Bellona Yatak 

Sağlıklı ve yeterli bir uyku için, yatağınızın rahatlık sağlaması ve vücut ihtiyaçlarınızı karşılaması gerekir. Aksi takdirde her zaman yorgun, yetersiz uyku ve sürekli dönme isteği ile istediğiniz uyku kalitesini elde edemezsiniz. Bellona yatak üreticileri doğru seçilen bir yatak ile kısa süreli uykularınızda dahi aynı kaliteyi alabileceğiniz yataklar üretilmiştir. Bellona’nın çift taraflı yatak modelleri, rahat bir uykunun yanı sıra konforu ve kalitesi ile de eşsiz uyku deneyimleri yaşatacaktır. Tüm günün stresi, yorgunluğu ve vücudun rahatlama isteğini karşılayacak tasarımlara sahiptir. Sağlıklı bir uyku ile hem bedensel hem de zihinsel olarak daha dinç ve daha aktif olmanıza yardımcı olacaktır. 

Bellona yatak modelleri çift kişilik, tek kişilik ve yavrulu yatak modelleri ile her ihtiyaca cevap verir. Yavrulu yatak modelleri kapalı olmaları halinde tek kişilik yatak olurken, az yer kaplaması ile oldukça kullanışlıdır. Baza olan alt bölmesi ile diğer yatağı da ister alçaltarak isterseniz yükselterek ikinci bir yatağa sahip olursunuz. Pratik ve avantajlı olan bu yatak modelleri son yıllarda çok talep görmektedir. Çok sayıda farklı seçenekler sunan Bellona yatakların modelleri fiziksel yapınıza uyumlu olarak tasarlanmıştır. Tek kişilik yatak modelleri de fiziksel yapınıza uyum sağlamaktadır. Bellona yataklarının yayları ve üst katmanları yoğun testlerden geçer. Kullanım rahatlığı sağlayan tasarımları ile omurga yapısına uyumlu, vücut ağırlığını farklı noktalara eşit bir şekilde dağıtılır. Uyku sırasında tamamen rahatlığınızı ve dinlenmiş bir vücut ile kalkmanızı sağlayacaktır. Ayrıca yataklarda yatak yaylarını koruyan pedleri de özel bir şekilde tasarlanmaktadır.

Bellona yataklar, farklı birçok beklentiyi karşılayarak farklı teknolojilerle üretilmiştir. Birbirinden özel seriler üreten Bellona yataklarından hoşlananlar Caprice modelini tercih edilebilir. Vücut ağırlığınızı dengeli bir şekilde yatağın bütününe yayarak yay sistemi ile uyku düzeninizi ideal hale dönüştürür. Orta seviyedeki bir sertlik arayanlar Refleks modellerini tercih edebilirler. Yatak altı spirli bonel yay teknoloji sistemi ile üretilen modelde vücudun ani hareketlerine göre şekil değiştirmelerinizde dahi vücudunuzu dengede tutacaktır. Diğer bir Bellona modeli ise Still yataktır. SL yay sitemi ile geliştirilerek ağırlığı yatağa dengeli olarak dağıtır. Uyku sırasında yatakta çökmeler oluşmayacaktır. Sünger yoğun bir şekilde kullanılarak konforlu ve rahat bir uyku sağlar. Sırt ve omuzlarda stres nedeniyle oluşan ağrılara veya kasılmalara karşı güçlendirilerek daha rahat ve ağrısız uyanmanızı sağlayacaktır. Uyku sırasındaki vücut yapınıza göre şekil alan Bellona yatak modellerinden size uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Bellona Yatak Odası Modelleri

Bellona ürettiği tüm ürünlerinde öncelikle yüksek kalite ve beraberinde yüksek performansı ilke edinmiştir. Şık ve zevkli mobilyaların üretimlerinde size konforu ve rahatlığı arttırarak sağlıklı ürünlerini sunmaktadır. Marka kullanıcılarının ilgisini çeken ilk özellik modern çizgilere hakim olmasıdır. Renkleri ve şık tasarımları ile satışa çıkardığı Bellona yatak odası modellerinin tümü oldukça ilgi çekmektedir. Son kreasyonlarında özellikle yatak odasını yenilemek isteyenler veya yeni evlenenler için müthiş tasarımlar yer almaktadır. İhtiyaç duyduğunuz renkleri ve tasarımları ile dilerseniz tek olarak ya da takım olarak satın alabilirsiniz. Tasarımlarında rustik ve gold detayları olağanüstü renkleri ile uyum sağlar. Beyaz rengin tonları ile parlak bir ortam oluşturabilirsiniz. Kimi modellerinde oval hatlar hakim iken kimi modellerinden keskin net tasarımları ile her zevke hitap eden tasarımları tek çatı altında toplayarak modelleri ile bir şölen havası sağlar. Püskül severler için ya da romantizmden vazgeçemeyenler için açık renkli ve püskül detaylı modelleri de tasarımlarında yer alır. 

Tasarımlarında küçük detaylara büyük önem verilerek dikkatleri üzerine çeker. Bunlardan biri de kullanıcıların en büyük sorunu olan temizliğinin zor olmasıdır. Bunun için temizliği kolaylaştırmak adına yüksek ayak modelleri ile kullanıcıları bu zor durumdan kurtarmayı başarmıştır. Markanın tüm ürünleri birinci sınıf malzemeden üretilir. Ayrıca kullanılan tüm materyaller çevre dostu ve insan sağlığını ön planda tutmaktadır. Bellona tüm evlerin mobilyalarını uzun yıllar renklendiren kaliteli, kullanışlı bir dizayn oluşturur. Kullanıcılarını memnun eden markası ile mobilya takımlarının modellerini arttırarak daha geniş kitlelere ulaşmayı hedeflemektedir. 

Yatak odası takımları içinde yatak, gardırop, şifonyer ve komidin olarak bilinen parçalar bulunur. Yatak ebatları genellikle çift kişilik olarak standart ölçü ile belirlenmiştir. Eğer siz de odanızı yenileyecek veya yeni evlenecek iseniz kullanacağınız alanın genişliğini göz önünde bulundurmalısınız. Yatak odası takımlarında şifonyerler kadınlar için makyaj masası olarak kullanılsa da çekmeceli modelleri ile kullanım alanını artırarak kullanıcılardan büyük beğeni toplamıştır. Dar alanlar için görsel sihirbazdan yararlanıp beyaz renkleri tercih ederek alanı ferah ve aydınlık gösterebilirsiniz. Yatak odası takımlarınızı uzun yıllar kullanım sağlamanız için üretimde kaliteli materyaller kullanılmıştır. Bazaların sağlam ve geniş olması özellikle çok dikkat çeker.

Bellona Yatak Odası Takımı Kalitesi 

Dinlenmek veya rahat bir şekilde uyumak için oluşturulan yatak odaları da tıpkı diğer odalar gibi şık, modern ve kullanışlı eşyalardan oluşturulmak istenir. Farklı zevklere hitap eden modelleri kullanıcılarıyla buluşturan Bellona yatak odası takımı tecrübelerini güvenle sergileyerek tüm yeniliklerini sizlere tanıtmaktadır. Kaliteli ham madde kullanımları ile uzun yıllar kullanım imkanı sağlayan takımların farklı modellere ve tasarımlara sahiptir. Bunlardan biraz bahsetmek istersek ilk modeli Mavenna yatak odası takımıdır. Beyaz ve krem tonları ile renkleri ilk dikkat çeken özelliğidir. Modern çizgilere sahip olan modeli dilerseniz takım olarak tercih edebilir ya da her bir parçasına ayrı bir şekilde sahip olabilirsiniz. Özellikle dolap tasarımı oldukça cezbedici modele sahiptir. Kapakları 4-5-6 olmak üzere farklı genişlikleri ile kullanıcılarına sunar. Dilerseniz sürgülü modellerini de tercih edebilirsiniz. Yatak başlığı yine farklı uzunluklarda üretilmiştir. Kullanım alanınızdaki ölçülere dikkat ederek ebatlarını belirleyebilirsiniz. Diğer bir model olan Vienza yatak odası takımı meşe ve turkuaz renklere sahiptir. Bu modelde farklı bir tasarım mevcuttur. Makyaj aynasında ve dolap içinde aydınlatma bulunur. Bu pratik kullanıma sahip olan modelleri ile çok şık bir görünüşe sahiptir. Turkuaz rengi oda içinde ferahlık veren bir görüntüsü vardır. Temizliği kolaylaştırması amacı ile yüksek ayaklar kullanılması artı bir özelliktir. Sürgülü kapakları ve dolap içindeki çekmeceleri pratik kullanım imkanı sağlar. Pantolon, kravat askıları ince bir detaya sahiptir. Mistral yatak odası takımı yalnızca beyaz renge sahiptir. Beyaz üzerine gold detayları ihtişamı ve gösterişi en üst seviyede tutmaya çalışırken, sadeliği ve zarafeti ile de dikkat çekmektedir. Dolap kapakları 5-6 seçenekleri mevcut olup, temizlik için uygun yüksekliğe sahiptir.

Bellona Yatak Fiyatları 

Bellona çok sayıda farklı seriler üreterek tüm kullanıcıların zevklerine hitap eden modeller üretmektedir. Sizlerde bu modellerden zevkinize ve evinize uygun bir modeli seçerek yaşam alanınızı daha keyifli ve daha zevkli bir hale dönüştürebilirsiniz. Bellona yatak fiyatları üretilen modellere göre değişkenlik gösterir. Yatak ve baza birlikte satın almak isterseniz daha avantajlı fiyatlar elde etmiş olursunuz. Kullanıcıların bütçelerini sarsmadan en uygun liste fiyatları hazırlayarak sağlıklı bir uykuya kavuşmaları amaçlanır.

Yatak modellerinin alternatifleri arasında size en uygun olanını tercih etmeniz ve ihtiyacınıza göre seçim yapmanız en doğru karar olacaktır. Bellona belli dönemlerde fiyatlarında büyük kampanyalar ve indirimler uygular. İndirimli yatak modellerini takip ederek bütçenize en uygun ve dilediğiniz modeli seçebilirsiniz. Tüm ürünleri inceleyerek ve kullanıcı yorumlarına da ulaşarak ürünler hakkında fikir edinebilirsiniz. Fiyatları kolayca karşılaştırabilir, favori ürününüzün indirimlerini takip edebilirsiniz.Bellona Yatak Baza Çeşitleri

Konforu evinizin her bir parçasında hissetmek isteyenlere aradığını sunan Bellona model seçenekleri ile tercih alanınızı genişletmeye devam ediyor. Bellona yatak baza çeşitleri mobilyalar ve yataklar beraber kullanarak evinizde ahengi yakalamanıza yardımcı olmaktadır. Yatak ve bazaların hem beraber hem de ayrı ürün olarak satılması tercihlerinizi doğru bir şekilde yapmanıza yardımcı olur. Bazaların sandıklı ve iç hacminin geniş olması dolabınıza sığmayan veya ev tekstili diğer ürünlerinizi muhafaza edeceğiniz bir başka alan olarak kullanma imkanı sağlıyor.

Düzenli bir alan oluşturmak ve ayrıca sağlam bir şekilde muhafaza etmek istediğiniz tekstil ürünlerinizi hem tek kişilik hem de çift kişilik olarak üretilen bazalara yerleştirebilirsiniz. Baza alımında dikkat edilmesi gereken tüm noktalara gösterdiğiniz hassasiyeti yataklara da göstermeniz gerekir. Çünkü uyku kalitesinin yüksek olması ile birlikte güne zinde ve sağlıklı bir şekilde başlamanız çok önemlidir. Enerjinizi depolamak, mutlu uyanmak ve bunu tüm gün devam ettirmek yatak baza tercihinizi doğru yönde seçim yapmanızı sağlayacaktır.

Bellona Yatak Odası Fiyatları

Yatak odası mobilyalarında birçok seçeneği kullanıcılarına sunan markanın açık, koyu, modern, klasik gibi farklı ve birbirinden özel modelleri bulunur. Bellona yatak odası fiyatları her bir modelin tasarımlarına ve kullanılan materyallerine göre farklı fiyatlar sunmaktadır. Farklı motifler ve desenleri tasarımlarında kullanarak şık ve gösterişli modeller ile oldukça cazip seçenekler sunmaktadır. Klasik modellerden hoşlananlar için meşe tonlarına daha çok yönelerek ahşap görüntüsünü çok beğeneceğinize inanıyoruz. Tüm bu modellere fiyatları doğrultusunda ödeme planı yaparak sahip olabilirsiniz. Bütçenize hitap eden seçeneklerden beğendiğiniz modelleri tercih edebilir, ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. İndirim ve kampanya dönemlerini takip ederek sahip olduğunuz ürünü uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Bellona Yatak Fiyatları 2020

Gününüzün üçte birini uyuyarak geçiren insanların beden rahatlığı yaşamı etkileyen en önemli unsurdur. Rahat, sağlıklı ve dinlenmiş bir uyku konforu için kaliteli yatak şarttır. Bellona yatak fiyatları 2020 listesini yenileyerek büyük sezon indirimleri ve kampanyalar hazırlamıştır. Çünkü kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap vermeyi ilke edinen marka yeni ve uygun ödeme avantajları ile bütçenizi sarsmayan taksit seçenekleri sunuyor. 

İleri teknoloji ürünlerinde müşteri beklentisine büyük oranda ulaşan markanın tasarımları ve kaliteli yaşam herkesin hakkıdır düsturu ile üretimlerini yapmaktadır. Bu kaliteyi yakalamak için titiz çalışmalar yaparak yatak çeşitlerini tüm markaların önüne geçirmeyi başarmıştır. Sağlığın her şeyden önde geldiği gelir düşüncesi ile sağlıklı ve konforlu bir uyku alanı oluşturmaktadır. Bellona yatak alanında en iyi yatakları üreterek, yüksek kalitesi ile ürünlerini kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. Müşterilerin beklentilerinin üstünde yüksek performans göstererek dünya standartlarında üretimler yapmaktadır. 

Bellona üretimleri konusunda yakaladığı başarıyı, fiyat seçenekleri konusunda da göstererek kullanıcılarına geniş olanaklar sağlamıştır. Kalitesinin yanı sıra uygun fiyat seçenekleri ile de hizmetlerini sürdürmeye devam ettirmektedir. Bütçenize uygun fiyat seçenekleri ile hem bütçenize hem de bedeninize büyük bir fırsat yakalamanızı sağlıyor. Zevkinize uygun yatak seçimleri yaparken bütçenizi de aşmanızı engelleyen fiyat aralıkları ile her kesime hitap eden bir anlayış sergilemektedir. 

Bellona Yatak Başlığı Modelleri

Yatakların hem dekoratif hem de duvara ya da pencereye temas etmesini engelleyen yatak başlıkları renkleri ve tasarımları ile göze hoş bir görüntü sağlar. Bellona yatak başlığı modelleri ile evinizde sahip olduğunuz yatağınıza hoş bir ambiyans ile modern bir görüntü elde edebilirsiniz. Dilerseniz farklı renk ve model seçenekleri ile uyum gösteren tasarımları inceleyerek yatak odanıza yepyeni bir soluk getirebilirsiniz. Pudra, antrasit, gri, siyah gibi dikkat çeken renklere sahip olan modellerden yatak odalarının tamamlayıcısı görevini üstlenirler. Yatağınıza uygun yatak başlığı modelleri arasında hasır, metal veya deri gibi farklı seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz. Dilerseniz ahşap yatak başlığını da tercih ederek klasik zevkinizi devam ettirebilirsiniz. Lacivert renkli yatak başlıklarını açık renklerle kontrast bir uyum sağlayabilirsiniz. 

 Klasikten, moderne tüm dekorasyon parçalarınıza hareketlilik kazandırmak için LED’li yatak başlıkları seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. Dilerseniz gece aydınlatması olarak ta kullanabilirsiniz. Örgü yatak başlığı da sıcak bir atmosfer oluşturan modeller arasında yerini almaktadır. Bellona yatak başlıkları modelleri hem sade hem gösterişli hem de tüm zevklere hitap eden tasarımlara ve renklere sahip geniş seçeneklere sahiptir. Konfor arayanlar için kapitoneli üretimler yapılırken, gösterişi sevenler içinse nubuk ve deri malzemeden üretilen yatak başlıkları oldukça asil bir görünüm sunmaktadır. Zamanı geriye alarak otantik severler içinse antika yatak başlıkları mekana nostaljik bir hava katmaktadır. Yapmanız gereken tek şey zevkinize hitap eden modeli seçmek olacaktır.

Bellona Yatak Örtüleri 

Ev tekstili ürünlerinde ihtiyaç duyduğunuz birçok ürüne sahip olacağınız Bellona markasında birbirinden kaliteli yatak örtülerini bulabilirsiniz. Farklı renk ve modelleri ile üstün kaliteli kumaşlar kullanarak hem yatak odası hem de genç odasında kullanabileceğiniz tasarımlar mevcuttur. Bellona yatak örtüleri her anlamda büyük bir titizlikle üretilir. Cilt sağlığınıza uygun olarak üretilmesinin yanı sıra doğal malzemelerin kullanımı ile görsel olarak ta göze hitap eden renklere ve desenlere sahiptir. Yatak tekstili ürünleri seçimlerinizde karakterinizi yansıtacak renkler ve modeller ile odanızın havasını değiştirebilir, ruh halinizi hep olumlu yönde olmasını sağlayabilirsiniz.

Yatak örtüleri ev tekstili ürünleri arasında en sık yenilenen ürünler arasındadır. Her gün kullanılan gerektiğinde öğle uykuları için ya da dinlenmek için üzerinde uyuduğunuz yatak örtüleri sık ve düzenli olarak yıkanması gereken tekstil ürünüdür. Bu değişimleri yaşayanlardan iseniz o halde farklı ebat, model ve renklerde üretilen yatak örtülerinden kendi tarzınızı yenilemek ya da odanızın dekorasyonunu değiştirmek için ilk adımı atabilirsiniz.

Bellona yatak örtüsü yatağınızı süsleyen şık örtülerin yanı sıra odanızın dekorasyonunu da tamamlayan bir ev tekstili eşyasıdır. Eğer yatağınıza uygun yeni bir set bakıyorsanız duvar renklerine, mobilyalarınıza, perdelerinize uyum sağlayan modelleri seçebilirsiniz.

Bellona Yatakları Sağlıklı Mı?

İnsan sağlığının uyurken daha da konforlu olmasını belirten bilim adamlarının önerilerini baz alan Bellona, ürettiği tüm yatak modelleri insan sağlığına uygundur. Vücut ağırlığını eşit bir şekilde dağıtan yataklar bel, omuz ve sırt ağrılarını en aza indirmeye de yardımcı olur. 

Bellona Yatak Odası Takımları Tek Ürün Olarak Alınabilir Mi?

İsterseniz takım halinde isterseniz tek bir ürün olarak satın alabileceğiniz birçok ürünü bünyesinde bulunduran marka fiyat aralıkları ile de bütçenize destek olmaya devam ediyor.

Bellona Satışlarında Taksit İmkanı Var Mı?

Herkesin konforlu bir hayat yaşamaya hakkı vardır düşüncesi ile yola çıkan marka, ürünlerinin tümünde taksitli satış imkanı sunmaktadır. Güncellenen fiyat listesi ve indirimlerle de büyük avantajlara sahip olabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bellona Yatak

71 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Dekorasyon
Ev Tekstili
Ev Tekstili
Yataklar
Yataklar
Visco Yatak
Visco Yatak
Yaylı Yatak
Yaylı Yatak
Lateks Yatak
Lateks Yatak
Yatak Pedleri / Şilteler
Yatak Pedleri / Şilteler
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Ebatlar
Toplam 24 / 71 ürün
DSACategoryId/60002028/2147483618/511123/bellona