektini tek bir ürünle sunan setlerin yanı sıra belirli yaş gruplarının ihtiyaçları göz önüne alınarak oluşturulan setler de bulunuyor. Cam gibi farklı yüzeyler üstünde bile kullanılan kalemler barındıran setler, çocuk gelişiminin vazgeçilmez parçası oluyor. 

İğne uçlu ve keçeli uçlu çizim setleri, yediden yetmişe herkesin içindeki sanatçıyı açığa çıkarmaya davet ediyor. Karikatür çalışmalarından yetişkinler için üretilen boyama kitaplarına kadar geniş bir yelpazede kullanılabilen setler, birbirinden canlı ve dikkat çekici renkleriyle fark yaratıyor. Hafif bir baskı ile mükemmel renk veren ürünler, sağlığa ve çevreye zararsız olmalarıyla biliniyor. 

Darbelere ve kırılmalara karşı gövdeleriyle uzun kullanım ömrü sunan Stabilo kalemler, farklı yazma, boyama ve vurgulama ihtiyaçlarına özel çözümler sunuyor. Stabilo kalemler ve çizim gereçleri arasından ihtiyaçlarınız ve beğenileriniz doğrultusunda seçim yapabilir, yaratıcılığını üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Hayatınıza renk katacak kalemlerle kendinizi daha iyi ifade edebilir, dikkatinizi daha rahat toparlayabilir ya da sadece çizim yapmanın ve yazı yazmanın keyfini yaşayabilirsiniz. 

Stabilo Kalem Çizim Fiyatları

511 ürün var
 1. Alt Kategoriler
  Diğer Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Stabilo
  2. Faber-Castell
  3. Edding
  4. Lamy
  5. Parker
  6. Scrikss
  7. Cross
  8. Goldstone
  9. Pilot
  10. Rotring
  11. Uni-Ball
  12. Montblanc
  13. Graf Von Faber-Castell
  14. Serve
  15. Mikro
  16. De Atramentis
  17. Pelikan
  18. Pentel
  19. Bic
  20. Noki
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Stabilo
DSACategoryId/2147483643/15344/15220/stabilo
BAŞA DÖN