Trafik kuralları kapsamında araç içinde bulundurulması zorunlu olan takozlar, zorlu yol koşullarında güvenlik sağlıyor. Özellikle kış mevsiminde kayganlaşan yollarda, park edilen eğimli noktalarda takoz kullanımı mecburiyet haline geliyor. Aracınız için en uygun takoz ve lastik tutucu ürünlerine hepsiburada.com güvencesiyle sahip olabilirsiniz.
Türkiye'de kış koşulları zaman zaman oldukça sert ve zorlu yaşanıyor. Kimi bölgelerin iklim özellikleri bu koşulların daha da uzun süre yaşanmasına neden oluyor. Aylar boyu süren karlı yol koşulları ve buzlanmalar nedeniyle takozlar önemli bir işlev görüyor. Kış koşulları dışında, yokuşlu, eğimli yerleşimlerde park esnasında kaymayı engellemek için de takozlara ihtiyaç duyuluyor. Hem ağır tonajlı araçlar hem de daha hafif otomobil benzeri araçlar için şart olan takozlar, güvenli park için etkili bir aparattır. Araç lastiklerinin altına kolayca yerleştirerek, aracın eğim olan noktaya doğru kaymasını engeller. Yoldaki buzlanma nedeniyle kayma tehlikesi yaşayabilecek araçların da park yerinde sabit olarak kalabilmesi için takoz en ideal çözüm.
Türkiye'nin en çok tercih edilen yapı market, bahçe ve oto ürünleri online mağazası hepsiburada.com, trafik ürünleri konusunda da ihtiyacınız olan tüm seçenekleri sunmaya devam ediyor. Modacar, Unitec, Dreamcar markalarının ürettiği takozlar içerisinden, aracınızın ağırlığı ve büyüklüğüne göre uygun bir ürünü bulabilir, kolayca sipariş verebilirsiniz.

Takoz Fiyatları ve Modelleri

4 ürün var
 1. Markalar
  1. Eagle
  2. Modacar
  3. Starklips
  4. Unitec
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/264022/272902
BAŞA DÖN