ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Wicom
Wicom Akıllı Öğrenebilen Garaj Kumandası

Wicom Akıllı Öğrenebilen Garaj Kumandası

Wicom
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024950/20029356
Wicom Akıllı Öğrenebilen Garaj Kumandası
AKILLI ÖĞRENEBİLEN BFT GARAJ KEPENK OTOPARK BARİYER KUMANDASI 
AMBALAJ İÇERİĞİ:
- 1 Adet Kendinden Anahtarlıklı Akıllı/Öğrenebilen Uzaktan Kumanda

- Türkçe Kolay Kopyalama KlavuzuEbatları itibariyle yani çok büyük olmayan yapısı ile araç kumandası gibi gözükmekte parlak krom  ve siyahın bir araya gelmesiyle de aynı zamanda çok şık bir üründür. Kayar muhafaza kapağı ise ürünün işlevselliğini dahada artırmaktadır.  Görselde gördüğünüz bağlantı aparatı ile de her anahtarlığa çok rahat bir şekilde takılabilir.


KOPYALAMA İŞLEMİ:

Buradaki en önemli espri/püf noktası kopyalamak istediğimiz wicom kumandada ki tuşu, kopyalama işleminin başından işlem bitene kadar yani sonuna kadar hiç bırakmamaktır...
 
1.Aşama: Wicom kumanda üstte, eski kumandanız altta kalacak şekilde iki kumandayı da  sırt sırta  verin

2.Aşama: Wicom'un A tuşuna basılı tutun (mavi ışık sürekli yanacak) B tuşuna ard arda 3 kez basın, basmaya başlayınca mavi ışık tamamen sönüp 3.basmanın sonunda mavi ışık flash çakarcasına sinyal verip sonra tamamen sönecek. Wicom'un A tuşuna basmayı hala bırakmıyoruz

3.Aşama: Bir yandan Wicom A tuşuna basılı tutmaya devam ederken bu sefer eski kumandanızda tanımlı olan yani sürekli kullandığınız tuşa aynı anda basılı tutacaksınız bu arada mavi ışık tekrar yanacak iki tuşa da basılı tutmaya bir müddet daha (2-3 saniye) devam ediyoruz ta ki mavi ışık 3 kez yanıp sönecek şekilde sinyal verene kadar. Sinyali aldıktan sonra basılı tuttuğumuz tuşlardan parmaklarımızı tamamen kaldırıyoruz ve işlem tamamlanmış böylelikle wicom'un A tuşuna daha önce kullandığınız eski kumandanızın butonunu tanımlamış bulunuyoruz. Artık wicom anahtarlığın A tuşuyla kapıyı/bariyeri rahatlıklıkla açıp kapayabilirsiniz.

NOT: Şayet wicom'un B tuşuna da diğer tuşu tanımlamak isterseniz bu sefer B'yi işlemin başından sonuna kadar hiç bırakmayacak şekilde aynı işlemleri tekrar ediyoruz. B'ye basılı tutuyoruz A'ya 3 kez bas bırak yapıyoruz daha sonra eski kumandanın ikinci tuşuyla B'ye basılı tutarak bu seferde ikinci butonu tanımlamış oluyoruz.

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ, ÇOK BASİT OLAN KURULUMU; KUTU İÇERİSİNDEN ÇIKAN TÜRKÇE KULLANIM KLAVUZUNA ve YUKARDAKİ YAZILI AÇIKLAMAMIZA GÖRE YAPARAK KOPYALAMA İŞLEMLERİNİ  KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ.  TÜM BU İŞLEMLER EN FAZLA 15 SANİYE SÜRMEKTEDİR.
Sırala
Varsayılan
Bu ürün ile ilgili 3 soru ve cevap var.
Soru
Kaç volt,kaç amper pille çalışır?
Cevap
12 volt a23 mn21 ile çalışır.
Elfa Elektronik satıcısı cevapladı
02 Eylül
3 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Soru
Pil dahil midir?
Cevap
Pil dahildir.
Elfa Elektronik satıcısı cevapladı
01 Eylül
28 dakika içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Soru
Kumanda içinde pil yok mu?
Cevap
Ürünümüzde pil dahil değildir.
LAMASSU satıcısı cevapladı
12 Haziran
1 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
1
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat

Popüler aramalar

Başa dön