Allmode Mobilya markaları ürünleri, yaşadığınız mekanların daha estetik görünmesini sağlar. İşlevsel özellikleriyle de beğeni toplayan ürünler, kaliteli malzemeler ile üretilir. 2002 yılında Allmode adıyla ulusal ölçekte markalaşan firma, 1966 yılından bu yana halı alanında faaliyet göstermektedir. Markanın geniş ürün yelpazesi arasında; oturma odası, yemek odası, antre ya da yatak odası gibi yaşam alanlarında kullanabileceğiniz birçok farklı mobilya modeli bulabilirsiniz.

Allmode Mobilya Markaları Ürünleri Nelerdir?

Allmode Mobilya markasını ürünleriyle oturma odanızın ferah bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Markanın şık koltuk takımları ile konforu ve zarafeti bir arada yaşayabilirsiniz. Oturma odalarınızda yer alan boş kalmış köşeleri değerlendirmek için de Allmode Mobilya’nın kullanışlı köşe takımlarını tercih edebilirsiniz. İdeal bir oturma odası tasarımı için, koltuk takımları ile uyumlu mobilyalar seçebilirsiniz. Markanın koleksiyonunda yer alan estetik sehpa çeşitleri ile oturma odanızda modern bir görünüm yaratabilirsiniz. Zigon sehpa, yan sehpa ve orta sehpa modelleri, fonksiyonel yapılarıyla günlük işlerinizi de oldukça kolaylaştırır.

Allmode Mobilya’nın ürettiği TV ünitesi modelleri de televizyon keyfinizin artmasını sağlar. TV üniteleri, şık görünümleri ile mobilya ve halı gibi dekoratif unsurlara da ahenk katar. Ayaklarınızı uzatıp televizyon izleyebilmenizi sağlayan puf modelleri, oturma odanızda konforlu bir ortam yaratabilmenize imkan tanır. Evinizde konforlu vakit geçirmenizi sağlayacak sallanan koltuk modellerin tercih ederek, yaşam kalitenizi de yükseltebilirsiniz. Markanın dekoratif kitaplık çeşitlerini de hem oturma odanızda hem de çalışma odanızda kullanabilirsiniz.  

Allmode Mobilya Markaları Ürünlerinin Özellikleri

Kaliteli malzemeler ile üretilen Allmode Mobilya ürünleri, dayanıklı yapıları sayesinde uzun süre rahatlıkla kullanılabilir. Markanın geniş ürün skalası arasında yer alan yatak odası ve genç odası takımları da evinizi güzelleştirmenize yardımcı olur. Karyola, gardırop ve komodin gibi mobilyaları ile oluşturulmuş nitelikli yatak odası takımları ile yaşam alanlarınıza ferah bir görünüm kazandırabilirsiniz. Yatak odalarını daha işlevsel bir şekilde kullanmak isterseniz, şifonyer ve takı dolabı gibi ürünleri de tercih edebilirsiniz. Şık bir görünüm sunan yatak odası takımları, kullanışlı detaylarıyla da yaşam kalitenizi artırır.

Allmode Mobilya koleksiyonunda yer alan genç odası takımları da evinizin dekorasyonuna farklı bir hava katar. Karyola, çalışma masası, gardırop, komodin, şifonyer ve kitaplık gibi ürünlerden oluşan genç odası takımları, dinamik ve modern tasarımlarıyla dikkat çeker. İşlevsel tasarımlarıyla öne çıkan dolaplar da yaşam alanlarınızı daha düzenli tutabilmenize yardım eder. Allmode Mobilya ürünleri ile evinizin girişine de zenginlik katabilirsiniz. Markanın sunduğu dresuar, dilsiz uşak, ayakkabılık ve portmanto gibi mobilya çeşitlerini de evinizin antresine ya da hol kısmına yerleştirebilirsiniz. Evinizi daha verimli bir şekilde kullanabilmenize imkan tanıyan mobilya modelleri, konuklarınızın da beğenisini kazanır.

Allmode Mobilya Markaları Ürünlerinin Fiyatları

Kaliteyi ve uygun fiyat oranlarını bir araya getiren Allmode Mobilya modelleri ile evinizi ideal bir şekilde dekore edebilirsiniz. Günün en önemli anlarını geçireceğiniz yemek odalarını da Allmode ürünleri ile donatabilirsiniz. Şık yemek masaları ile yemek saatini keyifli bir hâle getirebilirsiniz. Masa takımı modelleri de yemek odalarınızın daha uyumlu bir görünüme kavuşmasını sağlar. Açılır yemek masası çeşitleri de fonksiyonel yönleriyle hayatınızı oldukça kolaylaştırır.

Allmode Mobilya modelleri, evinizin daha ferah ve yaşanılabilir bir yer hâline gelmesine katkı sunar. İşlevsel detaylar ile donatılmış olan mobilya çeşitleri, estetik tasarımları sayesinde evinizin dekoratif tarzına da ahenk katar. Evinizde kullanabileceğiniz birçok zarif ve dayanıklı Allmode Mobilya modelini Hepsiburada’da bulabilirsiniz. Seçeceğiniz şık ve fonksiyonel Allmode Mobilya ürünlerini, sepete ekleyerek hemen satın alabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Allmode Mobilya Markaları

.
Marka
Antre / Hol
.
Toplam 13 / 13 ürün
DSACategoryId/60002028/18021299/allmode