ARA
Giriş Yap
0Sepetim
Asus
Asus ROG Strix Radeon RX 5600 XT OC Gaming 6GB 192Bit GDDR6 (DX12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı (ROG-STRIX-RX5600XT-O6G-GAMING)

Asus ROG Strix Radeon RX 5600 XT OC Gaming 6GB 192Bit GDDR6 (DX12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı (ROG-STRIX-RX5600XT-O6G-GAMING)

Asus
%
  • iline bugün teslimat seçeneği
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
  • iline bugün teslimat seçeneği
  • Karşılaştır
23 Mayıs 2020, Cumartesi
Ürün gerçekten harika Asus kalitesi ortada Pubg ful ulturada 130 Fps Altına düşmedi ve buz gibi çalışan kart 57 dereceyi geçmedi beklentimin çok üstünde oldu çok menmun kaldım . Alıcak arkadaşların gönlü rahat olsun hepsiburadaya da teşekkürler .
M***** E***** MELİKGAZİ - Kayseri Tüm Değerlendirmeler (10)
DSACategoryId/2147483646/8/204

Asus ROG Strix Radeon RX 5600 XT OC Gaming 6GB 192Bit GDDR6 (DX12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı (ROG-STRIX-RX5600XT-O6G-GAMING)

ROG-STRIX-RX5600XT-O6G-GAMING
ROG Strix Radeon™ RX 5600 XT 1080p oyunculukta yüksek performans sunuyor
- OC Edition: Boost Hızı 1640 MHz'e kadar (OC Modu)/ 1620 MHz'e kadar (Gaming Modu). 14Gbps'e varan Bellek Hızı
- Eksen Teknolojili Fanlar, daha uzun kanatlara sahip olmak için daha küçük yuvalar kullanıyor ve aşağı yönlü hava basıncını artırmak için bir bariyer halkasından yararlanıyor.
- 0 dB Teknolojisi yüksek performans gerektirmeyen oyunları sessiz bir şekilde oynamanızı sağlıyor.
- 2.7-Slot Tasarımı, üç adet güçlü Eksen Teknolojili fanlardan tam anlamıyla yararlanarak soğutma yüzeyi alanını genişletiyor.
- Çift BIOS anahtarı, Sessiz ve Performans BIOS profilleri arasında geçiş yapmanızı sağlar.
- Auto-Extreme Teknolojisi, güvenilirliği artırmak için otomasyondan yararlanıyor.
- Super Alloy Power II, üst düzey alaşımlı bobinler, katı polimer kapasitörler ve bir dizi yüksek akımlı güç aşaması içeriyor.
- MaxContact Teknolojisi, daha gelişmiş termal aktarım için GPU yongasına 2 kat daha fazla temas ediyor.
- Güçlendirilmiş Çerçeve ile PCB’nin bükülmesi ve yatay olarak eğilmesi engelleniyor.
- ASUS FanConnect II, en uygun sistem soğutması için hibrit kontrollü 2 adet fan başlığı kullanıyor.
Product Image

Uçuşa Geçin
ROG Strix Radeon™ RX 5600 XT 1080p oyunculuğunu domine etmek için donatılmıştır. PCB yüzeyindeki bileşenler Auto-Extreme Teknolojisi ile hassas bir şekilde lehimlendi ve GPU yongası ise MaxContact özelliği ve büyük bir soğutma bloğu ile soğutuluyor. Üst kısımdaki üç fan yeni Eksen Teknolojisi tasarımımızdan yararlanıyor. Bu fanlar bir önceki nesilde sektöre liderlik eden fanların da önüne geçiyor. Bu katmanlar arasında 0dB modu, güçlendirilmiş çerçeve, Super Alloy Power II bileşenleri ve daha birçok özellik yer alıyor.
Product Image

Eksen Teknolojili Fan Tasarımı
Daha İyi, Daha Hızlı, Daha Güçlü
Üst seviye ROG ekran kartlarının yeni nesli için tasarlanan Eksen Teknolojili Fanlar, daha uzun kanatlara sahip olmak için daha küçük yuvalar kullanıyor ve aşağı yönlü hava basıncını artırmak için bir bariyer halkasından yararlanıyor.

0dB Teknolojisi
Sessiz zeka
GPU çekirdek sıcaklığı 45 derecenin altına düştüğünde gelişmiş dahili kontrolcü fanları durdurur. Böylece oyun keyfini sessiz bir ortamda yaşayabilirsiniz. Sıcaklık belirli eşiği geçtiğinde fanlar otomatik olarak çalışmaya başlar.
mars

2.7-slot Tasarımı
Isıyı dağıtın
Strix, büyüdükçe daha iyi olan geniş bir soğutma bloğu taşıyabilmek için 2.7-slot yer kaplıyor. Ekstra termal tavan boşluğu hız aşırtma potansiyelini artırıyor ve fanların hafif yükte daha düşük hızlarda çalışmasını sağlar.

Çift Bios
Akıllı seçim yapın
Düşük çekirdek sıcaklığına mı yoksa düşük gürültü seviyesine mi öncelik veriyorsunuz? Performans modu, kartların her an serin kalması için fanların dönmesini sağlar. Sessiz mod ise aynı güç hedefini ve üst düzey ayarları korur fakat orta seviye sıcaklıklarda daha sessiz çalışmak için daha az agresif bir fan programı uygular. Daha fazla özelleştirme ve kontrol seçenekleri için GPU Tweak II yazılımına göz atın.

Auto-Extreme Teknolojisi
Hassas Otomatik Üretim
Auto-Extreme Teknolojisi, endüstride yeni standartlar belirleyen ve tüm lehim işlemlerinin tek seferde yapılmasını sağlayan bir otomatik üretim sürecidir. Bu süreç, bileşenler üzerindeki termal zorlanmayı azaltıyor ve güçlü temizlik kimyasallarının kullanılmasını önlüyor. Sonuçta doğaya daha az etki eden, üretimde güç tüketimini azaltan, daha güvenilir bir ürün ortaya çıkıyor.

Super Alloy Power II
Üst düzey güç bileşenleri
Değişen oyun ve uygulama iş yükleriyle başa çıkmak için RDNA mimarisi hızı anında değiştirebiliyor. Bu da hız arttığında oluşan akımın üstesinden gelebilen bir güç dağıtım devresine ihtiyaç doğuruyor. Strix, bir dizi birinci sınıf kapasitör, DrMOS güç aşamaları ve alaşım çekirdekli bobinlerle donatıldı ve bu sayede performansı en üst seviyeye taşıyor.

MaxContact Teknolojisi
Hassas üretim ısı dağıtıcısı
Endüstride bir ilk olan MaxContact teknolojisi, GPU yongasına 2 kat daha fazla temas eden bir ısı dağıtma yüzeyi oluşturmak için hassas üretim teknikleri kullanıyor. Bunun sonucunda termal aktarım daha iyi seviyeye geliyor.

Güçlendirilmiş Çerçeve
Lider Mimari
PCB'nin bükülmesini ve yatay olarak eğilmesini önleyen metal bir parça.

Aura Sync
Rakipleri gölgede bırakın
Strix, ön muhafazasında ve arka plakada Aura RGB aydınlatmaya sahiptir. Tamamen özelleştirilmiş bir oyun sistemi için Aura Sync yazılımını kullanarak uyumlu ürünlere bağlanın. Işıkları müziğe göre senkronize edebilir, sıcaklığa göre renk değiştirmelerini sağlayabilir veya çeşitli desen ve sabit yanma seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Sisteminiz için parça toplarken Aura Sync logosunu aramayı unutmayın.
Sabit
Her zaman açık
Nefes
Artma ve azalma
Yanıp sönme
Işık açılır ve kapanır
Renk döngüsü
Gökkuşağı renkleri arasında geçiş yapar
Müzik efekti
Müziğinizin temposuna göre yanıp söner
GPU sıcaklığı
GPU iş yüküne göre renk değiştirir

Gizli Mod
Siz de bir ninja olun
Bazen tüm ışıkları kapatmak istersiniz... İşte bu yüzden ekran kartınıza kullanışlı bir gizli mod düğmesi ekledik. Tek bir tuşa basarak, renk dünyasının efendisiyken gizli bir ninjaya dönüşebilirsiniz.

FanConnect II
Daha akılı fan hızı
ASUS FanConnect II'de, daha uygun bir sistem soğutması için hem PWM hem de DC sistemlerine bağlanabilen, hibrit kontrollü bir 4-pin başlık yer alıyor. Bağlanan fanlar GPU ve CPU sıcaklıklarına tepki veriyor. Böylece siz ne yaparsanız yapın, sisteminiz en uygun şekilde soğutuluyor. Kapsamlı bir grup ayar seçeneği sayesinde fan hızlarını kendi tercih ettiğiniz soğutma ve gürültü dengesine göre belirleyebilirsiniz.

AMD Radeon FreeSync™
Sizi İçine Çeken Oyun Dinamikleri
Takılma ve yırtılmasız oyunları, birçok ASUS monitörde bulunan AMD Radeon FreeSync™1 ve FreeSync™ 2 HDR2 teknolojileriyle deneyimleyin.

GPU Tweak II
Takip Et ve Ayarla
ASUS GPU Tweak II aracı, ekran kartı performans ayarını bir üst seviyeye taşıyor. Bu araç; GPU çekirdek saat hızları, bellek frekansı, voltaj ayarları gibi birçok kritik ayarı yapmanızı ve özelleştirilebilir bir arayüz üzerinden her şeyi gerçek zamanlı olarak takip etmenizi mümkün kılıyor. Kartınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak çok sayıda özellik arasında gelişmiş fan kontrolü de bulunuyor.

XSplit Gamecaster
Üst Düzey Yayıncılık
XSplit; oyun içi not ekleme ve diğer gelişmiş özelliklerle üst düzey bir yayıncılık deneyimi sunuyor. Belirli ASUS ekran kartlarını satın alınca verilen ücretsiz lisansın tadını çıkarın. İnternette görüşürüz!

wtfast
Gecikmesiz oyun keyfi
Gecikme, bekleme ve kayıp paketlerin olmadığı bir oyun deneyimi yaşamanıza yardımcı olmak içn wtfast ile iş birliği yaptık. 6 aylık wtfast Gamers Private Network üyeliğiyle daha akıcı bir çevrim içi oyun deneyimi için düşük ping'lerin keyfini sürün. Bir ASUS ekran kartı satın alın ve beklemekten kurtulun!

Quantum Cloud
GPU'nun gücüyle kâr edin
Quantumcloud boşta duran GPU'nuzu çalıştırarak zahmetsizce ekstra para kazanmanızı sağlayan basit ve güvenli bir hizmettir. Kullanımı kolay bir uygulamayla bilgisayarınız bulut tabanlı uygulamaların çalışmasına yardımcı olur, bu süreçte de para kazandırır. Kazandıklarınız otomatik olarak WeChat veya PayPal hesabınıza aktarılır ve Quantumcloud internette hiçbir kişisel verinizi saklamadığından gizliliğiniz de bozulmaz. Şimdi para kazanmaya başlayın!

AMD Radeon™ Yazılımı Adrenalin 2020 Sürümü
Kararlı Yazılım
En yeni Radeon™ Yazılımı Adrenalin 2020 Sürümü, yeni oyun sürümleri ve son derece özelleştirilebilir bir oyun deneyimi için optimize edilmiş en yeni sürücülerle ekran kartınızın potansiyelini tamamen ortaya koyuyor.

Radeon Anti-Lag
Her kare ve tıklamanın önemli olduğu zamanlarda AMD Radeon Anti-Lag, oyuncular ve rekabetçi eSports oyuncuları için en önemli araçtır ve sahip olunması gereken bir özelliktir. Radeon Anti-Lag, bir tuşa basmakla veya fareyi hareket ettirmekle bir oyuncunun arasındaki süreyi en aza indirerek ve bu cevabın ekranda görünmesini sağlar.

Akıllı Keskinleştirme Teknolojisi
Radeon Görüntü Keskinleştirme (RIS), en az performans etkisi ile canlı görünen görseller sunmak ve ayrıntıları akıllıca geliştirmek için tasarlanmış kontrast uyumlu bir keskinleştirme algoritmasıdır.

FidelityFX
FidelityFX, ek yükü azaltmak ve GPU'nuza uygun visseral deneyimleri serbest bırakmak için birden fazla efekti otomatik olarak daha az gölgelendirici geçişine daraltan yüksek kaliteli bir işlem sonrası oluşan efekt koleksiyonudur.

Radeon™ Boost
Yüksek Kare Hızlarına kaliteyi etkilemeden ulaşmak için çözünürlüğü dinamik olarak düşürerek oyunlarınızda performans artışı sağlayın.

Tamsayı Ekran Ölçeklemesi
Tamsayı Ekran Ölçeklemesi ile klasik oyunların nostaljisini modern yüksek çözünürlüklü ekranlarda yeniden yaşayın. IDS, net bir görsel deneyim sağlamak için her pikseli dört (veya daha fazla) kat kadar yükseltir.

ASUS Türkiye Garantili Ürün
Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.
Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsiz hizmet alabilirsiniz.

Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş geliş kargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır.

Yetkili servise ürün göndermek için qr.asus.com/tamir sitesini, detaylı bilgiler için destek.asus.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
asus-tr-garanti-logo

TEKNİK ÖZELLİKLER
Model ROG-STRIX-RX5600XT-O6G-GAMING
PN 90YV0EB0-M0NA00
EAN 4718017610490
Grafik İşlemci AMD Radeon RX 5600 XT
Bus Veri Standardı PCI Express 4.0
OpenGL OpenGL®4.6
Video Belleği GDDR6 6GB
Saat Hızı - OC Modu 1670 MHz'e kadar (Oyun Hızı**) / ~ 1770 MHz'e kadar (Boost Hızı*)
Saat Hızı - Oyun Modu 1670 MHz'e kadar (Oyun Hızı**) / ~ 1750 MHz'e kadar (Boost Hızı*)
Stream Processors 2304
Bellek Hızı 14Gbps'e kadar
Bellek Arayüzü 192-bit
Çözünürlük Dijital Maks. Çözünürlük:7680x4320
Arayüz HDMI Çıkışı : Var x 1 (HDMI 2.0b)
Display Port : Var x 3 (DisplayPort 1.4)
HDCP Desteği : Var (2.3)
Maximum Görüntü Çıkış Desteği 4
NVlink/ Crossfire Desteği Evet ****
Tavsiye Edilen PSU 450W
Güç Bağlantıları 1 x 6-pin, 1 x 8-pin
Aksesuarlar 1 x Hızlı Kurulum Rehberi
1 x Teşekkür kartı
1 x ROG Kablo Bağı
Yazılım ASUS GPU Tweak II & Sürücüler
Boyutlar 11.96 " x 5.12 " x 2.13 " İnç
30.37 x 13 x 5.39 cm
Slot 2.7 slot
3D Desteği Var
Bağlantı HDMI
Bellek Tipi GDDR6
Bit Değeri 192 Bit
Chip Seti AMD
Çekirdek Hızı Boost 1640 MHz
Çekirdek Hızı 1560 MHz
DirectX Desteği 12
Display Çıkışı 3 Adet
DVI Çıkışı Yok
DVI-D Yok
DVI-I Yok
Geliştirilmiş Teknolojiler Crossfire
Grafik Bellek 6 GB
Grafik İşlemcisi AMD Radeon RX 5600 XT
Güç Tüketimi 150 W
HDMI Çıkışı 1 Adet
Mini Display Çıkışı Yok
Minimum Güç Kaynağı (PSU) 450 W
Overclock (Hız Aşırtma) Var
Slot Tipi PCI-Express 3.0
Soğutma Fanlı Soğutma
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000QRKVQ
Asus ROG Strix Radeon RX 5600 XT OC Gaming 6GB 192Bit GDDR6 (DX12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı (ROG-STRIX-RX5600XT-O6G-GAMING)
Çok İyi
(10)
Çok İyi (10)
%100
İyi
(0)
İyi (0)
%0
Ne İyi / Ne Kötü
(0)
Ne İyi / Ne Kötü (0)
%0
Kötü
(0)
Kötü (0)
%0
Çok Kötü
(0)
Çok Kötü (0)
%0
Ortalama Puan
5,0
Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.
Filtrele
Sadece satın alanlar (4)
Fotoğraflı değerlendirmeler (2)
Bu ürün ile ilgili 10 değerlendirme var.
Sırala
Bu ürün ile ilgili 10 değerlendirme var.
ME
ME
Ürün gerçekten harika Asus kalitesi ortada Pubg ful ulturada 130 Fps Altına düşmedi ve buz gibi çalışan kart 57 dereceyi geçmedi beklentimin çok üstünde oldu çok menmun kaldım . Alıcak arkadaşların gönlü rahat olsun hepsiburadaya da teşekkürler .
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- Kayseri
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
AM
AM
Harika bir ekran kartı özellikler tasarımsal anlamda. Eğer bu kartı alacak olursanız bu kart çift bios lu bir kart ve eğer isterseniz biosu güncelleyebilirsiz.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- Ankara
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
UH
UH
İyi paketleme seri teslimat.. Uzun uzuna anlatmaya gerek yok, gerek yazılımı gerej performansı on numara alıcılara hayırlı olsun.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Vizyon Bilgisayar satıcısından aldı.
(23) - Isparta
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
MA
MA
Msi gaming x ile beraber rx 5600 xt gpusunun zirvesinde olan kart. Kalitesi tartışılmaz.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(21) - Elazığ
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
OD
OD
yine müthiş bir ürün. yine asus şaşırtmadı beni. emsallerinin en iyisi diyebilirim.
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
FD
FD
3 Fanlı ekran akrtları içerisinde en iyisi bu model tartışmaya kapalı olan bir konu. oyunlarda drop sorunu yok , fan sesi yok , kafan rahat sizede öneririm
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
HK
HK
Bios güncellemesi ile %10 performans artışı yaptım , ilk haline göre performans arttı. ısınma yada fan sesinde artış olmadı gerçekten çok başarılı bir model
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
serisinin en iyisi. en güçlü soğutma en kaliteli bileşenlerden üretilmiş.ne drop yaşarsınız ne fps düşmesi. tavsiye ederim
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
KP
KP
Fp olarak çok iyi bir ürün herkese tavsiye ederim.
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
ÖS
ÖS
4 Fanlı alınabilecek en iyi model olduğunu düşünüyorum. Ne ısınma ne ses şikayetim var herşey stabil
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
Sapphire RX 550 4G D5 PULSE OC   11268-01-20G
SapphireNitron+Radeon RX 580 4G OC 256Bit GDDR (Dx12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı 11265-07-20G
Sapphire Pulse AMD Radeon RX570 8GB 256Bit GDDR5 (DX12) Ekran Kartı 11266-66-20G
Sapphire Radeon RX 550 2GB 64Bit GDDR5 (DX12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı 11268-21-20G
%8
873,00 TL 800,56 TL
%23
2.154,00 TL 1.649,00 TL
%16
1.899,00 TL 1.598,99 TL
%6
649,00 TL 611,05 TL
Satıcı
Hepsiburada 10
EPATeknoloji 9,8
Hepsiburada 10
Hepsiburada 10
Değerlendirmeler
(24)
(38)
(105)
(1)
Bağlantı Display Display Display HDMI
Bellek Tipi GDDR5 GDDR5 GDDR5 GDDR5
Bit Değeri 128 Bit 256 Bit 256 Bit 64 Bit
Çekirdek Hızı 1206 MHz 1411 MHz 1750 MHz 1206 MHz
Geliştirilmiş Teknolojiler Crossfire Crossfire OpenGL OpenGL
Grafik Bellek 4 GB 4 GB 8 GB 2 GB
Overclock (Hız Aşırtma) Yok Var Yok Yok
Başa dön