Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
TAK GİTT Kar Paleti

TAK GİTT Kar Paleti

Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024783/20024790
TAK GİTT Kar Paleti (Atkı, Bere ve Eldiven Hediyeli)

TAK GİTT ürünü AR-GE çalışmaları sonrası kendi KNOW-HOW'u oluşturulmuş özel bir üründür. Karlı, çamurlu en zorlu zemin şartlarında bile sürüş güvenliği sağlayan patentli yeni teknolji bir üründür. Yüksek performanslı yeni teknoloji özel plastikten mamul TAK GİTT aşağıdaki durumlar için ideal çözümler sunar. Yeni teknoloji NEW TAK GİTT Kar, Çamur ve Kum üzerinde üstün ve güvenli yol tutuşu sağlar. Kolay montajı ve dayanıklılığı tercih sebebidir. Takılması ve sökülmesi çok pratiktir ,maksimum 2 dakika içinde lastiklere uygulanabilir. 1 dakika içinde sökülebilir.Zaman ve üşümeye son verir.

- TAK GİTT, ABS sistemine, ön takımlara , lastiklere ve asfalta kesinlikle zarar vermez.

- TAK GİTT, Aşırı sesli , keyifsiz ve yavaş yolculuklara son verir.

- TAK GİTT, Sürtünme dayanımı yüksek özel malzemeden üretilmiştir.

- TAK GİTT en önemli özelliği birbirinden bağımsız çalışır, diğer Zincir vb. ürünler koptuğu zaman araca zarar verdiği gibi , harekete devam etmeside mümkün olmaz.

- TAK GİTT aynı zamanda aracınız kum ve çamura saplandığında da en önemli özelliklerinden olan kavrama ,tutunma ve dayanıklılık yapısı ile en zorlu zemin şartlarında hareket kabiliyeti sağlar.

- TAK GİTT, Sektöründe en hafif ve küçük olan üründür. Taşıma çantası ile yer kaplamaz. Ortalama ağırlığı 3 kg. ın altındadır.

- TAK GİTT, Üretim hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

- TAK GİTT, Atkı, Bere ve Eldiven hediyelidir.

* Ürün binek ve Suv 4x4  araçların lastik ebatlarına uygundur.

Not: Ürün kullanıldığı takdirde iade işlemi gerçekleştirilmemektedir.

* Sadece Çelik ve Aliminyum alaşımlı jantlar da kullanılabilir.
TAK GİTT Kar Paleti (Atkı, Bere ve Eldiven Hediyeli), kapsamlı AR-GE çalışmaları ile zorlu yol ve çevre koşullarında en üst seviyede performans sağlayacak şekilde geliştirilmiştir. TAK GİTT Kar Paleti, hem binek araçların hem de SUV (4x4) tipi arazi araçlarının ve crossover araç modellerinin lastik ölçülerine uyumlu olarak üretilmiştir. Paletin çok yönlü kullanım olanakları ve esnek bağlantı parçaları, aracınızın türü ve modeli ne olursa olsun ürünü rahatlıkla kullanabilmenize imkan sağlar. İnovatif bir ürün olan TAK GİTT Kar Paleti, atkı, bere ve eldiven hediyeli olarak ve özel çantası içerisinde sizlere ulaşır. Araç içinde ya da bagajda fazla yer kaplamayan taşıma çantası, aracınızla birlikte her yere taşınabilir. Çanta içerisinde bulunan atkı, bere ve eldiven, soğuktan etkilenmeden ve zahmetsizce ürünün kurulumu ve sökümünü gerçekleştirebilmenize de yardımcı olur.

TAK GİTT kar paleti, araçların ABS ve ESP sistemi gibi hassas elektronik donanımlarına zarar vermez. Aracınızın dinamiklerine ve teknik özelliklerine uyumlu olan ürün; ön takım parçaları, tekerlek parçaları ve lastik gibi donanımlar üzerinde titreşim veya sarsıntıya yol açmaz. Tamamen esnek ve yumuşak hamurlu malzemelerden imal edilen kayış şeritler, lastik özelliği gösterdiği için asfalt ve diğer zeminler üzerinde de herhangi bir olumsuzluğa yol açmaz. Eski tip zincirler ve metal ağırlıklı kavrama parçaları koptuğu ya da lastik çevresinden kurtulduğu anda hem tekerlek ve yol üzerinde hem de araç kaporta parçaları üzerinde ciddi zararlara sebebiyet verebilir. TAK GİTT kar paleti ise birbirinden bağımsız kayış yapısı sayesinde tüm parçaları ile tekerleklere sıkıca tutunur. Geniş palet aralıkları ve yeni nesil geçmeli kilit mekanizması, paletin şartlar ne olursa olsun tekerlek üstünde kalmasına destek olur.

TAK GİTT Kar Paleti araç kiti, kendi “KNOW HOW” teknolojisini oluşturmuş bir üründür. Palet, AR-GE sürecinde çok sayıda denemeye tabi tutulmuş, ürünün daha dayanıklı ve güvenli olabilmesi için gerekli optimizasyonlar gerçekleştirilmiştir. Karlı havalarda dört mevsim lastik modelleri ya da geleneksel kullanıma uygun lastikler, aracınızı güvenli bir şekilde yolda tutmak için yeterli olmayabilir. TAK GİTT Kar Paleti ise aracınızın lastiklerinin özelliklerinden ve fonksiyonlarından bağımsız olarak ekstra yol tutuşu ve çekiş gücü sağlanabilmesini mümkün hale getirir. İleri teknoloji yeni nesil kauçuk ve lastik parçalardan imal edilen esnek kayışlar; karlı, buzlu, kumlu ve çamurlu yol koşullarında en iyi şekilde yol tutuşu elde edilebilmesini sağlar. En zor yol koşullarında dahi lastiklerin zemine sıkı sıkıya tutunabilmesi, çekiş verimliliğinin en üst seviyeye taşınabilmesine ve zorlu yol koşullarında aracınızın sorunsuz bir şekilde ilerleyebilmesine olanak tanır.

Sadece alüminyum ve çelik jant modellerinde kullanılabilen kar paletinin kurulumu ve sökümü oldukça pratiktir. Dört tekerin tamamına 2 dakika gibi kısa bir süre içerisinde bağlanabilen palet, 1 dakika içinde de araç üzerinden hızlıca sökülebilir. Bu sayede özellikle soğuk havalarda araç dışında fazla zaman harcamadan bağlantı işlemleri gerçekleştirilebilir. Aşırı gürültülü, sarsıntılı ve keyifsiz yol sürüşünü ortadan kaldıran kar paleti, uygun hız limitlerinde kullanıldığında üst düzey bir performans ve konforlu bir sürüş sunar. Ortalama ağırlığı 3 kg’ın altında olan kar palet seti, hafif yapısı sayesinde tıpkı organik bir parça gibi aracınıza uyum gösterir. Sürtünmelere ve aşırı dirençlere karşı üst düzey dayanıklılık sağlayan ürünü sürekli olarak ya da anlık olarak kullanmak için tercih edilebilirsiniz. Ayrıca çamura veya kuma saplanma gibi durumlarda paleti tekerleklere bağlayarak saplandığınız yerden hızlıca ve zahmetsizce kurtulabilirsiniz.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön