Kız ve erkek çocuklarının keyifli bir şekilde zaman geçirmesini sağlayan Vardem oyuncak modelleriyle birbirinden kullanışlı ürünlere ulaşabilirsiniz. Kullanıcı dostu tasarımlarıyla çocuklara kolaylık sağlayan oyuncaklar, çocuğunuzun vakti daha verimli değerlendirmesine de yardım eder. Eğlendirirken öğreten yararlı oyuncak çeşitleri arasındaki Vardem ürünlerini tercih ederek çocuğunuzun kendini geliştirmesine katkıda bulunabilirsiniz. Farklı yaş gruplarına özel olarak geliştirdiği çok sayıda alternatifle de dikkat çeken marka, farklı yaş aralıklarında olan çocuklara özel dizaynları ile ebeveynlerin beğenisini kazanır. Üretimlerinde kullanılan malzemelerin dayanıklılığı ile de dikkat çeken Vardem oyuncaklar, uzun süreli ve kaliteli bir kullanım deneyimi için idealdir. Farklı ebatlara sahip birçok tasarımı bulunan marka, çocuğunuzun beğenilerine uygun tercihlerde bulunmanız konusunda size büyük bir kolaylık sağlar. Plastik materyalle üretilen oyuncaklar hem esnek hem de dayanıklı yapıları ile verimli bir kullanım yaşatır. Peluş malzemeyle imal edilen ürünlere Vardem oyuncak online alışveriş seçeneklerini değerlendirerek kolayca ulaşabilirsiniz. Sevimli ve özgün tasarımlarıyla dikkat çeken birçok oyuncak sayesinde çocukların ilgisini çekmeyi başaran ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz. Hem ev ortamında hem de parklarda ve oyun bahçelerinde kullanılmaya uygun olan modeller geliştiren marka, çok yönlülük ve işlevsellik yaratarak kullanıcılarını memnun eder. Birden fazla fonksiyonu bulunan oyuncaklar, çocukların yaratıcı oyunlar oynayarak kendilerini geliştirmesine katkı sağlar. Pozisyonları kolayca değiştirilen modeller, çocuğunuzun arkadaşlarıyla beraber daha keyifli zaman geçirmesine de katkıda bulunur. Yaratıcı ve eğlenceli oyunlar oynamaya yardım eden ürünlerle beraber çocuğunuz kendisini daha iyi hisseder. Dikkat çekici tasarım detayları ile fark yaratan Vardem oyuncakları, çocukların nesneleri daha yakından tanımasına yardım eden meraklı parmakları için ideal özelliklere sahiptir. Aynı zamanda tahriş ve kesik gibi sorunlara karşı koruma yaratan malzemelerle geliştirilen oyuncaklar, ebeveynlerin güvenini kazanır.

Ergonomik Özelliklere Sahip Vardem Oyuncak Çeşitleri

Peluş malzeme ile üretildikleri için son derece yumuşak bir dış yüzeye sahip olan oyuncak ayılar, kız ve erkek çocuklarının zevkli bir biçimde oyun oynayabilmesine yardımcı olur. Kolay kavranabilir gövdeleri ile konforlu bir kullanım yaşatan oyuncak ayılar, mini ebatlardaki modellerin yanı sıra büyük ebatlara sahip olan modelleri de size sunar. Vardem oyuncak online satış seçeneklerini değerlendirerek çocuğunuz için uygun olan peluş ayılar arasından seçim yapabilirsiniz. Rengârenk tasarımları ile zengin bir opsiyon alanı oluşturan oyuncak ayılar, tasarımlarında çeşitli yazılara yer vererek daha da dikkat çekici bir yapı kazanır. Gövdelerinde yazıların yanı sıra çeşitli figürleri de içeren dizaynları ile öne çıkan modeller, sevimli görünümleri ile beğeni toplar. Yırtılma ve açılma gibi sorunlara karşı dayanıklılık sağlayan peluş ayılar, kapalı ve kuru ortamlarda çocuğunuzun kullanım gerçekleştirmesi için elverişlidir. Zemine desteksiz şekilde oturtulabilen oyuncak ayı modelleri, çocuğunuzun yaratıcı ve zevkli bir şekilde oyun oynamasına yardım eder. Burun, göz, kulak, ayak gibi noktalarda yer alan detaylarla dikkat çekicilik kazanan oyuncak ayılar, estetik ayrıntılarıyla çocukların beğenisini kazanır. Vardem oyuncak fiyatları açısından bütçenizi aşmadan tercih edebileceğiniz peluş ayıların yanı sıra oyuncak bebek çeşitleri de ekonomik şekilde sahip olabileceğiniz ürünler arasında bulunur. Bu oyuncakların tasarımlarında yer alan giysiler, oyuncak bebeklerin daha sevimli görünmesini sağlayarak öne çıkar. Gerçekçi tasarımları ve hafif yapıları sayesinde oyuncak bebekleri çocuğunuzun son derece rahat şekilde kullanmasını sağlayabilirsiniz. Parçaları ayrılabilen modeller, az alan kaplayan tasarımları ile kullanışlılık yaratmayı başarır. Vardem oyuncak modelleri arasındaki bebek figürleri, birden fazla modele sahip olarak çocuğunuz için zengin bir koleksiyon oluşturmanıza da imkân tanır. Ayakkabı, şapka, elbise gibi detaylara tasarımlarında yer veren oyuncak bebekler arasından göz kapakları açılıp kapanabilen ürünler de bulunur.

Zevkli Oyunları Deneyimlemeyi Sağlayan Vardem Oyuncak Modelleri

Zihin geliştiren ve el kol koordinasyonuna katkıda bulunan oyuncak çeşitleri tasarlayan Vardem, çocuğunuzun vaktini daha verimli ve keyifli kullanmasına olanak tanır. Aşağı çekip bırakarak kurulabilen kurmalı oyuncaklara da seçkisinde yer veren marka, çocuğunuzun müzikli oyunlar oynayarak işitsel olarak da gelişmesine katkıda bulunur. Farklı melodilere hafızasında yer vererek kullanışlılık ve çeşitlilik yaratan kurmalı oyuncaklar, evinizde neşeli müziklerin yankılanmasını sağlar. Vardem’in geniş alanlar için tasarladığı oyuncak modelleri de ebeveynlerin ve çocukların beğenisini kazanan ürünler arasında bulunur. Plastik malzeme ile üretilen kaydırak ve havuz setleri, çocuğunuzun enerjisini atmasına yardım eden tasarımları ile öne çıkar. Merdivenli şekilde dizayn edilmiş kaydırakların geniş ve dayanıklı basamakları, çocuğunuzun pratik bir biçimde ürünün üst kısmına ulaşmasına yardım eder. Ayakları ile denge yaratan plastik kaydıraklar, düz ve kuru zeminlere yerleştirerek güvenle kullanabilmeniz için uygundur. Farklı boyutlarda ve farklı uzunluklarda üretilen kaydıraklar sayesinde çocuğunuz için en uygun ürüne kolayca sahip olabilirsiniz. Vardem oyuncak çeşitleri arasındaki şişme havuzlar da anne babaların beğenisini kazanan ürünler arasında yer alır. Kısa bir sürede şişirilebilen havuzlar sayesinde çocuğunuz için geniş ve güvenli bir oyun alanı oluşturabilirsiniz. Boğum sayılarına göre farklı alternatifler yaratan şişme havuzlar, çocuğunuzun yaş grubuna uygun tercihler gerçekleştirmeniz için idealdir. Havuzların delinmeye ve yırtılmaya karşı dayanıklı bir yapıya sahip olması, çocuğunuzun oldukça güvenli bir şekilde oyun oynayabilmesine imkân tanır. Havuz toplarına da içeriğinde yer veren modeller, kız ve erkek çocuklarının rengârenk toplarla keyifli zamanlar geçirmesini sağlar. Vardem oyuncak fiyatı açısından bütçe dostu özellikler taşıyan havuzlar, oldukça uygun tercihler gerçekleştirmeniz için idealdir. Şişirme pompasına da içeriğinde yer veren oyun havuzlarını kullanarak çocuğunuz için kısa bir sürede uygun bir oyun alanı oluşturabilirsiniz.

Farklı Oyunları Deneyimlemeyi Sağlayan Vardem Oyuncak Seçenekleri

Silahlı oyunlar için tasarlanan oyuncak mermileri sipariş ederek çocuğunuzun tabancası için uygun olan ekipmanlara sahip olabilirsiniz. Oyuncak mermilerin yumuşak ve dayanıklı yapısı, oyuncak silahlarla gerçekleştirilen oyunlarda kullanıcılar için avantaj yaratır. Vardem’in yarattığı zengin oyun seçenekleri sayesinde farklı zevklere seslenen oyuncak modellerine sahip olabilirsiniz. Bu ürünler arasındaki oyuncak araba çeşitleri, keyifli ve yaratıcı oyunlar oynayabilmesi için çocuğunuza yardım eder. Kapıları açılabilen oyuncak arabaları tercih ederek çocuğunuzun fonksiyonel şekilde kullanabileceği bir oyuncaktan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Tekerlekleri ile de dikkat çeken Vardem marka oyuncak arabalar, farklı zeminlerde kolayca ilerleyebilen yapıları ile kullanıcılarını memnun eder. Kurmalı arka tekerleklere sahip olan oyuncak arabalar, metrelerce mesafeyi kendi kendilerine aşarak çocukların zevkli bir şekilde oyun oynamasını sağlar. Aynı zamanda çarpma ve düşme gibi sorunlara karşı dayanıklı olan gövdeleri ile de dikkat çeken bu oyuncaklar, uzun süreli kullanımlar için elverişli bir yapı taşır. Vardem oyuncak özellikleri arasında yer alan ışık ve ses özelliğine araba modellerinde de ulaşabilirsiniz. Pilli tasarımları ile dikkat çeken oyuncak arabaları tercih ederek ışık yayan ve çeşitli sesler çıkaran ürünlere sahip olabilirsiniz. Vardem’in ışıklı ve müzikli ürünleri arasında oyuncak uçak maketleri de bulunur. Bu oyuncakların gerçekçi hatlara sahip olan tasarımı yardımıyla çocuğunuzun oldukça keyifli bir biçimde oyun oynamasını sağlayabilirsiniz. Yolcu uçağı şeklinde tasarlanmış olan modellerin yanı sıra savaş uçağı ve kargo uçağı şeklinde geliştirilmiş oyuncaklarla da çocuğunuz için keyifli dakikalar sağlayabilirsiniz. Tasarımlarında tekerlek, kanat, kuyruk ve motor gibi detaylara yer vererek kullanışlılık yaratan oyuncak uçaklar, çocuğunuzun koleksiyonunu zenginleştirmeniz için idealdir. Çarpmalara karşı yön değiştirme özelliği bulunan uçaklar, Vardem oyuncak yorumları açısından ebeveynlerden olumlu geri dönüşler almayı başararak kalitesini ortaya koyar.

Çocukların Dünyasını Zenginleştiren Vardem Oyuncak Modelleri

Bebek evi ve şato modelleri geliştirerek çocukların hayal gücünün zenginleşmesine yardım eden Vardem sayesinde kız ve erkek çocuklarının beğenisini kazanan çok sayıda ürüne sahip olabilirsiniz. Tasarımlarında gerçekçi birçok detaya yer veren bu evler, kapıları ve pencereleri ile oldukça estetik bir dış görünüş kazanır. Düz zeminlere kolayca konumlandırabileceğiniz oyuncak evler, taşıma kolaylığı yaratan detaylara da gövdelerinde yer verir. Plastik tutma noktası bulunan oyuncak evler, sizin ya da çocuğunuzun kolayca taşıyabilmesi için elverişli bir yapıya sahiptir. Gövdelerinde düğme detayına yer vererek kullanışlılık yaratan evleri tercih etmeniz, çocuğunuzun pratik bir şekilde ışık ve müzik desteğine ulaşmasını sağlar. Ses çıkaran oyuncakların yanı sıra konuşan oyuncaklar da Vardem’in zengin ürün koleksiyonunda yer alır. Türkçe konuşma özelliği bulunan oyuncak bebeklerle beraber çocuğunuzun konuşma yetisini geliştirmeye uygun bir ürüne sahip olabilirsiniz. Çok sayıda cümleye hafızasında yer veren konuşan bebekler, çocuğunuzun sevimli ve eğlenceli bir arkadaş edinmesine olanak tanır. Aynı zamanda farklı mesleklere dair oyunlar oynayabilmesi için de çocuğunuza Vardem oyuncaklarını kullandırabilirsiniz. Doktor setleri, içeriklerinde yer alan oyuncak steteskoplarla çocukların eğlenceli şekilde zaman geçirmesini sağlar. Yemek hazırlama oyunları için ideal olan Vardem oyuncakları da keyifli dakikalar yaşatan özellikleri ile öne çıkar. Mini boyutlarda tasarlanmış tencere ve tava setlerini çocuğunuza hediye ederek onun zevkli bir şekilde çeşitli oyunlar oynamasını sağlayabilirsiniz. İçeriklerinde çatal ve kaşık gibi ürünlere de yer veren yemek hazırlama setleri, çocuğunuzun yaratıcı bir şekilde oyun oynayıp el becerilerini geliştirmesine yardım eder. Bütçe dostu olan bebek salıncak fiyatları sayesinde çocuğunuzu oyun sonrasında uyutmanıza yardım eden bir ürüne ekonomik şekilde sahip olabilirsiniz. Uykusunu aldıktan sonra çocuğunuzu yürüteç modelleri ile beraber yürüterek ona yürüme alıştırmaları yaptırabilirsiniz.

Kullanışlılık Yaratan Vardem Oyuncakları ile Oluşan Kolaylıklar

Oyuncak tamir setleri tasarlayarak ebeveynler ve çocuklar için kullanışlılık yaratan Vardem sayesinde çocukların el göz koordinasyonu gelişir. Çok sayıda parçadan oluşan tasarımları ile dikkat çeken oyuncak tamir setleri, çekiç ve tornavida gibi ürünleri içeren yapılarıyla beğeni toplar. Farklı tamir aletlerini tanıması için çocuğunuza hediye edebileceğiniz oyuncak tamir setleri, oldukça işlevsel olan parçalarıyla çocuğunuzun birçok oyun oynamasına yardım eder. Gerçekçi görünümleri ve kaliteli plastikten imal edilmiş gövdeleri ile fark yaratan bu oyuncaklar, çocuğunuzun ürünleri arasında yer verebilmeniz için ideal özelliklere sahiptir. Vardem’in tasarladığı kullanışlı setler de kız ve erkek çocuklarının dikkatini çeken ürünleri içerir. Markanın geliştirdiği tren setleri, çocuğunuzun evinizdeki alanları yaratıcı bir şekilde kullanmasını sağlar. Tren raylarını geniş bir alana döşemeye olanak tanıyan bu setler sayesinde çocuğunuz alan kullanımı konusundaki becerilerini de geliştirir. Bu ürünlerin içeriklerinde yer alan parçaların birbirleri ile uyumlu olması, tren setlerinde yer alan ürünleri kolayca kullanabilmesi çocuğunuza yardımcı olur. Evin farklı noktalarını yakından tanımaya yardım eden ürünlere de Vardem ile ulaşabilirsiniz. Mutfak setleri geliştiren marka, çocuğunuzun mutfaklarda kullanılan ürünlere dair oyuncaklara sahip olmasını sağlar. Yemek takımlarından tencerelere ve bardaklara kadar birçok parçayı içeren mutfak setleri, çocuğunuzun yeni nesneleri tanımasına da yardımcı olur. Hayvan setlerine de seçkisinde yer veren Vardem, zengin takımlara sahip olmanız için birçok alternatifi size sunar. Vahşi hayvan setleri ile çocukların aslan, kaplan, su aygırı gibi çeşitli canlıları tanımasına yardımcı olan marka, gerçekçi yapıları ile dikkat çeken figürleri içeren tasarımlara sahiptir. Zemine kolayca yerleştirilebilen hayvan figürlerini süs amaçlı çocuğunuzun odasındaki dolaba da dizebilirsiniz. Renkleri ve dayanıklı gövdeleri ile beğeni toplayan bu figürler, oldukça estetik ve sevimli bir görünüme sahiptir.

Çok Yönlülük Sağlayan Vardem Oyuncakları

Dönüşebilen oyuncak arabalar geliştiren Vardem, çocuğunuzun hem bir süper kahraman figürüne hem de bir arabaya sahip olmasını sağlayarak çok yönlülük yaratır. Kanatları ve lastikleri ile dikkat çeken dönüşebilir araba modelleri, estetik hatları ve zarif görünümleri ile beğeni toplar. Çek bırak özelliğine sahip olan oyuncak arabalara da Vardem yardımıyla ulaşabilirsiniz. Kurmalı tasarımları ile çocuklara kolaylık sağlayan bu oyuncaklar, oldukça rahat ve keyifli bir oyun deneyimi için geliştirilmiştir. Çek bırak özelliği ile metrelerce mesafelik yolları aşabilen oyuncaklar sayesinde çocuklarınız geniş alanlarda zevkli bir şekilde oyun oynayabilir. Farklı araç modellerine özel tasarımlar gerçekleştiren Vardem ile beraber ambulans, itfaiye, polis arabası taşıtların oyuncaklarına ulaşabilirsiniz. Tasarımlarında Türkçe yazılara yer veren oyuncaklar, çocuğunuzun bu taşıtları yakından tanımasına yardımcı olur. Kurtarma merdiveni bölümü ile eğlenceli oyunlar oynayabilmeleri için çocuklara yardımcı olan itfaiye modelleri, keyifli ve eğlenceli anlar yaşaması adına çocuğunuza hediye edebileceğiniz kullanışlı ürünlerdendir. Sıcak ve soğuk hava şartlarına dayanıklı plastik materyallerle üretilen oyuncaklar geliştiren Vardem ile beraber çocuğunuzun yılın tüm zamanlarında kullanabileceği ürünlere sahip olabilirsiniz. Silah çeşitleri ile de dikkat çeken marka, ergonomik tasarımlara sahip olan işlevsel modelleri size sunar. Uzun mesafeli atışlar gerçekleştirebilen oyuncak silah çeşitleri, çocuğunuzun bahçenizde yer alan çeşitli hedefleri kolayca vurmasına olanak tanır. Aynı zamanda hafif olan ve mermi takviyesini rahatça gerçekleştirmeye izin veren oyuncak silahlar, zevkli bir oyun deneyimi için elverişli niteliklere sahiptir.

Vardem Oyuncak Modellerinin Taşıdığı Dikkat Çekici Özellikler

  • Uzaktan kumandalı olarak tasarlanan Vardem oyuncak çeşitleri, çocuğunuzun kontrol ve yönetme kabiliyetini geliştirmesine yardımcı olur.
  • Metrelerce mesafeden sinyal göndermeye imkân tanıyan uzaktan kumandaları bulunan oyuncaklar, komutların anında iletilmesini sağlayan teknolojileri ile beğeni toplar.
  • Pilli şekilde üretilmiş olan doğum günü pastası oyuncakları ile çocukların ilgisini çeken Vardem, müzik ve konuşma desteği sunan bu ürünlerle çocukların ilgisini çeker.
  • Okyanus hayvanlarını içeren setlere seçkisinde yer veren marka sayesinde çocuğunuzun çeşitli deniz canlılarını daha yakından tanımasını sağlayabilirsiniz.
  • Vinç ve kepçe gibi iş makinelerini içeren oyuncak setleri ile çocuğunuzun çeşitli eşyaları keyifli bir şekilde taşıyarak zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Oyuncakların Çocukların Gelişimine Katkıları Nelerdir?

Vakti daha verimli kullanmaya yardım eden oyuncaklar, çocukların şekilleri ve renkleri yakından tanımasını sağlar. Fonksiyonel özelliklere sahip oyuncak çeşitleri, çocukların farklı özellikleri bir arada ve yaratıcı şekilde kullanabilmesine katkıda bulunur.

Oyuncak Seçerken Hangi Noktalar Dikkate Alınmalıdır?

Çocuğunuzun cinsiyetini ve yaş grubunu dikkate alarak birbirinden özel oyuncaklar arasından seçim gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda fonksiyonlarını göz önünde bulundurarak da oyuncak seçimi yapabilirsiniz. Üretimlerinde kullanılan malzemeler ve ışık ya da ses desteği gibi özellikler de seçim gerçekleştirirken dikkate almanız gereken detaylar arasında bulunur. Sağlığa zararlı olmayan maddelerden üretilen oyuncaklara yönelmeniz gerekir.

Oyuncak Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Düzenli olarak gövdelerini nemli bir bezle silmeye özen göstererek çocuğunuzun oyuncaklarını temizleyebilirsiniz. Çamaşır makinesinde ya da su ile yıkanabilir oldukları etiketlerinde belirtilmiş olan oyuncakları pratik bir şekilde yıkayarak kısa bir süre içerisinde kirlerden arındırabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Vardem Oyuncak

1813 ürün listeleniyor
Anne / Bebek / Oyuncak
Anne / Bebek / Oyuncak
Oyuncak
Oyuncak
Bebek Oyuncağı (0-24 Ay)
Bebek Oyuncağı (0-24 Ay)
Oyuncak Bebek ve Aksesuar
Oyuncak Bebek ve Aksesuar
Figür Oyuncağı
Figür Oyuncağı
Meslek Oyun Seti
Meslek Oyun Seti
Sanat & Bilim & Beceri Oyuncakları
Sanat & Bilim & Beceri Oyuncakları
Taşıtlar & Kumandalı Araçlar
Taşıtlar & Kumandalı Araçlar
Lego, Yapı Oyuncağı
Lego, Yapı Oyuncağı
Dış Mekan ve Spor Oyuncağı
Dış Mekan ve Spor Oyuncağı
Peluş Oyuncak
Peluş Oyuncak
Bisiklet, Scooter ve Paten
Bisiklet, Scooter ve Paten
Parti Malzemesi, Kostüm
Parti Malzemesi, Kostüm
Çocuk Multimedya
Çocuk Multimedya
Oyun Odası
Oyun Odası
Çocuk Kutu Oyunu
Çocuk Kutu Oyunu
Eğitici ve Öğretici Oyun
Eğitici ve Öğretici Oyun
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Cinsiyet