Wee Baby, doğumdan sonra hem bebeklerin hem de annelerin ihtiyaç duyduğu pek çok ürünü en kaliteli şekilde sunar. Yerli üretim ile elde edilen ürünleriyle 1986 yılından bu yana anne-bebek kategorisinde faaliyet gösteren firma, hiçbir zaman kalite standartlarından kalite standartlarından ödün vermez. Silikon, PP, cam malzemeler ve gıdaya temas edebilen BPA free (BPA içermeyen) hammaddeler ile elde edilen Wee Baby ürünleri, güvenle kullanıma uygundur. Kalitesiyle 33 yıldır ön plana çıkan Wee Baby, bebek bakımı ve beslenmesi, oyuncak, emzirme ve anne sağlık, bebek banyo ve tuvalet gibi kategorileriyle olmazsa olmaz bir yelpaze sunar.

Wee Baby Biberon Çeşitleri

Cam biberonlar, biberon çeşitleri arasında aileler tarafından en çok tercih edilen biberon modellerinin başında gelir. Daha kolay temizlenmeleri ve içlerine koyulan sıvıların ısısını daha uzun süre muhafaza etmesi gibi özellikler cam biberonları tercih sebebi yapar. Ayrıca bebekte gaz oluşumunu engelleyen cam biberonlar da Wee Baby ürün gamında bulunur. 

PP biberonlar ise, emzirme ve biberonla beslemenin beraber yapıldığı dönemlerde kullanılan biberon modelidir. Anne memesine alışan bebeğinizin yabancılık çekmemesi için özel olarak tasarlanan Wee Baby PP biberon modellerini, sağladıkları kullanım kolaylığı sayesinde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Wee Baby biberon ürün yelpazesinin içinde klasik biberonların dışında pipetli bardaklar, akıtmaz bardaklar, meyve süzgeci, PP mini bardaklar gibi bebeklerin çeşitli dönemlerde ihtiyaç duyduğu biberonlar da bulunur. Yedek biberon başlıklarının yanı sıra biberonları pratik ve hijyenik bir şekilde temizlemek için kullanabileceğiniz biberon fırçaları da Wee Baby ürünleri arasında yer alır. 

Bebek Bakım Ürünleri ve Yardımcı Ürünler

Sadece beslenmesi için değil, bebeğinizin bakımı için de gerekli tüm ürünleri Wee Baby'de bulabilirsiniz. Bebeklere yönelik bakım ürünlerinin onların hassas bedenlerine ve bünyelerine uygun olması gerektiğini bilen Wee Baby, ürün skalasını buna göre oluşturur. Tırnak makasları, ıslak mendiller, banyo süngerleri, pudra ve pişik önleyici kremler, kulak çubukları, saç fırçaları Wee Baby güvencesiyle üretilerek bebeğiniz için iç rahatlığıyla kullanabileceğiniz modeller sunar. 

Wee Baby, burnu tıkanan veya diş çıkaran bebeklerin de yardımına koşar. Sık sık burnu tıkanan bebeklerin sorununu çözen burun temizleyiciler, Wee Baby tarafından silikon malzeme ile üretilir. Birden fazla burun temizleme aplikatörüne yer veren marka sayesinde istediğiniz modeli rahatlıkla edinebilirsiniz.

Diş çıkarmaya başlayan bebekler, sancılı bir süreçten geçer. Bebeğinizin diş yuvalarını rahatlatmak için diş halkalarından yardım alabilirsiniz. Ağzıyla doğrudan temas edeceği için seçeceğiniz diş halkasının hammaddesi ve kalitesi oldukça önemlidir.Tüm kalite standartlarına uyan Wee Baby diş halkaları silikondan üretilerek hijyen sağlar. Pek çok farklı model ve renk alternatifine sahiptir. 

Oyuncak Çeşitleri

Oyuncaklar, bebeklerin duyusal ve zihinsel gelişimlerinin desteklenmesinde büyük rol oynar. Bebeklerin olmazsa olmaz oyuncak çeşitleri arasında ilk sıralarda yer alan çıngıraklar, onların tek başına keyifle vakit geçirmesine yardımcı olur. Ayrıca çıngırakları tutmak ve sallamak için gösterdikleri gayret, onların motor gelişimine katkı sağlar. Wee Baby'nin kalite standartlarını gözeterek, uygun malzemeler ile ürettiği çıngırak modelleri farklı boy, ebat ve renkleri ile bebeklerinizi mutlu eder.

Anneler İçin Emzirme Ürünleri

Emziren annelerin en büyük ihtiyaçları arasında olan göğüs pedleri, göğüs pompaları, göğüs koruyucu ve süt saklama kapları Wee Baby kalite standartları çerçevesinde üretilir. Emzirme döneminde annelerin işini kolaylaştıran göğüs pompaları, sütü fazla gelen annelerin zaman buldukça sütlerini sağmalarına imkan tanır. Sağılan sütleri saklamanız için gerekli olan steril süt saklama poşetleri veya kaplarını da Wee Baby ürünleri arasında bulabilirsiniz. Hijyenik malzemelerden üretilen bu poşetler, çift kilit sistemi ile sütü dışarı sızdırmaz. Ayrıca yıkanarak tekrar tekrar kullanabilmeniz için uygunlardır.

Dünya standartları ile uyumlu üretilen Wee Baby ürünlerine güvenli alışverişin adresi hepsiburada.com'dan sipariş vererek hemen sahip olabilirsiniz.

Wee Baby Anne Bebek Ürünleri ve Fiyatları

584 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Wee Baby
  2. Partini Seç
  3. LEGO
  4. Vardem
  5. Soobe
  6. Zeyland
  7. Sunman
  8. Cemrek
  9. Sevi Bebe
  10. Pilsan
  11. Chicco
  12. GOB2C
  13. Disney
  14. Bebedor
  15. Baby Jem
  16. Tuc Tuc
  17. Barbie
  18. Happy Land
  19. Modakids
  20. Parti Şöleni
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Yaş Aralığı A-Z
 7. Renk A-Z
 8. Paket İçi Adet
 9. Satıcı A-Z
 • Marka Wee Baby
DSACategoryId/2147483639/weebaby
BAŞA DÖN