Ev dekorasyonunun en önemli kısmını zengin model çeşitliliği sunan ev tekstili ürünleri oluşturuyor. Tecrübesi ve kalitesiyle adından her daim başarıyla söz ettiren Brillant markasının ev tekstili modelleri de, tasarımları ve işlevsellikleri ile göz dolduruyor. Özellikle perde üretimi konusunda isim yapmış olan markanın; halıları ile banyo ve yatak odası tekstili ürünleri de beğeni topluyor. Geniş bir kullanım alanına hitap eden marka, üretim sürecinde teknolojinin tüm olanaklarından yararlanıyor. Fonksiyonel ev tekstili ürünleri, kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. İlgi çekici desen ve renk kombinasyonları, ev dekorasyonuna katkı sunuyor. Halılardan perdelere kadar, evdeki ihtiyaçlarınızı başarıyla karşılayacak birçok farklı model, yaşam tarzınızı yansıtıyor.   

Brillant Fiyatları

Ev testili ürünlerini seçerken; tasarım, kullanılabilirlik ve fiyat gibi bir çok seçeneği göz önünde bulundurmak gerekiyor. Brillant fiyatları ve fark yaratan özellikleriyle, yüksek verim alabileceğiniz kaliteli ürünlere sahip olabilmenizi sağlıyor. Markanın tecrübesini hissettiren şık ve sağlam perde modelleri, işlevsel yönleriyle de öne çıkıyor. Kullanım alanınıza göre belirleyebileceğiniz birçok farklı tipte perde, evlerinizin ilk göze çarpan yerlerinden olan pencerelerinize hareket katıyor. Geniş bir ürün skalası eşliğinde sunulan stor perdeler, değişik renk ve desen seçenekleriyle beğeni kazanıyor. Stor perdeler arasında yoğun olarak tercih edilen modellerin başında zebra perdeler geliyor. Zebra perdelerden; bir zincir aracığıyla yukarı ya da aşağı hareket ettirilerek, hem tül hem de güneşlik gibi yararlanılabiliyor.

Evde, ofiste ve eğlenceli desenleriyle çocuk odalarında kullanılan zebra perde modelleri, pratik ve estetik bir seçenek olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Markanın sunduğu çift mekanizmalı tül stor perdeleri seçmeniz de, gereksinimlerinizi karşılayabilmenize yardım ediyor. İkili sistemde; çift zincir ile ayrı ayrı kontrol edilen tül ve düz stor perdeler, birbirlerinden bağımsız olarak hareket ettirilebiliyor. Böylece hem tül özelliği hem de güneşlik özelliğinden ayrı şekilde yararlanılabiliyor. Leke tutmayan kumaşlardan üretilen stor perdeleri seçmeniz, temizlik konusunda da işini kolaylaştırıyor. Zarif desenler ve şık dizayn detayları, ürünlerin evinizin imajına katacağı değerin artmasına yol açıyor. Perde modelleri, fiyat performans dengesi açısından oldukça verimli bir kullanım deneyimi sunuyor.

Brillant Modelleri

Yaşam alanlarınıza bambaşka bir hava katacak perdelere, zemini belirginleştirip ortamın canlılığı arttıracak halı çeşitleri eşlik ediyor. Brillant markasının kalitesini yansıtan halılar, stor perde ya da klasik tül perde çeşitleriyle ahenk içinde kullanılabiliyor. Modern tasarımlarla evinize yeni bir görünüm kazandıracak halıların yanı sıra, klasik desenleriyle dekorasyonunuzu tamamlayacak modeller de farkını ortaya koyuyor. Odalarınızdaki zeminin biçimine ve boyutuna göre; dikdörtgen, yuvarlak ya da oval halıları seçebilmeniz mümkün oluyor. Dayanıklılıkları sayesinde uzun süre kullanabileceğiniz makine halıları, konuklarınızın ilgisini çekiyor. Kolaylıkla temizlenebilen halılar, canlı desenleriyle evlerde sıcak bir görünüm oluşmasına katkı sağlıyor. Zevkinize uygun olarak seçeceğiniz halı çeşitleri, mobilya ve perdelerinizle uyum içinde bir görünüm ortaya çıkarıyor.

Evlerin vazgeçilmezi olan halılar seçerken kullanışlı olmasına da özen gösterenler, kaymaz taban avantajına sahip olanları tercih ediyor. Lastikli kenarlarıyla halılarınızı kavrayacak, kolay yıkanabilen halı örtüsü çeşitleri, işlevsellikleri ile göz dolduruyor. Halılar ve perdeler arasından belirleyeceğiniz zarif Brillant modellerini tamamlayacak banyo ve yatak odası ürünleri de, birçok farklı tasarım seçeneği sunuyor. İkili paspas takımları, banyolarınıza ferah bir görünüm katarken, iç açıcı desenleriyle misafirlerinizin beğenisi kazanıyor. Yatak odanıza görsellik katacak yatak örtüleri, ev dekorasyonu stilinizi her ayrıntıya başarıyla yansıtabilmenizi sağlıyor. Yoğun olarak kullanılan yatak odası ürünleri arasında bulunan battaniyeler de, yumuşak kumaşları ile hayatınıza konfor katıyor.

Brillant

1.331 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Fırsat Ürünleri
  3. Ürün Puanı
  4. Ebatlar A-Z
  5. Satıcı A-Z
BAŞA DÖN