"Özel tınıları sesiyle ve enstrumanıyla buluşturan sanatçıların en özel Sufi albümleri, hepsiburada.com farkıyla sizleri bekliyor. En sevdiğiniz yerli ve yabancı müzisyenler tarafından hazırlanan albümlerin yer aldığı bu kategoride; geçmişten günümüze en güzel ilahiler, ney ve kanun, ney ve gitar, ney ve piyano gibi enstrumanların sesinden Sufi müzikleri, ülkemizin farklı bölgelerine ait ilahi çeşitleri, zikirler, din büyüklerini övmek için yazılmış geçmişten gününüze unutulmaz kasideler, Peygamber Efendimizi  övmek için yazılmış ve bestelenmiş Naat’ı şerifler yer alıyor.

Ayrıca en sevdiğiniz sanatçıların seslerinden cevşenler, Ramazan'a özel ilahiler, Mevlana şiirleri, dualar, peşrev ve semailer; ud, tanbur ve insan sesine en yakın sesi ile ney gibi enstrumanlardan solo Sufi albüm örnekleri ve daha fazlası, Sufi müzik sevenlerin beğenisine sunuluyor. Siz de ilahi aşk ile hem gönlünüzü hem de ruhunuzu dinlendirecek birbirinden güzel eserleri satın almak için Sufi kategorimizdeki albümleri inceleyebilirsiniz.

Her tarzdan binlerce albümün yer aldığı müzik kategorisi yüzlerce alternatif ile siz müzikseverleri bekliyor. Yerli ve yabancı sanatçıların en yeni ve unutulmaz albümleri, çocuk müzikleri, tango, klasik müzik, oyun havaları, pop, rock, arabesk ve film müzikleri gibi binlerce albüm bir tık yakınınızda. Siz de hepsiburada.com ürünleri arasından istediğiniz albüme sahip olmak için hemen müzik kategorimizi ziyaret edin.

"

 

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Sufi Müzikleri

Beyza Müzik Sufi
TFM Müzik Sufi
Esen Müzik Sufi
Poll Production Sufi
Azim Dağıtım Sufi
Berekat Yayınevi Sufi
Doublemoon Sufi
Marmara Müzik Sufi
Sofyan Müzik Sufi
Sony Music Sufi
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 102 ürün
DSACategoryId/60001501/2147483641/60000822/10751/10762