Akordiyon kapı; ev ve işyerlerinde küçük alanları değerlendirmek ve daha pratik kullanım alanları oluşturmak için sıkça tercih edilen bir kapıdır. Özel dizaynı ve konforlu kullanımıyla akordiyon kapı istenen her odada kullanılabildiği gibi, özellikle banyo ve tuvalet kapısı olarak değerlendirilir. Küçük mekânlarda geniş ve rahat yaşam alanları yaratmayı amaçlayanlar için akordiyon kapılar oldukça pratik çözümler sunar. Normal kapı kasasına yerleştirilerek kullanılabilir, ve kolay monte edilir. Üretildikleri malzemelere göre istenen her alanda da tercih edilebilir.

Akordiyon Kapı Fiyatları

Klasik kapıların kullanılabildiği her alanda tercih edilebilen akordiyon kapılar evinize yepyeni bir tarz ve kullanım kolaylığı getirirken aynı zamanda bütçenize de dost olmasıyla öne çıkar. Uygun fiyatlı akordiyon kapıları tercih ederek evinizin herhangi bir odasına yepyeni bir görünüm kazandırabilir, akordiyon şeklinde açılan, içeriye ya da dışarıya doğru açıldığında yer kaplamayan akordiyon kapıları banyo ve tuvalet gibi ıslak zeminlere sahip alanlarda da tercih edebilirsiniz. Üretilen materyallerle suya dayanıklı olan kapılar, nemden ya da sudan etkilenmez ve uzun yıllar ilk günkü sağlamlığıyla kullanılabilir. Evinizdeki diğer kapılara ya da akordiyon kapıyı kullanacağınız odanın dekorasyonuna uygun kapıyı kolaylıkla bulabilirsiniz. Farklı renk ve desenlerdeki kapılardan tarzınızı yansıtanı bulabilir, en doğru kararı verdiğinizden emin olabilirsiniz. Kolay kurulumu ve montajı sayesinde akordiyon kapılar klasik kapı kasalarına uyumludur. Montaj talimatları ürünle birlikte gelir ve birkaç dakika içinde monte edilebilir özelliktedir. Akordiyon kapılar uygun fiyatlarıyla, şık ve aynı zamanda sağlam yapılarıyla evlerde ve iş yerlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Yatak odasında yer alan giyinme odası, ya da evin herhangi bir bölümünde yer alan kiler gibi alanları daha rahat ve konforlu kullanmak için de akordiyon kapıları tercih edebilirsiniz. Akordiyon kapılar üretilirken kullanılan malzemelerin insan sağlığına hiçbir zararı yoktur. Anti alerjik malzemeler kullanılarak üretilen kapılar hassas bünyeler için de uygundur. Ayrıca doğa dostu olan akordiyon kapıları çevremizi ve sağlığınızı korumak için tercih edebilirsiniz.

Akordiyon Kapı Modelleri

Banyo ve tuvalet gibi ıslak zemini olan alanlar için tercih edebileceğiniz PVC malzeme kullanılarak üretilen akordiyon kapılar nemden ya da sudan etkilenmez. Sağlam yapısıyla dikkat çeken kapılarda çizilme sorunu yaşanmaz. Ayrıca çizilmez ürünler uzun yıllar ilk günkü rengini ve parlaklığını korur. Manyetik kapanma özelliği olan akordiyon kapılar oldukça kolay kullanılır. Kapıları açıp kapatmak için efor sarf etmeniz gerekmez ve hafif bir güçle kapılar manyetik güç kullanarak kendiliğinden açılır ya da kapanır. Bu sayede evinizin her ferdi kapının bulunduğu yaşam alanını konforlu bir şekilde kullanabilir. Farklı modellerde farklı kulp seçenekleri mevcuttur. Ayrıca kapıyı monte edeceğiniz kasaya uygun olacak şekilde kestirebilir, ebatlarını kendi isteğinize göre ayarlayabilirsiniz. Aynı şekilde kasanın en ölçüsüne göre kapı panellerini çıkararak daraltma işlemi de yapabilirsiniz. Dilerseniz ışığı geçiren, cam ve plastik malzemeler kullanılarak üretilen akordiyon kapıları tercih edebilir, kapıyı monte ettiğiniz odanın ışığından faydalanabilirsiniz. Dilerseniz de banyo ve tuvalet gibi alanlarda ışık geçirgenliği olmayan modelleri tercih edebilirsiniz. PVC ve ahşap gibi farklı malzemelerden üretilen akordiyon kapıların bakımı oldukça kolaydır. Leke tutmayan özellikteki kapıları herhangi bir kimyasal madde kullanmaksızın, nemli bir bezle güç uygulamadan temizleyebilirsiniz. Özel olarak dizayn edilen sistemleri sayesinde akordiyon kapıların katlanır sistemleri zamanla eskimez ve ilk günkü kadar kolay açılıp kapanabilir. Ayrıca kilit mekanizması olan modeller sayesinde özel alanlarda kullanarak akordeon kapınızı kilitleyebilirsiniz. Eğer siz de dar alanlarda rahat ve konforlu kullanım sağlamak, aynı zamanda evinizin şıklığını her yerde vurgulamak istiyorsanız ürünler arasından ihtiyacınıza ve bütçenize yönelik olanı seçebilir, kolayca satın alabilirsiniz.

Akordiyon Kapılar

15 ürün var
 1. Markalar
  1. Rem
  2. Decotex
  3. EnvoySpa
  4. POOLLINE
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003347/60005847
BAŞA DÖN