Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

TüvTürk Uyumlu Autokit Üçgen Trafik Seti Bez Çantalı + Karayollarına Uygun İlk Yardım

Autokit
597,52 TL
( / adet)
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (3)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

638,26 TL
638,26 TL
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/26007

TüvTürk uyumlu Autokit üçgen trafik seti, içeriğinde yer alan bez çanta sayesinde kolayca taşıyabilmeniz için uygundur. Karayollarına uygun şekilde hazırlanmış olan bu ilk yardım çantası, trafikte yaşayabileceğiniz kazalarda kazazedelere ilk müdahaleyi hemen yapabilmenize olanak tanır. Trafik yönetmeliklerine uymak için aracınızda bulundurmak zorunda olduğunuz ilk yardım seti ile kazalarda alabileceğiniz yaralara karşı doğru müdahalelerde bulunabilmeniz kolaylaşır. Otomobilinizin kolay ulaşılabilir noktalarında yer verebileceğiniz bu set, zengin içeriği sayesinde size kullanışlılık sağlar. Böylece, aracınızdaki yolcuların yaşayabileceği farklı türdeki yaralanmalara karşı uygun tedavileri uygulayabilirsiniz. Ürünün bez çantası, fermuarlı tasarımı sayesinde tüm ekipmanlarınızı bir arada güvenli bir şekilde saklar. Pratik fermuar desteğini kullanarak, gereksinim halinde ilgili ürünlere çantanın içerisinden anında ulaşabilirsiniz. Çantanın ilk yardım ürünlerini tozlanmaya karşı da koruması, hijyenik bir şekilde tedavi gereçlerine erişebilmenizi sağlar.

Yangın Söndürme Tüpünü İçeren İlk Yardım Seti

  • TüvTürk uyumlu ilk yardım setinde yer alan yangın söndürme tüpü, alev alan maddelere anında müdahale edebilmenize imkân tanır.
  • Ergonomik borusu ve pratik başlık kısmı sayesinde, yangın söndürücünüzle aracınızdaki alevlere anında etki edebilirsiniz.
  • Setin içerisinde bulunan reflektörlü uyarı levhaları, aracınızın çevresinin güvenliğini sağlayabilmeniz için idealdir.
  • Reflektörlü oldukları için karanlıkta da parlayan uyarı levhaları, trafikteki diğer araçları uyarabilmenizi kolaylaştırır.
  • Otomobilinizi arıza ya da kaza gibi olaylarda yol üzerine ya da yol kenarına park ettiğinizde uyarı levhalarını kullanabilirsiniz.
  • Üçgen çantalı ilk yardım seti, kullanışlı tasarımı sayesinde otomobilinizdeki dar alanlara kolayca sığar.

İlk Yardım Setindeki Çekme Halatı ile Arabanızı Çekin

Kaza sonrasında ya da arabanızın motorunda sorun yaşadığınızda, otomobilinizi çekmek için ilk yardım setindeki çekme halatını kullanabilirsiniz. Çekici araç ile otomobiliniz arasında güvenli bir bağlantı oluşturabilmenizi sağlayan çekme halatı, yüksek basınca karşı oldukça dayanıklıdır. Çekme halatının uç kısmında yer alan kanca, bu ürünü aracınıza kolayca bağlayabilmenize yardım eder. Arabanızı, çekici gelene kadar sabit halde tutabilmek için yararlanabileceğiniz takoz aksesuarına da set içerisinden ulaşabilirsiniz. Otomobilinizi eğimli alanlarda park ettikten aracınızın güvenliğini artırmak için, lastiklerinizin önüne takoz koyarak emniyet elde edebilirsiniz. Takozun arabanızın ağırlığının yaratabileceği basınca karşı dayanıklı olması, güvenli bir kullanım yapabilmenizi sağlar. Takozun yüzeyi, lastiklerinizin kaymasını önlemeye yardım edecek şekilde tırtıklı olarak tasarlanmıştır.

Boyunluk Kullanarak Kaza Sonrasında Önlem Alın

Kazalarda yaşayabileceğiniz sarsıntılara karşı, TüvTürk uyumlu Aoutokit üçgen trafik setinde bulunan boyunluğu kullanabilirsiniz. Boyun bölgesinde yaşanabilecek incinmelere karşı da çözüm üreten bu gereç, ambulans desteğine erişene kadar kazazedelerin emniyet altında kalmasına yardım eder. Boynu saran ve boynunuzu ani hareketlerden koruyan bu ürün sayesinde, incinmelerin şiddetini artırmanız önlenir. Gece saatlerinde yaşayabileceğiniz kazalara karşı pratik çözümler elde edebilmek adına da bu ilk yardım setinden yararlanabilirsiniz. Ürünün içerisindeki eli, karanlık ortamlarda çevrenizi etkili bir şekilde aydınlatabilmeniz için üretilmiştir. Bu ürün sayesinde, ilk yardım setinde yer alan tüm gereçleri net olarak görüp kullanabilirsiniz.

İlk Yardım Ekipmanlarıyla Sağlığınızı Koruyun

Trafik kazalarında ilk müdahaleyi başarılı bir şekilde gerçekleştirebilmek için, Autokit üçgen ilk yardım setine arabanızın bagajında yer verebilirsiniz. Koruma ve hijyen yaratan ekipmanları içeren bu ürün, kanamalı yaralanmalara karşı da çözüm sunar. Kazazedelerin yaralarını hijyenik bir şekilde sarabilmek için set içerisindeki gaz kompresini kullanabilirsiniz. Bu setin içerisinde, 10 cm x 10 cm ölçüsündeki gaz kompres ürününden 50 adet bulunur. Üçgen sargı bezinin de bulunduğu kullanışlı set, kol ve bacak gibi farklı bölgelere özel uygulamalar gerçekleştirebilmenize izin verir.


TüvTürk Uyumlu Autokit Üçgen Trafik Seti Bez Çantalı + Karayollarına Uygun İlk Yardım

TCK yasasına uygundur(Fenni muayeneden geçer).

Üçgen çantalı trafik setleri bagajınızda minimum yer kaplayacak şekilde tasarlanmıştır.

26/09/2006 tarihli son karayolları yönetmeliğine uygun olarak hazırlanmıştır.

Bagaj köşelerine uyum sağlar ve az yer kaplar.

 

Kullanım Şekli :

Profesyonellik gerektirmeyen, kişisel uygulamalı bir ürünüdür.

 

İçindekiler:

2 adet üçgen reflektör,

1 adet karayollarına uygun ilk yardım seti,

1 adet boyunluk,1 adet çekme halatı,

1 adet takoz

 1 adet TSE belgeli yangın söndürücü

1 kg ilk yardım çantası:

gaz kompres 10*10 cm 50 adet,

üçgen sargı bezi,

flaster 5 mt*2,5 cm,

hidrofil gaz steril 10*3,5 cm,

elastik bandaj, turnike, yara bandı, makas, pil, çengelli iğne, tıbbi eldiven, solusyon 50 ml

 

Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu OTFALFA1006
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

Carub Bijon Anahtarı 17-19-21-23 mm Krom BR4620101 HLD Trafik Seti Çantalı Lüx Set 1 kg Yangın Söndücülü Eva Siyah Morponi Lüks Trafik Seti - Tüvtürk Muayene ve Yönetmeliğe Uygun Redno Oto Kriko Araç Krikosu 1.5 Ton ve Bijon Anahtarı Set Gold Fiat Egea Sedan 3D Havuzlu Paspas + Bagaj Havuzu Araca Özel Dolcex Kauçuk Set Universal 2022 Lüks Trafik Seti - Ilk Yardım Seti - Araç Yangın Tüpü - Üçgen Set HLD Ilk Yardım Çantalı Eva Trafik Seti + 1 kg Yangın Tüplü - 4 Renk Seçenekli Safir Trafik Seti Eva Çantalı Trafik Seti Ticari Araçlarda 4 Binek Araçlarda 2 Sefer Muayene Uyumlu Yedek Parça Akordion Kriko 1620007 Circirli 1.5 Ton Üniversal Koli:8 Aksr Dünyası Lüx Trafik Seti Tüvtürk Uyumlu + Çantalı Akü Takviye Kablosu 1200 Amper Brees TS-90 Tuv Türk Uyumlu Trafik Seti Oto Türk Lüx Trafik Seti Tüvtürk Uyumlu + Çantalı Akü Takviye Kablosu 1200 Space Full Otomatik Anten HLD Ilk Yardım ve Trafik Seti Lüx Eva Çantalı + 1 kg Yangın Tüpü - 4 Renk SGS Kaydırmaz Bant 5 cm x 5 Metre 423293 Demir Group Trafik Seti, Ilk Yardım Çantası, Araç Muayene Trafik Çantası, Iron Halidi Tüvtürk Uyumlu Çantalı Lüx Trafik Seti Automix Eva Tüv Uyumlu Trafik Seti Mapeks Trafik Seti Muayene ve Yönetmelik Uyumlu Würth Yağmur Kaydırıcı Sprey+ Buğu Önleyici Sprey Ybğ Bilgeden Eva Trafik-Ilk Yardım Seti Çantası Tüvtürk Onaylı 4 Yıl Etiketli 1 kg Tüplü Hitshop Trafik Seti (1 kg Yangın Tüplü) Halidi Halidi Yangın Söndürme Tüpü 1 kg
Başa dön