Elektrik enerjisini kimyasal enerjiye çevirip depolayan akü çeşitlerini bulabileceğiniz hepsiburada.com, akü takviye kablolarını da geniş ürün seçenekleri ile ayağınıza getiriyor. Acil durumlarda yanınızda bulunması gereken bu takviye kablolarını akü takviye kabloları kategorisinden kolayca temin edebilirsiniz.
Her araçta mutlaka bulunması gereken akü takviye kablolarını, kategori altında istediğiniz özelliklerde bulabileceksiniz. Bu kablolar arasında farklı markaların ürünlerini karşılaştırabilir, kıyasladığınız ürünler arasında farkı görebilirsiniz. Farklı amperlerde akü takviye gücü sağlayan kablolar ile beklenmedik anlarda aküsü biten aracı kolayca şarj edebilirsiniz. Özel taşıma çantası ile az yer kaplayan bu akü takviye kablolarını araç bagajında dağılmadan muhafaza edebilirsiniz. Çantalı ürünler dışında çantasız satılan ve farklı uzunluklarda ürünleri akü takviye kabloları kategorisinde bulabilir, yüksek iletkenliğe sahip kablo çeşitlerini aynı kategori altından kolayca inceleyebilirsiniz.
Bu farklı ürünler arasında kauçuk kaplama akü takviye kablolarını Auto Csi, Aksan, Modacar, Carub, Transformacion, Autokit, Rota Car, Dreamcar gibi markalarda bulabilirsiniz. Bunun yanında yüzde yüz bakır iletkene sahip, maşa kısımları plastik izole korumalı kablo çeşitlerini Carspeed, Michelin ve Unitec gibi markalardan satın alabilirsiniz. Bu markaların yanı sıra üç katmandan oluşan takviye kabloları üreten Schwer markasına akü takviye kabloları kategorisinden ulaşabilir, kolay kullanıma sahip bu ürünler ile akünüzü kolayca şarj edebilirsiniz.

Akü Takviye Fiyatları

123 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Carub
  2. Modacar
  3. Aksan
  4. Demircioğlu
  5. Nettedarikcisi
  6. Rota Car
  7. Autocsi
  8. Automix
  9. BoostZone
  10. Space
  11. Haktaş
  12. Pratik
  13. S-Link
  14. Ttec Plus
  15. ALPA
  16. Ataba
  17. Autokit
  18. Automas
  19. BT Car
  20. Bandırma Oto
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20033704/20033707
BAŞA DÖN