Klasikler arasında yer alan Star Wars filminin karakterlerinden oluşan oyuncaklar, çocukların maceracı yönünü ortaya çıkarıyor. Filmin tüm bölümlerinde yer alan karakterlerin bulunduğu oyuncak serisi, farklı boy ve materyallerden üretilmesi ile her yaştan çocuğun ilgisini çekiyor. Darth Vader ve diğer kahramanlardan oluşan seri ile çocuklar, filmden akıllarında kalan sahneleri yeniden kurgulayabiliyor. Filmin unutulmaz silahlarından ışın kılıcı ile farklı oyunlar kurabiliyor.

Yoda ve Jedi’ler, filmin eğlence unsuru olan sevimli Chewbacca gibi birçok karakter Star Wars oyuncakları içerisinde bulunuyor. Film serisinde yer alan uzay mekikleri, Stormtrooperlar, filmin ana karakterlerinden Leia da maceralı bir serüvene adım atmayı sağlıyor. Oyuncaklar kaliteli materyallerden, çocukların sağlıkları ön plana alınarak tasarlanıyor. Her oyuncak için önerilen yaş gruplarını dikkate alarak çocuğunuzun zevkine uygun modelleri tercih edebilirsiniz.

Star Wars Oyuncağı Fiyatları

Star Wars oyuncağı fiyatları ürünün markasına, markanın tasarımına, tasarımında kullanılan materyallere göre farklılık gösteriyor. Star Wars hayranlarının her birinin bütçesine uygun bir oyuncak bulabileceğiniz tasarımlar arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Belirli bir fiyat aralığında alışveriş yapabilmek için filtreleme seçeneklerini kullanarak ürünleri gruplandırabilir ve aradığınız ürüne hemen ulaşabilirsiniz.

Oyuncak fiyatları belirlenirken markalar, ürünleri için belirli bir kalite, tasarım ve fiyat dengesi kurmaya özen gösteriyor. Her yaştan Star Wars hayranının sahip olmak isteyeceği oyuncaklar ile kullanıcıların buluşması hedefleniyor. Disney, Nani Toys, Vardem, Fisher Price ve Engin Oyuncak gibi kaliteli markaların filme yönelik oyuncaklarını inceleyebilir, beğendikleriniz arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Farklı materyallerden, farklı boyutlarda üretilen oyuncaklar tek ya da set halinde sunuluyor. Filmde çocuğunuzun ilgisini çektiğini düşündüğünüz oyuncakları ona hediye edebilir, setlerden edinerek ailecek Star Wars’u evinizde canlandırabilirsiniz. Sevdiklerinize de unutulmaz karakterlerden birini hediye edebilirsiniz.

Star Wars Oyuncak Çeşitleri

Star Wars oyuncak çeşitleri, farklı materyallerden tasarlanıyor. Pelüş oyuncaklar küçük çocukların ilgisini çekiyor ve onlar için konforlu bir oyun alanı oluşturuyor. Pelüş ve minik Yoda, Chewbacca, Darth Vader yumuşak dokuları ile çocukların sevdiği oyuncaklar arasında yerini alıyor. Figür oyuncaklar, gelmiş geçmiş tüm Star Wars karakterlerini barındırıyor. Genellikle tekli olarak sunuluyor. Karakterlerin oluşturduğu oyuncaklar farklı özelliklere sahip olması ile dikkat çekiyor. Bazıları silahları ile kutusunda sunuluyor. Bazılarının el, kol ve bacaklarında ekstra özellikler bulunuyor. Örneğin, ikonik karakterlerden birinin bacağına dokunduğunuzda ışın kılıcının aktive olduğunu görebilirsiniz.

İyi ve kötünün savaşını anlatan film serisine ait oyuncaklar arasında Monopoly oyununun yeniden yorumlandığı görülüyor. Oyunu aileniz ile oynayabilirsiniz ya da çocuğunuz arkadaşları ile oynayarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Oyuncaklar arasında yaş gruplarına yönelik inceleme yapmanız öneriliyor. 50 cm boyundaki karakterlerin oluşturduğu figürlerin dört ya da beş yaş ve üzeri çocuklara hitap etmesi gibi detaylar güvenli oyun oynayabilmek için önem taşıyor.

Pelüş oyuncaklar ise daha küçük çocuklar için de önerilebiliyor. Macera dolu, hareketli ve aksiyon yüklü sahnelerin oluşmasında önemli paya sahip uzay araçları da serinin oyuncak koleksiyonunda geniş yer tutuyor. Sadece birkaç adet uzay mekiği ile hareketli sahnelerin yeniden canlanabilmesi sağlanabiliyor.

Oyuncaklar, filmdeki görüntülerine uygun şekil ve renklerde tasarlanıyor. Unutulmaz serinin en küçük karakteri dahi filmle ilgili birçok sahneyi yeniden yorumluyor. Filme ait figürler, çocukların renkli dünyasına uyum sağlıyor, hikaye geliştirmelerine katkıda bulunuyor ve motor becerilerini geliştiriyor. Hikayede geçen imparatorluğa ait başlangıç setlerinden alarak filme ait birden fazla figüre sahip olabilirsiniz. Kaliteli markaların filme ait oyuncaklarını inceleyerek kıyaslayabilir, beğendiklerinize hemen sahip olabilirsiniz.

Star Wars En Güzel Oyuncaklar

134 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Star Wars
  2. Vardem
  3. LEGO
  4. Pilsan
  5. Sunman
  6. Disney
  7. Clementoni
  8. Akademiloji
  9. Maisto Tech
  10. Barbie
  11. KullanAtMarket
  12. Dolu
  13. SihirliParti
  14. Mattel
  15. intex
  16. Rubies
  17. Nani Toys
  18. Roxo
  19. Bruder
  20. Mega Bloks
  21. Dede
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Cinsiyet
 7. Yaş Aralığı
 8. Karakter / Tema
 9. Satıcı A-Z
 • Marka Star Wars
DSACategoryId/2147483639/23031884
BAŞA DÖN