Türkan - Tek Ve Tek Başına - Ayşe Kulin Yorumları

(29 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • güzel
  (10.10.2014)

  ürün kaliteli. hayatını baştan sona anlatmayan bir hikaye. ömrünün son zamanlarını anlatan ancak ömrünün başından anektotlarla süslenen ve malum baskınlasonuçlanan hayatından bir kesiti barındıran . hayatını amaçları uğruna yaşamış hocamızın hayatı

  - Bursa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • tek kelimeyle mükemmel
  (02.04.2013)

  çok başarılı bir Türk kadını Türkan Saylan... mükemmel bir doktor, eğitimci, insan. her şeye rağmen ülkesine küsmemiş fedakar insan. herkeste bu erdemli insandan keşke bir parça olabilse. Ayşe Kulin mükemmel bir yazar. mutlaka okuyun.

  - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Türkan Saylanı en iyi anlatan kitap
  (06.01.2012)

  Ayşe Kulin, Türkan Saylanı anlatılabilecek en iyi dille anlatmış. Türkan Saylanla ilgili diğer varolan kitapların içeriklerinden uzak, akıcı ve birinci ağızdan yazılmış.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • çok güzel
  (26.03.2011)

  Türkan Saylan mükemmel bir insan zaten tabiki Ayşe Kulinin antamıyla çok daha mükemmel bir kitap ortaya çıkmış.Anlatımı ve yalınlığıyla yine diğer kitaplarındaki kadar başarılı.

  KADIKÖY - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • Herkesin okuması gereken bir kitap
  (08.02.2011)

  Bir insanın başkaları için ne büyük bir mucize olabileceğinin somut bir göstergesi diye düşünüyorum. Yazarın hemen hemn tüm yapıtlarını çok büyük keyif alarak okudum ancak bunun yeri bambaşka. Yazık ki hak ettiği yerde değil.

  MERKEZ - Muğla - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • süper
  (16.01.2011)

  maalesef öldükten sonra değeri anlaşılan kişilerden biridir türkan saylan bir biyografi ustası oan Ayşe Kulin Türkan ı çok çok güzel anlatmış. bir solukta okunan, elden bırakılamayn kitaplardan.

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • Türkan..
  (04.01.2011)

  Ayşe Kulinin diğer kitapları gibi çok akıcı ve güzel bir kitap, herkes okumalı diye düşünüyorum. Kitabı okuyup beğenmeyen olacağını hiç sanmıyorum, eminim beğeneceksiniz..

  MERKEZ - Edirne - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • ayşe kulin harikası
  (07.12.2010)

  idealist türkan saylan ın umutlarını, korkularını, aşklarını, dostluklarını anlatan bir kitap. bir ömür dolu dolu nasıl yaşanır kimi zaman duygulanarak kimi zaman gülümseyerek bir çırpıda okuyorsunuz türkan hanıma hayran olmamak elde değil herkese tavsiye edrim.ayşe kulin anlatımı herzamanki gibi harika :)

  KEÇİÖREN - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (0)

 • Türkan Hocanın yaşam öyküsü okunmalı
  (28.10.2010)

  Bir Kandilli Kız Lisesi mezunu olarak Türkan hocayı yakından görme konuşmalarını dinleme fırsatını yaşadığım için çok mutluyum. Ayşe Kulin in yazdığı bu güzel kitabı okuyunca bilmediğim pek çok yönüne öğrenince hayranlığın kat kat arttı. Herkesin okumasını tavsiye ederim.

  ÇERKEZKÖY - Tekirdağ - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • muhteşem...
  (04.10.2010)

  Kitabı bir solukta okudum.Ayşe Kulinin anlatımı çok güzel ve etkileyici.Türkan Saylanın yaşamından çok etkilendim.Kimi yerinde gülümsedim kimi yerinde hüzünlendim.Ne kadarda çok şeyler yaşamış.Mücadeler vermiş,zorluklara göğüs germiş,engelleri aşmış.Cüzam hastaları ve kız çocukları için yaptıkları muhteşem.Maalesefki değerini bilemedik.Onu bile darbeci ilan ettik.Yazıklar olsun bizlere.. Ayşe Kulin imzalı kitabı bu fiyata kaçırmayın bence.Keşke daha önceden almasaydım.Mutlaka alın ve okuyun.

  EMET - Kütahya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (1)

 • kitap farkı
  (04.09.2010)

  Dizisi bu sezon başlamadan önce okumak istiyorum. Kitaptaki duygu yoğunluğu betimlemeyle daha iyi aktarıldığını düşünüyorum. Uygun fiyat ve hızlı kargo için teşekkürler.

  BAKIRKÖY - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (1)

 • hiç bitmesin istedim...
  (12.07.2010)

  Sn.Türkan SAYLAN la bu kitap sayesinde tanışan kişilerden bir tanesiyim sadece. Upuzun yada kısacık bir ömre istenirse neler sığdırılırmış meğer.Kitabı okuduktan sonra yapmadığım herşey için hayıflandım yapacağım herşey için cesaret aldım.Dolu dolu yada bomboş bir hayat yaşamak insanın kendi elinde.Ve tabii ki Sn.Ayşe KULİN anlatım ve uslubuyla bu mükemmel insanı çok da mükemmel şekilde bizlerle tanıştırmaya vesile olmuş.

  MERKEZ - Kırklareli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (2)

 • hayranım..
  (18.02.2010)

  Ayşe Kulin, okumaktan en zevk aldığım yazarlardan biridir. Tarihi öyle güzel anlatır ki kitaplarında, o günde yaşarsınız okurken. "Türkan Saylan" ı da öyle güzel anlatmış ki, onun sayesinde tanıdım, öğrendim ve hayran kaldım Türkan Hocaya. Böylesine bir kendini adamışlık olamaz dedim okurken her satırını.. İlk sayfalarda gözlerim dolu doluydu, yaptıklarını okudukça hayranlık ve takdir etmelerim arttı. Böyle bir insan varmış ve tanımamışım diye kendime kızdım, üzüldüm onu bu kadar geç tanıdığım için.. Son sayfalarda gözyaşlarıma engel olamadım.. "İyi ki Türkan Saylan gelmiş bu dünyaya.. Teşekkürler her yaptığın güzellik için Türkan Hocam.." yerinde rahat uyu.. Teşekkürler "Ayşe Kulin", Onu böyle güzel anlattığın için ..

  FATİH - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (14) Hayır (3)

 • Okumaktan sıkılmayacaksınız.
  (07.02.2010)

  Ayşe Kulin Sürükleyici,bilgilendirici romanlarıyla eşsiz bir yazarımız.Severek, sıkılmadan okuyorum her zaman.Türkan da onun anlatımıyla çok etkileyici olmuş.Bilmediğimiz yönleriyle,özel hayatıyla da ilgili bölümlere değinince daha anlamlı olmuş.

  EREĞLİ - Zonguldak - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (9) Hayır (4)

 • cok iyi alis veris
  (04.02.2010)

  kitabi anneme hediye olarak gonderdim, yurtdisinda yasayan birisi olarak boylesi kolay ve cabuk bir alis veris ortami oldugu icin cok memnunum. Ayse Kulinin siirsel anlatimiyla , sanirim essiz rahmetli Turkan Saylani tanimis olacagiz.

  los angeles - California - ABD

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (4)

 • ayşe kulin
  (31.01.2010)

  yazar dünyasında ayşe kulin i tek geçerim. Bu kadar güzel kitaplar sunduğu için kendisine teşekkürler. Ayşe kulin Türkan Saylan ın hayatını harika bir şekilde bize sunuyor. Türkan saylan ın hastalarına yardım edebilmek için ne kadar çok çaba sarfettiğini bu kitapta okuyacaksınız. Herkese tavsiye ederim.

  - Balıkesir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (4)

 • Tek başına ordu gibi çalışmış bir insan
  (18.01.2010)

  Okuduğunuzda farkedeceksiniz ki bazı insanlar bir kaç kişilik yaşıyor hayatı. Ve ne yazık ki bu insanlar çok fazla değil. Onlarında kıymetini geç anlıyoruz. Türkan Saylanın hayatını okuduğunuzda ekranlardan oradan buradan tanıdığınız bir çok kişi fasa fiso geliyor. Ünlüsüne de sanatçısına da fark atmış tam bir yurt sever aydın Türkan Saylan. Ne kadar büyük bir yüreğin varsa o kadar büyük ve dopdolu yaşanılacağını gösteriyor. Ayşe Kulinin anlatımıyla da harika bir kitap olmuş. Kesinlikle okumanızı tavsiye ederim.

  MERKEZ - İçel - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (3)

 • yolcu yolunda gerek.......
  (16.01.2010)

  Ayşe Kuline bir kez daha hayran kaldım.Beni Türkan Saylanla tanıştırdığı için.Tanışma beni çok mutlu etti.Beni çok etkiledi.Türkan Saylan adına ve kendi adıma teşekkürler.

  GEMLİK - Bursa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (9) Hayır (3)

 • Ayşe kulin farkı
  (09.01.2010)

  Ayşe kulinin çoğu kitabını okudum bu kitabı sipariş ettiğim gün bi röportajını okudum ve şöle diyordu. “Diğer kitaplarım tek bir tane daha satmasa gam yemem ama “Türkan” listelerin başında gitsin. Dan Brown’dan fazla satsın isterdim; bu ülke halkı insan olmanın ne demek olduğunu anlasın, öğrensin diye!” Okudum ve tamamen hayran kaldım tek kelimeyle.

  TUZLA - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (9) Hayır (3)

 • Harika
  (05.01.2010)

  Ayşe Kulin mükemmel bir yazar tüm kitapları inanılmaz etkileyici bu kitabında ayrı bir güzellik var Türkan hocayı harika anlatmış, okudukça insanın hayat enerjisi ,Türkan hocaya bakış açısı değişiyor. Sıkılmadan okuyacağınız hiç enerjisi bitmeyen bir kitap ben 2 günde bitirdim. İnanın gece 12 de başlamıştım 3 e kadar aralıksız okumuşum. Ayşe Kulin kaleminde kaybolmak isteyen tüm okur severlere şiddetle tavsiye ederim.

  PENDİK - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (3)

Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN