Yardımcı Ürünler

Yardımcı Ürünleri

Evinizi boyarken ya da sıva işlemlerini gerçekleştirirken yardımcı ürünleri kullanarak konforunuzu artırabilirsiniz. Kullanıcılarına hız ve vakit kazandıran yardımcı ürünler aynı zamanda oldukça pratik ve güvenlidir. Boyanızı ya da verniğinizi inceltmek için tiner çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Etkili formülleriyle başarılı bir kullanım yaşatan vernikleri boya fırçalarınızı ve boya kaplarınızı temizlerken de kullanabilirsiniz. Boya çıkarıcı özelliği bulunan verniklere badana işleriyle ilgilenirken yanınızda yer vermeniz size temizlik işlemlerinde kolaylık sağlar. Evinizin bakımını gerçekleştirirken yararlanabileceğiniz ürünler arasında bulunan tamir dolgularıyla çeşitli çatlakları ve yarıkları kapatabilirsiniz. İnşaat sektöründe çalışan kişilerin de yararlanabileceği tamir dolguları, çabuk kuruyan formülleriyle kısa sürede etkisini gösterir. Deformasyon sorunlarını önlemek ve estetik bir zemin elde etmek için tamir dolgularından yararlanabilirsiniz. Nalburların yararlanabileceği renk katalogları, birçok renge detaylı bir şekilde yer verir. Bu sayede müşterilerinize boyaların rengini kolayca gösterebilirsiniz.

Parlatma ve Boyama İşlemlerinde Konfor

Polisaj makineleriyle parlatma işlemlerini gerçekleştirirken cila takımlarından yararlanabilirsiniz. Poljisaj süngeri ve polisaj keçesi gibi ürünleri cilalamanız daha başarılı sonuçlar elde edebilmenize katkı sağlar. Yüzeye zarar vermeyen süngerleri polisaj makinenizde kullanarak çizik oluşumunu önleyebilirsiniz. Dayanıklılıklarıyla öne çıkan polisaj keçeleri, makinenizle  uyumlu bir şekilde kullanabilmeniz için idealdir. Metal ve mermer yüzeyleri parlatmak için kullanabileceğiniz keçe çeşitlerini çalışma alanınıza göre sipariş edebilirsiniz. Dayanıklı keçeler, aşınma sorununa karşı koruma yaratarak çeşitli yüzeyleri daha estetik hale getirir. Boyacılar için geliştirilen kap modellerini sipariş ederek boya malzemelerinizi bir arada saklayabilirsiniz. Rulonuzda kalan fazla boyayı süzmek için, eğimli şekilde tasarlanmış olan kaplara yanınızda yer vermeniz gerekir. Rulodan damlayan boyaları minimize etmek için de boya kaplarını değerlendirebilirsiniz. Hazneli şekilde tasarlanan boya kapları, fazla boyayı depolayıp yeniden kutunuza aktarabilmeniz için de uygundur.

Boyama ve Badana İşlemlerinde Pratiklik Yaratan Ürünler

Yeni inşa edilen yapılarda ve çeşitli tamirat işlemlerinde kullanabilmeniz için uygun olan çimento çeşitleriyle pratik bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Çabuk kuruyan ve sertlikleriyle dayanıklılık yaratan çimentolar, evinizi ya da bahçenizi daha zarif hale getirebilmenize yardım eder. Çatlakları ve yarıkları kapatmak için çimento kullanabilirsiniz. Kuruma işleminden sonra çimentonuzun yarattığı fazlalıkları zımparalayarak almanız, pürüzsüz bir yüzey elde etmenizi sağlar. Elde ettiğiniz pürüzsüz yüzeyi fırça ve boya yardımıyla istediğini renkte boyayabilirsiniz. Amatör ve profesyonel boyacılar için ideal olan fırça çeşitleri oldukça geniş bir zenginlik yaratır. Dar noktalar için ideal olan kestirme fırçalarıyla duvarların birleşim noktalarını farklı renklerle boyayabilirsiniz. Tavan gibi geniş ve yüksek alanlar için uygun olan büyük boy fırçalardan yardım almanız zaman kazanarak kusursuz bir boyama işlemi gerçekleştirebilmenize yardım eder.

Soru 1: Boya Yaparken Yararlanılması Gereken Ürünler Nelerdir?

Cevap 1: Boyayacağınız alanın ölçülerine uygun şekilde tasarlanmış fırçalarla kısa sürede boyama işlemini yerine getirebilirsiniz. Tiner kullanmanız, fırçalarınızda kalan boya artıklarını çıkarabilmenizi kolaylaştırır. Boya kaplarından yararlanarak gerekli miktardaki boyayı fırçanıza kolayca sürebilirsiniz.

Soru 2: Tamir Dolguları Ne İşe Yarar?

Cevap 2: Çok yönlü bir kullanım yaratan tamir dolgularıyla evinizdeki açıkları kolayca kapatabilirsiniz. Tamir işlemi için ideal olan bu dolgular, fayans aralarından mermer çatlaklarına kadar birçok noktaya uyum gösterir. Tamir dolguları, donmanın gerçekleşmesinden sonra zımpara uygulayabilmeniz için de ideal özellikler taşır.

Soru 3: Badana Yaparken Kullanılan Yardımcı Araçlar Nelerdir?

Cevap 3: Evinizin badanasını yaparken sıva ve alçı teknelerinden yararlanabilirsiniz. Sıva yapmanız ya da alçı ile doldurmanız gereken alanlarda bu teknelerin içerisine yerleştirebileceğiniz malzemelerden yararlanmanız gerekir. Sıva ve boya süngerleri fazlalıkları alabilmeniz için idealdir. Pratik çekçek çeşitleri zeminde biriken yabancı maddeleri ortadan kaldırabilmenize yardımcı olur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yardımcı Ürünleri

2069 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 45 / 2069 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?