2012 yılında Gaziantep'te kurulan Artemis Halı, üstün teknolojilere sahip son model halı üretim parkuru ile kısa zamanda halı endüstrisinde söz sahibi olmayı başarıyor. Tüketicilerin nabzını yoklayarak halıda değişen moda trendlerini yakından takip eden Artemis Halı kısa süre zarfında ev dekorasyonuna farklı bir soluk kazandırıyor. Yakaladığı ivme ile Türkiye'nin en önemli halı üreticileri arasına adını yazdıran Artemis farklı tarzlara ve değişik zevklere uygun halı modelleri ile öne çıkıyor. Üretimde kaliteyi sürekli arttırmayı amaçlayan Artemis Halı bu amaçla AR-GE faaliyetlerine büyük önem veriyor. Bu sebeple üretim tesislerini yeni teknolojilerle birlikte sürekli güncelliyor ve yeniliyor. 

Artemis Halı Modelleri

Kısa sürede Türkiye'nin sevilen halı markalarından birisi olmayı başaran Artemis Halı, tüketicilere sunduğu birbirinden farklı onlarca koleksiyon ile yaşam alanlarında sınırsız bir dekorasyon özgürlüğü sunuyor. Farklı moda akımlarından izler taşıyan halı koleksiyonu ile Artemis Halı evlerin retro, vintage, klasik, modern ya da yenilikçi tarzlarda dekore edilmelerine imkan tanıyor. Alışılagelmiş çizgilerin dışına çıkılarak tasarlanan Artemis Halı modelleri hayata farklı pencerelerden bakmayı sevenlerin en çok tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Anadolu'nun zengin mirasını tasarımlarına başarılı bir şekilde yansıtan Artemis Halı ile evlerin her bir köşesinde Anadolu'dan izler görmek mümkün oluyor. Artemis Halı, geçmişte oldukça sevilen halı modellerini günümüz halı teknolojisi ile yeniden yorumlayarak canlandırdığı retro stildeki halı modelleriyle odalarda nostaljik bir hava estirmeyi başarıyor. Geniş ürün seçenekleriyle farklı tarzda döşenmiş evler için oldukça geniş bir alternatif sunmayı başaran Artemis Halı her zevke rahatlıkla hitap edebiliyor.

Oryantal desenleri ile ön plana çıkan Artemis Halı modelleri ise sarayların ihtişamını evlere taşıyor. Her bir motifinde farklı bir hikaye barındıran Artemis halılar yumuşak dokularıyla sıcacık ortamlar yaratıyor. İpeksi yumuşaklığı ile öne çıkan Artemis Halı modelleri müşteri beklentileri ve istekleri doğrultusunda farklı dokuma teknikleri ve farklı iplik türleri kullanılarak üretiliyor. Tuşeli parlak akrilik iplikleriyle göz kamaştıran Artemis halıların yanı sıra doğal elyaf kullanılarak üretilen halı çeşitleri yumuşak dokuları ile oldukça dikkat çekiyor. Bunların yanı sıra Artemis'in polyester iplik kullanarak ürettiği halılar yaşam alanlarına yeni ve farklı bir tarz katıyor. Aynı zamanda farklı hav yüksekliklerine sahip olacak şekilde üretilen Artemis Halı modelleri farklı ihtiyaçlara ve zevklere hitap ediyor.

Artemis Halı Fiyatları

Tasarımları ve üretim teknolojileriyle adından söz ettiren Artemis Halı, hijyen açısından da son derece sağlıklı ve güvenli halılar üretiyor. Dokuma sonrası insan sağlığına zararlı olmayan özel bir işlemden geçirilen Artemis Halı modelleri halılardaki tozlanmayı yüzde 74'e kadar azaltabiliyor. Bu özelliği ile Artemis halılar anti-alerjenik bir özellik gösteriyor. Sıvı ve yağ itici özelliği bulunan Artemis halılar sıvıların ve yağların halının içine işlemesine izin vermeyerek yüzeyde kalmalarını sağlıyor. Bu sayede Artemis halılar leke tutmuyor ve kolayca temizlenebiliyor. 

Üretim teknolojilerini ve tasarım çeşitliliğini yüzde yüz müşteri memnuniyeti hedefiyle daima geliştirmeyi amaçlayan Artemis Halı fiyat politikalarıyla da müşteri memnuniyetini hedefliyor. Bu amaç doğrultusunda şekillenen fiyatları ile Artemis Halı tüketicilere her bütçeye uygun seçenekler sunmuş oluyor. Halı üretiminde kullanılan ipliğin kalitesi, hav yüksekliği ve halının boyutları gibi farklı değişkenler halı fiyatlarının farklılaşmasına neden olsa da Artemis Halı fiyatları müşterilerin beklentilerini karşılamayı başarıyor. Tasarım, üretim, fiyatlandırma, satış ve satış sonrası destek konularında mutlu müşteri anlayışı ile hareket eden Artemis Türkiye'nin tercih ettiği halı markaları arasında yer alıyor. 

Artemis Halı Modelleri

1.095 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Ürün Puanı
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Markalar A-Z
  1. Artemis
  2. Merinos
  3. Dinarsu
  4. Padişah Halı
  5. Sanat Halı
  6. Saray Halı
  7. Brillant
  8. Confetti
  9. Payidar
  10. Allmode
  11. Halıforum
  12. Rug Viva
  13. Bahariye
  14. Cici Halı
  15. Else Halı
  16. Efsane Halı
  17. Pierre Cardin
  18. Jungle
  19. Angora
  20. Bebişim Halı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. İplik Türü
 7. Ebatlar A-Z
 8. Tema A-Z
 9. Taban
 10. Hav Yüksekliği A-Z
 11. Renk A-Z
 12. Satıcı A-Z
 • Markalar Artemis
DSACategoryId/60002028/2147483618/9022246/artemis
BAŞA DÖN