Tam Boy Dolap

Tam boy dolap ürünleri, bir veya iki sütundan oluşuyor. Banyoda kullanılmak üzere tasarlanan dolaplar, istek halinde evin diğer alanlarında da değerlendirilebiliyor. Genellikle beyaz renk olan banyo dolapları, uzun tasarımları ile üst üste birçok raf bulundurarak eşyaları kolaylıkla ayırmanızı, düzen içinde depolamanızı ve aradığınız eşyaları kolaylıkla bulmanızı sağlıyor. Sade ve şık olan dolaplar, çekmeceli alternatifler de bulundurabiliyor.

Tam Boy Dolap Modelleri

Tam boy dolap modelleri, raflı dolaplar ve çekmecelerden oluşan tasarımları ile kullanışlılık vadediyor. Genellikle yana açılan dolap kapakları, bazı tasarımlarda yukarı doğru da açılabiliyor veya sürgülü sistem ile yer tasarrufu sağlıyor. Havlular, deterjanlar, tuvalet kağıdı, kağıt havlu, fırça ve bez gibi temizlik araçlarının saklanabileceği dolaplar, çocuklu evlerde deterjanları çocuklardan uzak tutmak için de tercih ediliyor. Kimi dolaplar, anahtarlı kilitler bulundurabiliyor.

Genellikle üst ön raflarında dekoratif ve pratiklik amaçlı cam veya buzlu cam kısımlar bulunduran boy dolapları, yerden tavana kadar geniş bir alanı depo olarak değerlendirmenize imkan tanıyarak evin her metrekaresini azami verimlilikle kullanmanıza destek oluyor. Küçük banyolara derinlik katacak aynalı modellerin de yer aldığı dolaplar arasında kahverengi, siyah, bej gibi renk alternatifleri de görülebiliyor. Genellikle düz olarak tasarlanan kaplamalar, kimi markalarda küçük veya büyük şekillerle süslenebiliyor. Çiçek ve kelebek gibi doğayı çağrıştıran görsellerin tercih edildiği modeller, banyolara stil taşırken, ürünler, yüksek ayakları ile olası su basması gibi tehlikelere karşı önlem alıyor. Yükseltilmiş tabanları sayesinde altları da kolaylıkla temizlenebilen dolaplar, hafiflikleri sayesinde kolaylıkla taşınabiliyor.

Banyodaki diğer dolap, küvet ve lavabo seçimlerine ve ev tekstili ürünlerine göre seçimi yapılabilecek olan dolaplar, kozmetik malzemeleri muhafaza etmek için de ideal bir alan oluşturuyor. Karanlık ve kuru alanda saklanması önerilen parfüm, makyaj ürünleri gibi kişisel bakım malzemelerinin saklanabileceği dolaplar; ilaçlar, saç şekillendiriciler, sabunlar ve yedek temizlik ürünlerin muhafazası için de tercih edilebiliyor.

Tam Boy Dolap Fiyatları

Tam boy dolap fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre değişebiliyor. Banyonun doğası gereği neme dayanıklı malzemeden üretilen dolapların kaplama farkları, fiyat değişikliklerine de yol açabiliyor. Dayanıklılık için PVC ile kaplanan, silikon eklemler ile sağlamlaştırılan veya vidalanarak sabitlenen dolaplar, monte veya demonte olarak kullanıcılara ulaştırılabiliyor. Montaj ücreti gibi ek maliyetlerin dahil olup olmaması, ürün etiketlerindeki fiyatlara da yansıyor. Kullanıcıların ürünler arasında seçim yaparken tüm bu bilgileri değerlendirmesi önem arz ediyor.

Kolay kıyaslama için sitede yer alan "karşılaştır" butonundan da yardım alınarak iki veya üç ürün arasından ihtiyaca, bütçeye ve zevke en uygun olanı zorlanmadan seçilebiliyor. Ürünlerin garanti süreleri arasındaki farklar ve marka değerleri de fiyat farkı doğurabiliyor. Şeffaf alanların cam veya pleksiden imal edilmesi, kilit taşıyıp taşımaması; hatta, çekmece ve kapak kulplarının materyalleri de etiketlere etki edebiliyor. Rafların kaç kilogram ağırlık taşıyabileceği de ürün bilgileri içinde yer alıyor. Rafın ağırlık kapasitesi dayanıklılık göstergesi olduğundan fiyat üzerinde de fark yaratabildiği görülüyor. Ürün fiyatları kıyaslanırken ürünlerin tekli mi olduğuna yoksa set özelliği mi taşıdığına da bakılması öneriliyor. Bazı dolaplar ekstra bir dolap veya raf ile beraber set olarak satışa sunulabiliyor.

Farklı tarzları yansıtan, farklı boyutlarda, ihtiyaç ve bütçelere uygun olarak kategoride sıralanan ürünler kullanıcıları bekliyor. Şık tam boy banyo dolapları, kullanışlı tasarımları ile banyoların düzenini sağarken estetikten de ödün vermiyor. En dar kiriş yanlarının bile değerlendirilmesini sağlayan dar dolaplar ile ölü alanlar bile işlev kazanıyor; kullanışlı banyolara sahip olmak kolaylaşıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tasarım Ürünleri

144 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 36 / 144 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?