Müzikal

"Etkileyici sözlerin düzgün ritmler ve güçlü ses kalitesi ile buluştuğu Türkçe müzikal CD'leri evde, seyahatlerde, spor yaparken ve benzeri durumlarda zevkle dinleyebildiğiniz gibi, özel günlerde sevdiklerinize hediye olarak da sunabilirsiniz.

Değerli sanatçıların yorumlarını kalitesi yüksek ritmlerle buluşturan müzikal CD'leri, müzik sevenlerin arşivinde bulunması gereken örnekler barındırıyor. 7 yaşında ilk konserini veren devlet sanatçısı Timur Selçuk'un 'Bedrettin' albümü, Türk sanat müziği sanatçısı Nurdoğan Öz'ün 9 parçalık 'Aşk Olsun' albümü ve dinlerken İstanbul Boğazı' nda bulunma hissi yaratan özgün müzikal ritmlerle beslenmiş Sinan Bökesoy'un 'Bosphorus' albümü, keyifli seçeneklerden bazıları.

Sıkışan trafiğin stresini, otobüs seyahatlerinin sıkıcı havasını dağıtmanın en keyifli ve faydalı yolu, ustaca hazırlanmış lezzetli ritmlerle süslenmiş müzikal albümleri dinlemektir. Evde yalnız başınıza huzurlu bir ortam yaratmak istiyorsanız, misafir ağırlarken sohbetinizi rahatsız etmeden arka fonda tatlı tatlı çalan hoş ritimler arıyorsanız hepsiburada.com müzikal kategorisini ziyaret etmelisiniz.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü gibi özel günlerde verilebilecek özel ve farklı bir hediye arıyorsanız bu kategorideki albümlerden dilediğinizi online sipariş verebilirsiniz. Kendi adresinize ya da hediye edeceğiniz kişinin adresine siparişinizi gönderebilirsiniz. 'Dinledikçe beni hatırla' notunu da hediyenin bir köşesine ilave etmeyi unutmayın!

"

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Türk Müzikal Albümleri

5 ürün listeleniyor
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?