Okul dendiği zaman ilk akla gelen ihtiyaçlardan biri olan ancak sadece okulda değil günlük yaşamda her an ihtiyaç duyulabilen başlıca malzemeler arasında öne çıkan boya kalemleri, binlerce farklı çeşidi ve her ihtiyaca yönelik modelleri ile tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Her boya işlemi ayrı yapıda dizayn edilerek yaratılan Alpino boya kalemleri rengarenk çeşitleri ile göz kamaştırıyor. Boya kalemleri haricinde çok farklı özelliklerdeki fırçaları ve boya aksesuar çeşitlerini de bulunan Alpino markası göz alıcı ambalajları ve geniş ürün gamı ile dikkat çekiyor. Çevre dostu Alpino boya kalemi modelleri her yaş grubundaki tüketicilerin ihtiyaç duyduğu kırtasiye malzemeleri arasında şık tasarımları ve işlevselliği ile tercih ediliyor.

Kreşlerdeki oyun gruplarından, üniversiteye ve ofislere kadar her yaştaki çocuklar, gençler veya yetişkinlere yönelik ürün portföyüne sahip cıvıl cıvıl Alpino kalem ve boyaları içerisinde aranılan ürünü bulmak kolay olduğu kadar eğlenceli bir hale de geliyor. Özel olarak seçilmiş sağlıklı, alerjensiz ham maddelerden üretilen Alpino boyalarda ürün güvenliği ve doğal çevrenin korunuyor olması da markanın tercih edilmesinde ön plana çıkıyor. Anti-alerjik yapılarıyla dikkat çeken boya malzemeleri; kırmızı, mor, yeşil, pembe, turuncu tonlardaki cezbedici renkleri ile de göz kamaştırıyor. Her yaşın ihtiyacını karşılayabilecek Alpino boya kalemi; okullarda, iş yerlerinde ve daha birçok ortamda kullanışlı özellikleriyle hayatımızı kolaylaştırıyor. Sunumlarda, toplantılarda, doğum günü ve eğlenceli kutlamalarda, çalışma masanızda, ödevlerde veya farklı boyama işlemlerinde sağladıkları dikkat çekici etkileri dokundukları her ortama farklı bir hava katıyor.

Yılların getirdiği bilgi birikimi ve deneyim ile üretilen kaliteli, sağlıklı ve dayanıklı Alpino boya kalemi modelleri, sulu boyaları, kuru boyama kalemleri, mum boyaları, pastel boyalar, keçeli boya kalemleri haricinde parmak boyaları ve yüz boyaları gibi akla gelebilecek her türlü boya malzemesini içeriyor. Yüzlerce ürün arasında küçük, büyük her kullanıcıya hitap eden ürün çeşitleri, ihtiyaca göre ürün gamı içerisinden ayrıştırılarak rahatça temin edilebiliyor. Çeşit çeşit boya ve kalem modelleri arasında ambalajları ve açıklama sayfasında bulunan bilgilendirici içerikleri ile kısa sürede aranılan ürün hakkında bilgi sahibi olunabiliyor. Bebeklerin minik ellerine uyumlu şekilde dizayn edilmiş kuru ve pastel boyalar, ergonomik yapılarıyla resim yapmayı seven çocukların hayal dünyalarını renklendirerek rahat kullanımlarıyla da fark yaratıyor. Yarı yumuşak ve düz modelleriyle sağlıklı resim çalışmalarına imkan veren ve elleri kirletmeyen mum boyalar da ailenin her üyesi için güvenle kullanılabilecek bir alternatif oluşturuyor. Parmak ve yüz boyaları ile neşeli tasarımlar yaratılabilirken, çift yönlü keçeli kalemler ile de özellikle ofis çalışanlarının sunumlarını daha gösterişli hale getirmeleri mümkün olabiliyor.

Alpino Boya Kalemi Fiyatları

Avrupa standartlarında üretilen kaliteli modelleri, güvenilir çevresel malzeme standartlarına uygun yapısı ve pratik uygulanabilirliği ile tüketicilerinin beğenisini toplayan Alpino boya kalemi fiyatları da tüketicilerin dikkatini çekiyor. Geniş ürün yelpazesi cazip fiyat seçenekleri ile sunulurken değişik stillere hitap eden çeşitleri ile de her tüketicinin kendi stilini yansıtması mümkün oluyor. İrili ufaklı değişen boyutlarda, farklı tarzlara hitap eden şekil ve renklerdeki kalemler, dokunduğu her kağıdı güzelleştirip daha etkili bir görselliğe sahip olmasını sağlıyor.

Yumuşak gövdeleri ile rahat tutuş imkanı sağlayan boya kalemleri ve fırçalar, küçük ellerin geleceğin büyük ressamları olmalarına yardımcı oluyor. Her bebeğin hayal dünyasına göre şekillendirdiği resimleri güvenle yapabilmeleri için sağlıklı bir ürün gamı sunan Alpino boya kalemleri her ihtiyaca yönelik çeşitleri ile hayatınıza renk katıyor.

Alpino Boya Kalemi Fiyatları

41 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Alpino
  2. Faber-Castell
  3. Jovi
  4. Play-Doh
  5. Talens
  6. Bic
  7. Fatih
  8. Let's
  9. Schmincke
  10. Conte a Paris
  11. Stabilo
  12. Zig
  13. Edding
  14. Monami
  15. Nova Color
  16. Vincent
  17. Südor
  18. Carioca
  19. Craft and Arts
  20. Pritt
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Alpino
DSACategoryId/2147483643/21005491/21005097
BAŞA DÖN