Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bosch Psa 900 E Elektrikli 900 Watt Tilki Kuyruğu - 06033A6000

Bosch
2.860,13 TL %3
2.775,13 TL
( / adet)
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (20)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

2.796,50 TL
2.771,00 TL
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003081/13003400

Kullandığı modern teknoloji ile dikkat çeken Bosch Psa 900 E elektrikli 900 Watt tilki kuyruğu testere yardımıyla çeşitli maddeleri keserek işlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Pratik tasarımı ve güçlü performansı ile kullanıcılarından tam not alan kesme makinesi, son derece hafif olan yapısıyla kullanım konforunuzu arttırır. Bıçak bölümünü çıkararak da kullanabileceğiniz tilki kuyruğu ile beraber portatif bir desteğe de erişebilirsiniz. Böylece inşaat ve atölye gibi alanlara aracınızla giderken ürünü otomobilinize rahatça sığdırabilirsiniz. Hem açık hem de kapalı alanlarda yararlanabileceğiniz Bosch Psa 900 E elektrikli 900 Watt tilki kuyruğu sayesinde tozlara ve darbelere dayanıklı bir kesim aletine sahip olabilirsiniz. Tasarımını kullanıcı dostu hale getiren tetik bölümü ile de fark yaratan bu makine, dilediğiniz anda kesim işlemlerini başlatıp durdurabilmenizi sağlayan bu tuşuyla işlerinizi kolaylaştırır.

Bosch Tilki Kuyruğu ile Çok Yönlü Kesim Deneyimi

 • Bıçağının kavisli kesimler için ve hassas kesimler için elverişli olması sayesinde Bosch Psa 900 E elektrikli 900 Watt tilki kuyruğu testereyi oldukça işlevsel şekilde çalıştırabilirsiniz.
 • Paslanmaya karşı dayanıklılık sağlayan bıçağı ile kullanıcılarına verimlilik kazandıran bu ürün, farklı maddeleri detaylı ve kusursuz şekilde keserek işlerinizi zevkle yerine getirebilmenizi sağlar.
 • Hafifliğinin yanı sıra kaydırmaz yüzeye sahip olan tutacak ve dayanak noktaları ile de fark yaratan tilki kuyruğu, güvenli ve hızlı bir kesim deneyimi için geliştirilmiştir.
 • Metallerin yanı sıra ahşap ürünleri ve plastik ürünleri kesmek için de Bosch Psa 900 E’nin güçlü motorundan ve keskin bıçaklarından yardım alabilirsiniz.
 • 900 W güçle başarılı bir performans sergileyen tilki kuyruğu testere, çalışması esnasında ısınmaya karşı dayanıklılık sağlayan motoruyla güveninizi kazanır.

Sessiz Çalışan Bosch Elektrikli Tilki Kuyruğu

Hem motor teknolojisi sayesinde hem de gövdesinin yarattığı yalıtımla düşük ses düzeyinde çalışan Bosch Psa 900 E elektrikli 900 Watt tilki kuyruğu, işlerinizi gerçekleştirirken kulaklarınızın rahatsız olmasını önlemeye yardımcıdır. Kesim kararlılığı yaratan bu ürün, yamuk kesim yapma sorunu ile karşılaşmanızı önlemeye yardım eden tasarımıyla beğeninizi kazanır. Basit ve çok hızlı şekilde bıçak değişimi yapabilmenize olanak tanıyan uç bölüm sayesinde makinenizi farklı özelliklere sahip testere bıçakları ile beraber kullanabilirsiniz. Evinizde ve bahçenizde tadilat, tamirat işlemlerini gerçekleştirirken boruları ve çeşitli eşyaları kolayca kesip biçimlendirebilmek adına Bosch’un geliştirdiği tilki kuyruğunu kullanabilirsiniz. Yüksek güç üreten motor, stabil performansı ile kesim kalitesini üst düzeyde tutar. Aynı zamanda kullanıcılarına geniş bir hareket alanı da sağlayan Bosch Psa 900 E, uzun bir kabloya sahip şekilde üretildiği için çalışma alanınızı daha verimli kullanabilmenize olanak tanır.

Bosch Psa 900 E ile Derin Kesimler Yapmaya Başlayın

Ahşapta kesme kalınlığı 200 mm olduğu için tilki kuyruğu yardımıyla atölyenizde ve evinizin bahçesinde çeşitli ahşap ürünleri ideal ölçülerde kesebilirsiniz. Çelik malzemelerde de başarılı bir performans gösteren bu ürün, 20 mm kesim derinliği yaratarak size performans kazandırır. Makinenin toplam ağırlığının sadece 3.7 kilogram olmasından yararlanarak kesim işlemlerini kolunuzu yormadan sürdürebilirsiniz. Yüksek devirli motoru ile de fark yaratan bu testere, zorlu maddeleri dilediğiniz şekilde bölüp parçalayabilmek için harcadığınız zamanı minimize etmeyi başarır. Eğimli kesimler yapabileceğiniz Bosch Psa 900 E elektrikli 900 Watt tilki kuyruğu ile beraber hem tezgâh başında hem de bahçe ve ev içi gibi alanlarda çeşitli ürünlerdeki fazlalıkları kolayca alabilirsiniz. Böylece tamirat ve dekorasyon işlemlerinde size büyük bir destek sağlayan bir gerecin marifetlerini zevkle deneyimleyebilirsiniz.


Bosch Psa 900 E Elektrikli 900 Watt Tilki Kuyruğu

Ürün Avantajları

 • Optimum ağırlık/büyüklük oranı, ergonomik yumuşak kavrama ve Bosch Elektronik sistemi sayesinde kontrollü kesimler için sezgisel ve kullanımı kolay
 • Birçok malzeme için güçlü ve yüksek performanslı, 900 Watt'lık motoru ve yüksek kesme derinlikleri sayesinde etkileyici kesimler
 • Bosch SDS, bir saniyede zahmetsiz ve güvenli olarak testere bıçağı değiştirme olanağı sağlıyor, üstelik yardımcı alete gerek duymadan
 • Yüksek güvenlik için ön taraftaki kaymaya karşı koruma tertibatı ile güvenilir ve sağlam
 • Bosch Elektronik: Kolay bir kesim başlangıcı için şalter üzerinden devir sayısı ayarı
 • Tüm kaliteli Bosch kılıç testere bıçakları ile uyumlu
 • Pratik saklama için askı düzeneğine sahip yeni kablo sistemi

Teknik Veriler

 • Giriş gücü900 W
 • Çıkış gücü540 W
 • Ahşapta kesme kalınlığı200 mm
 • Çelikte kesme kalınlığı20 mm
 • Testere bıçağı stroku28 mm
 • Makine ağırlığı3,7 kg

FonksiyonlarUlaşılması zor yerlerde kesim yapmak için geliştirilen testere modellerinden biri olan tilki kuyruğu testereler, ince uçlu tasarımı ile tanınıyor. Panter testere olarak da bilinen ve ince uçlu bıçağının ileri geri hareket etmesiyle kesim yapan testere modeli, ayrıca kaba kesimlerde ve budama işlerinde tercih edilen model oluyor. Hassas kesim imkânı verdiği için birçok farklı iş kolunda ve bahçecilik gibi işlerde kullanılan tilki kuyruğu testereler, farklı marka ve model seçeneği ile piyasada bulunuyor.

Piyasadaki tilki kuyruğu testerelerden biri olan Bosch Psa 900 E elektrikli 900 watt tilki kuyruğu testere, gelişmiş özellikler taşıyan modeller arasında yer alıyor. Çok yönlü kesme işleri için tasarlanan model, güçlü bıçak tasarımı ve rahat kullanım özellikleri taşıyor. Maksimum ağırlığı 3,7 kg olan alet, çift elle kolayca kesim yapmaya imkân verirken 900 watt gücünde motoru ile yüksek bir performansa sahip oluyor. Hızlı bıçağı ve güçlü motoru sayesinde zorlu kesim işlerinin altından kalkabilen elektrikli testere; birçok farklı malzeme türünü kolayca kesebiliyor. Ahşapta kesme kalınlığı 200 mm olurken çelik kesme kalınlığı ise 20 mm olarak belirtiliyor ve plastik gibi diğer malzeme türlerini de rahatça kesebildiği görülüyor. Farklı malzemeleri kolayca kesme özelliği ile birlikte bilhassa tadilat ve bahçe işlerinde ideal kesimler yapan ürün, Bosch markasının geliştirdiği elektronik kontrol sistemi ile geliyor. Kontrol sistemi sayesinde sezgisel kullanıma imkân veren model, kesim işini kolaylaştıran özellikler taşıyor.

Farklı malzemeler için doğru güç ayarlama seçeneğine sahip olan model, Bosch Elektronik özelliği sayesinde kesilecek malzeme türüne göre önce hafif güçle başlayıp ardından tüm güçle çalışıyor.

Sezgisel güç ayarlama özelliği ile kullanıcı için daha kolay bir kullanım sunan üründe bıçak değişim sistemi de oldukça kolay oluyor. Markanın tüm panter testere yani tilki kuyruğu testere modelleri ile uyumlu olan bıçakları, kısa sürede değiştirilebiliyor. Herhangi bir yardım gerektirmeden yedek bıçakla değiştirerek kesme işlemine devam etmek mümkün oluyor ve herhangi bir alet kullanmadan da bıçak değişimi yapılabiliyor. Ayrıca kesime kolayca başlamak için şalter üzerinden devir sayısı ayarlama özelliği yer alıyor.

Çalışma özellikleri ile birlikte ergonomik tasarıma sahip olan elektrikli el testeresi, konforlu tutamak kısmına ve yumuşak ön kavrama bölümüne sahip oluyor. Testerenin kulp tasarımlı tutma kolu güvenli kullanım ve kolay çalışmaya imkân verecek tasarım ile geliyor. Tutma kolunun yanı sıra ergonomik üst kısmı sayesinde rahat çalışmayı mümkün kılacak olan ürünün ön kısmında ise el korumalı yumuşak tutamak bulunuyor. Konforlu ve güvenli bir kavrama için tasarlanan yumuşak tutamaç, hem çalışma sırasında rahat bir tutuşa olanak verirken hem de daha rahat taşıma imkanı sunuyor. Bosch Psa 900 E elektrikli 900 watt tilki kuyruğu testerenin fiziki özelliklerine bakıldığında ise optimumun büyüklük oranı ile iki elle rahat bir şekilde kavranabildiği görülüyor.

Bosch tilki kuyruğu testere modeli güvenli kullanım özellikleri ile de destekleniyor. Yüksek güvenlik için ön tarafta kaymaya karşı koruma sistemi bulunan model, güvenilir bir testere modeli olarak öne çıkıyor. Güvenli kullanım özellikleri ile hem acemi kullanıcılar için hem de profesyonel çalışanlar için ideal bir model oluyor. Yedek bıçağı da kolayca temin edilen modelde testere bıçağı 28 mm olarak biliniyor ve tüm kılıç testere bıçakları ürünle uyumlu kullanılabiliyor. Kullanım özellikleri ile birlikte ideal ebatlara sahip olan ürün, pratik bir şekilde saklanma olanağı da sunuyor. Pratik askı düzeneği ve yeni kablo sistemi ile kolayca saklanan tilki kuyruğu testerenin diğer özelliklerini detaylıca inceleyebilirsiniz.
Motor Gücü 900 W
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HRENSPSA900
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön