Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Temel Yetenekler Geliştirme Seti (2 Kitap) - Dr. Robin Macfarlane

Üstün Zekalılar Enstitüsü
394,41 TL
( / adet)
Loading interface...
DSACategoryId/60001501/2147483645/9914/80224072/9932
Temel Yetenekler Geliştirme Seti (2 Kitap) - Dr. Robin Macfarlane
Temel Yetenekler Geliştirme Seti

Temel Yetenekler Geliştirme Serisi Dokuz Eleştirel Düşünme Becerisini Kapsayan, Okul Derslerine Yardımcı Kaynak Kitaplardır. Tüm Standart Testler Dikkati Ve Eleştirel Düşünme Yeteneğini Ölçmektedir. Öğrencilerin Her Türlü Sınavda En İyi Performansı Göstermesi İçin Eleştirel Düşünme Becerilerini, Sınav Formatında Uygulaması Ve Alıştırma Yapması Oldukça Faydalı Olacaktır. Öğrencilerin Bu Tür Sınavlarda Başarılı Performans Sergilemesi Onlar İçin Olduğu Kadar Bu Sınavları Düzenleyen Kurumlar, Veliler, Öğretmenler Ve Okullar İçin De Oldukça Önemlidir.
Temel Yetenekler Geliştirme Serisi Öğrencilerin Halihazırda Sahip Olduğu Eleştirel Düşünme Becerilerini Sınavlarda Da Uygulaması İçin Bir Fırsat Sunarak Onların Başarılı Olmasına Yardımcı Olur. Temel Yetenekler Geliştirme Serisi, Sözel Ve Sözel Olmayan Akıl Ve Mantığın Temelini Oluşturan Dokuz Düşünme Becerisini (İçindekiler Tablosuna Bakınız) Geliştirir. Bu Dokuz Temel Düşünme Becerisini Geliştirme Sürecinde, Öğrenciler Dinleme Ve Yönergeleri Takip Etme Pratiği Yapma Şansına Sahip Olacaklardır. Soruları Doğru Analiz Etmeyi, Dikkatli Düşünmeyi Öğrenecek Hatta Zorlandıkları Ya Da Cevaplarından Emin Olmadıkları Soruları Bile Çözme Becerilerine Sahip Olacaklardır. Bu Süreç, Onlarda Güven İnşa Edecek, Kaygılarını Azaltacak Ve Testlerde En İyi Performanslarını Göstermelerinin Önündeki Engelleri Kaldıracaktır.
Temel Yetenekler Geliştirme Seti

Temel Yetenekler Geliştirme Serisi Amerikan Psikologlar Derneği Ve Eğitimde Ölçme Ve Değerlendirme Konseyi Tarafından Sağlanan Etik Kurallar Takip Edilerek Hazırlanmıştır. Kitaptaki İçerik Herhangi Bir Sınava Benzerlik Taşımamaktadır. Temel Yetenekler Geliştirme Serisi İle Çalışma Yapan Öğrenciler, Sınavlarda Daha İyi Performans Sergileyeceklerdir Ancak Şu Unutulmamalıdır Ki Sınavlardan Alacakları Puanlar Kendi Beceri Düzeylerinin Üzerinde Olmayacaktır.

Temel Yetenekler Geliştirme Serisi, Öğrencilere Eleştirel Düşünme Alanında Uygulama Fırsatı Sunduğu İçin, Öğrenciler Bu Kitaptan Edindikleri Becerileri Birçok Sınavda Kullanabilmektedir.
Kitaplar Hakkında Genel Bilgi

   Temel Yetenekler Geliştirme Serisi Ana Sınıfından Birinci Sınıfa Kadar Olan Öğrenciler İçin Uygundur.  
  Temel Yetenekler Geliştirme Serisi İki Kitaptan Oluşur:
1.  Öğrenciler İçin Dokuz Eleştirel Düşünme Becerisini Kapsayan Uygulama Kitabı
2.  Öğretmenler Ve Ebeveyinler İçin Çalışma Kitabındaki Becerileri Açıklayan Ve Yönergeleri İçeren Yönerge Kitabı
Yönerge Kitabı Hakkında İpuçları:

• Sesli Olarak Birebir Okunacak Sorular Sarı Kutu İçerisine Alınmıştır. Bu Bölümün Arkasından Gelen Kısım İse Müzakere Bölümüdür.
  
• Müzakere Bölümü De Sesli Olarak Okunabilir Ya Da Sadece Kılavuz Olarak Kullanılabilir. Bu Bölüm, Öğrencilere Cevaplarının Neden Doğru Olduğu Hakkında Geri Bildirim Sağlar Veya Cevapları Yanlış İse Doğru Cevabı Bulmak İçin Nasıl Düşünmeleri Gerektiğini Gösterir. 
  Aynı Zamanda Bu Bölüm, Öğrencilerin Her Sorunun Mantığını Kavramasını Sağlar.
Yazar Dr. Robin Macfarlane
Yaş Grubu 7 - 12 Yaş
Basım Dili Türkçe
Sayfa Sayısı 69
Yayın Tarihi 2017
Türü Okul Öncesi Eğitici & Öğretici Kitaplar
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV0000090BE4
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön